kdiamond - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
lt: Spauskite pristabdymo mygtuką, kai norėsite tęsti žaidimą.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
lt: Žaidimas baigtas.

en: Possible moves: %1
lt: Galimi ėjimai: %1

en: Points: %1
lt: Taškai: %1

en: Untimed game
lt: Žaidimas be laiko ribojimo

en: Time left: %1
lt: Liko laiko: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
lt: Galimi ėjimai: ...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
lt: Žaisti laiku neapribotą žaidimą.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
lt: KDiamond, trijų eilėje žaidimas.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
lt: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky ir kiti

en: Original author and current maintainer
lt: Pradinis autorius ir dabartinis prižiūrėtojas

en: Gameplay refinement
lt: Žaidimo tobulinimas

en: Default theme
lt: Numatyta tema

en: Classic theme
lt: Klasikinis apipavidalinimas

en: Technical consultant
lt: Techninis konsultantas

[ctx: new game]
en: &New
lt: &Naujas

en: Timed game
lt: Žaidimas su laiko apribojimu

en: Start a new game
lt: Pradėti naują žaidimą

en: Start a new game.
lt: Pradėti naują žaidimą.

en: Untimed
lt: Be laiko

en: Timed
lt: Su laiku

en: Mode
lt: Režimas

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
lt: <h3>Žaidimo taisyklės</h3><p>Jūsų tikslas - surinkti iš trijų deimantų sudarytas eiles. Pažymėkite du greta esančius deimantus, kad juos apkeistumėte vietomis.</p><p>Jei krentant naujiems deimantams susiformuos naujos vienodų deimantų eilės - gausite papildomų taškų. Jei sukursite daugiau nei iš trijų deimantų sudarytas eiles - gausite papildomų žaidimo sekundžių.</p>
