kdiamond - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
km: ចុច​ប៊ូតុង​ផ្អាក​ម្ដង​ទៀត ដើម្បី​បន្ត​ល្បែង ។

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
km: ល្បែង​ចប់​ហើយ ។

en: Possible moves: %1
km: អាច​​ផ្លាស់ទី​បាន ៖ %1

en: Points: %1
km: ពិន្ទុ ៖ %1

en: Untimed game
km: ល្បែង​គ្មានពេល​កំណត់

en: Time left: %1
km: ពេលវេលា​នៅ​សល់ ៖ %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
km: អាច​ផ្លាស់ទី​បាន...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
km: លេង​​​ល្បែង​ដែល​គ្មាន​ពេល​កំណត់ ។

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
km: KDiamond ល្បែង ​​​បី​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២​០​០​៨-២​០១០ ដោយ​ Stefan Majewsky និង​អ្នក​​ផ្សេង​ទៀត

en: Original author and current maintainer
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម និង​អ្នក​ថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Gameplay refinement
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ការ​លេង​ល្បែង​កាន់​តែប្រសើរ

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំដើម

en: Classic theme
km: ស្បែក​ក្លាស៊ិក

en: Technical consultant
km: ទីប្រឹក្សា​បច្ចេកទេស​

[ctx: new game]
en: &New
km: ថ្មី​

en: Timed game
km: ល្បែង​ដែល​បាន​កំណត់​ពេលវេលា​

en: Start a new game
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី

en: Start a new game.
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី​ ។

en: Untimed
km: មិន​បាន​កំណត់​ពេលវេលា

en: Timed
km: បាន​កំណត់​ពេលវេលា

en: Mode
km: របៀប

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
km: <h3>ក្បួន​របស់​ល្បែង</h3><p>គោលដៅ​របស់​អ្នក​គឺ​ត្រូវ​ផ្គុំ​បន្ទាត់​​ពេជ្រ​ដូច​គ្នា​យ៉ាង​ហោច​ណាស់​បី ។ ចុច​លើ​ពេជ្រ​ដែល​នៅ​ជាប់​គ្នា​ពីរ​ដើម្បី​ប្ដូរ​ពួកវា ។ </p><p>រក​ពិន្ទុ​បន្ថែម ដោយ​ស្ថាបនា​ល្បាក់ និង​វិនាទី​បន្ថែម​ដោយ​ផ្គុំ​បន្ទាត់​ធំ ឬ​បន្ទាត់​ច្រើន​នៅ​ពេល​តែ​មួយ ។</p>
