kdiamond - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
ka: თამაშის გასაგრძელებლად შეჩერების ღილაკს კიდევ ერთხელ დააწკაპუნეთ.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
ka: თამაში დასრულდა.

en: Possible moves: %1
ka: შესაძლო სვლები: %1

en: Points: %1
ka: ქულები: %1

en: Untimed game
ka: ულიმიტო თამაში

en: Time left: %1
ka: დარჩენილი დრო: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
ka: შესაძლო სვლები: ...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
ka: ულიმიტოს თამაში.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
ka: KDiamond, თამაში სამი მწკრივში.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
ka: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky და სხვები

en: Original author and current maintainer
ka: პროექტის მიმდინარე ხელმძღვანელი, ავტორი

en: Gameplay refinement
ka: თამაშის დახვეწა

en: Default theme
ka: ნაგულისხმები თემა

en: Classic theme
ka: კლასიკური თემა

en: Technical consultant
ka: ტექნიკური მრჩეველი

[ctx: new game]
en: &New
ka: &ახალი

en: Timed game
ka: დროში შეზღუდული თამაში

en: Start a new game
ka: დაიწყეთ ახალი თამაში

en: Start a new game.
ka: ახალი თამაშის დაწყება.

en: Untimed
ka: ულიმიტო

en: Timed
ka: დროში შეზღუდული

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
ka: <h3>თამაშის წესები</h3><p>თქვენი მიზანია სამი ერთნაირი ალმასიდან ხაზებ ააწყოთ. დააწკაპუნეთ მეზობელ ალმასებზე მათი ადგილების შესაცვლელად.</p><p>მიიღეთ დამატებითი ქულები კასკადების აშენებით და დამატებითი წამები დიდი ან ერთზე მეტი ხაზის აწყობით.</p>
