kdiamond - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
sk: Na pokračovanie hry kliknite na tlačidlo Pauza.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
sk: Koniec hry.

en: Possible moves: %1
sk: Možné ťahy: %1

en: Points: %1
sk: Body: %1

en: Untimed game
sk: Hra bez časového limitu

en: Time left: %1
sk: Zostávajúci čas: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
sk: Možné ťahy: ...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
sk: Hrať hru bez časového limitu.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
sk: KDiamond. Hra tri v rade.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
sk: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky a ďalší

en: Original author and current maintainer
sk: Pôvodný autor a aktuálny správca

en: Gameplay refinement
sk: Vylepšenie hrateľnosti

en: Default theme
sk: Štandardná téma

en: Classic theme
sk: Klasická téma

en: Technical consultant
sk: Technický konzultant

[ctx: new game]
en: &New
sk: &Nová

en: Timed game
sk: Hra s časovým limitom

en: Start a new game
sk: Spustiť novú hru

en: Start a new game.
sk: Spustiť novú hru.

en: Untimed
sk: Bez časového limitu

en: Timed
sk: S časovým limitom

en: Mode
sk: Režim

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
sk: <h3>Pravidlá hry</h3><p>Vašim cieľom je zhromaždiť do rady aspoň tri podobné diamanty. Kliknite na dva susedné diamanty na ich prehodenie.</p><p>Získajte zvláštne body za vytvorenie kaskád, sekundy naviac zhromaždením rozsiahlych radov, alebo zhromaždením viacerých radov v rovnakom čase.</p>
