KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
hu: A játék folytatásához kattintson újból a Szünet gombra.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
hu: Vége a játéknak!

en: Possible moves: %1
hu: Lehetséges lépések: %1

en: Points: %1
hu: Pontszám: %1

en: Untimed game
hu: Időmérés nélkül

en: Time left: %1
hu: Hátralevő idő: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
hu: Lehetséges lépések: ...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
hu: Nem időre menő játék.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
hu: KDiamond: sorkirakó játék.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
hu: (C) Stefan Majewsky és mások, 2008-2010.

en: Original author and current maintainer
hu: Eredeti szerző és jelenlegi karbantartó

en: Gameplay refinement
hu: Javított játékmenet

en: Default theme
hu: Alapértelmezett téma

en: Classic theme
hu: Klasszikus téma

en: Technical consultant
hu: Technikai tanácsadó

[ctx: new game]
en: &New
hu: Ú&j

en: Timed game
hu: Időre megy

en: Start a new game
hu: Új játék kezdése

en: Start a new game.
hu: Új játékot kezd.

en: Untimed
hu: Nem időre megy

en: Timed
hu: Időre megy

en: Mode
hu: Mód

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
hu: <h3>Játékszabályok</h3><p>A cél legalább három hasonló gyémántból álló sorok kirakása. Két egymás melletti gyémánt felcserélhető kattintással.</p><p>Extra pont jár lépcsőzetesen kirakott sorokért, extra másodpercek nyerhetők hosszú sorok vagy több sor egyszerre történő kirakásáért.</p>
