kdiamond - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
lv: Nospiediet vēlreiz peles pogu, lai turpinātu spēli.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
lv: Spēle galā.

en: Possible moves: %1
lv: Iespējami gājieni: %1

en: Points: %1
lv: Punkti: %1

en: Untimed game
lv: Spēle bez laika

en: Time left: %1
lv: Atlikušais laiks: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: …
lv: Iespējami gājieni: …

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
lv: Spēlēt bez laika ierobežojuma.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
lv: „KDiamond“ —trīs rindā spēle.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
lv: (C) 2008–2010 Stefan Majewsky un citi

en: Original author and current maintainer
lv: Sākotnējais autors un šobrīdējais uzturētājs

en: Gameplay refinement
lv: Spēlēšanas uzlabojumi

en: Default theme
lv: Noklusējuma motīvs

en: Classic theme
lv: Klasiskais motīvs

en: Technical consultant
lv: Tehniskais konsultants

[ctx: @title:menu new game]
en: &New
lv: &Jauna

[ctx: @item:inmenu]
en: Timed Game
lv: Spēle uz laiku

[ctx: @item:inmenu]
en: Untimed Game
lv: Spēle bez laika

[ctx: @info:tooltip]
en: Start a new game
lv: Sākt jaunu spēli

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a new game.
lv: Sākt jaunu spēli.

en: Untimed
lv: Bez laika

en: Timed
lv: Uz laiku

en: Mode
lv: Režīms

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
lv: <h3>Spēles noteikumi</h3><p>Spēles mērķis ir salikt vismaz trīs līdzīgus dimantus vienā rindā. Nospiediet uz diviem blakus esošiem dimantiem, lai tos samainītu vietām.</p><p>Papildu punktus iegūsit par kaskadēm, bet papildu laiku par garu rindu vai vairāku rindu vienlaicīgu salikšanu.</p>
