kdiamond - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Click the pause button again to resume the game.
sl: Če želite nadaljevati igro, kliknite na gumb »Premor«.

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
sl: Konec igre.

en: Possible moves: %1
sl: Mogočih potez: %1

en: Points: %1
sl: Točke: %1

en: Untimed game
sl: Časovno neomejena igra

en: Time left: %1
sl: Preostali čas: %1

[ctx: Shown when the board is in motion.]
en: Possible moves: ...
sl: Mogočih potez: ...

note: i18n: ectx: label, entry (Untimed), group (Preferences)
en: Play an untimed game.
sl: Igraj časovno neomejeno igro.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: KDiamond, a three-in-a-row game.
sl: KDiamond, igra tri v vrsto.

en: (C) 2008-2010 Stefan Majewsky and others
sl: © 2008-2010 Stefan Majewsky in ostali

en: Original author and current maintainer
sl: Prvotni avtor in trenutni vzdrževalec

en: Gameplay refinement
sl: Izboljšanje igranja igre

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Classic theme
sl: Klasična tema

en: Technical consultant
sl: Tehnični svetovalec

[ctx: new game]
en: &New
sl: &Nova

en: Timed game
sl: Časovno omejena igra

en: Start a new game
sl: Začni novo igro

en: Start a new game.
sl: Začni novo igro.

en: Untimed
sl: Časovno neomejena

en: Timed
sl: Časovno omejena

en: Mode
sl: Način

en: <h3>Rules of Game</h3><p>Your goal is to assemble lines of at least three similar diamonds. Click on two adjacent diamonds to swap them.</p><p>Earn extra points by building cascades, and extra seconds by assembling big lines or multiple lines at one time.</p>
sl: <h3>Pravila igre</h3><p>Cilj igre je sestaviti vrsto vsaj treh podobnih diamantov. Kliknite na dva sosednja diamanta, da jih zamenjate.</p><p>Dodatne točke dobite z grajenjem kaskad, več časa pa z istočasnim sestavljanjem daljših ali večih vrst.</p>
