kdiff3 - en to bg translation catalogue (12 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
bg: Сравняване с %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
bg: Сливане с %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
bg: Запазване на "%1" за по-късно

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
bg: Тристранно сливане с основния файл

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with...
bg: Сравняване с...

[ctx: Contexualmenu option to cleat comparison list]
en: Clear list
bg: Изчистване на списъка

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
bg: Сравняване

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
bg: Тристранно сравняване

[ctx: Contexualmenu option]
en: About KDiff3 menu plugin...
bg: Относно приставка за меню на KDiff3...

en: KDiff3 File Item Action Plugin: Copyright (C) 2011 Joachim Eibl
bg: Приставка за файлови действия на KDiff3: Copyright (C) 2011 Joachim Eibl

en: Using the context menu extension:
    For simple comparison of two selected files choose "Compare".
    If the other file is somewhere else "Save" the first file for later. It will appear in the "Compare with..." submenu. Then use "Compare With" on the second file.
    For a 3-way merge first "Save" the base file, then the branch to merge and choose "3-way merge with base" on the other branch which will be used as destination.
    Same also applies to folder comparison and merge.
bg: Използване на разширението на контекстното меню:
    За просто сравнение на два избрани файла изберете "Сравняване".
    Ако другият файл е някъде другаде, "Запазете" първия файл за по-късно. Той ще се появи в подменюто "Сравняване с...". След това използвайте "Сравняване с" за втория файл.
    За 3-странно сливане първо "Запазете" основния файл, след това клона за сливане и изберете "3-странно сливане с основния" на другия клон, който ще се използва като дестинация.
    Същото важи и за сравняване и сливане на папки.

en: About KDiff3 File Item Action Plugin
bg: Относно приставка за файлови действия на KDiff3
