kdegames - en to sq translation catalogue (13 entries)

[ctx: Not meant like 'You have lost', more like 'Time is up'.]
en: Game over.
sq: Loja përfundoi.

en: Points: %1
sq: Pikët: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Original author and current maintainer
sq: Autori origjinal dhe mirëmbajtës i tanishëm

en: Classic theme
sq: Tema klasike

en: Technical consultant
sq: Këshilltar teknik

[ctx: new game]
en: &New
sq: &I Ri

en: Timed game
sq: Lojë me kohë

en: Start a new game
sq: Fillo një lojë të re

en: Start a new game.
sq: Fillo një lojë të re.

en: Untimed
sq: Pa Kohë

en: Timed
sq: Me Kohë

en: Mode
sq: Mënyra
