kdiff3 - en to bg translation catalogue (21 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
bg: Сравняване с %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
bg: Сливане с %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
bg: Тристранно сравняване с основния файл

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
bg: Запазване на "%1" за по-късно

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with ...
bg: Сравняване с...

[ctx: Contexualmenu option]
en: Clear list
bg: Изчистване на списъка

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
bg: Сравняване

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
bg: Тристранно сравняване

[ctx: Contexualmenu option]
en: About Diff-Ext ...
bg: Относно Diff-Ext ...

en: This software is distributable under the BSD-2-Clause license.
bg: Този софтуер се разпространява под лиценза BSD-2-Clause.

en: Some extensions for KDiff3 ©2006-2013 by Joachim Eibl.
bg: Разширения за KDiff3 (c) 2006-2013 от Joachim Eibl.

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
bg: Пренесен в Qt5/Kf5 от Michael Reeves

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
bg: Интернет страница на Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
bg: Относно Diff-Ext за KDiff3 (64 Bit)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare selected files
bg: Сравняване на избраните файлове

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare '%1' with '%2'
bg: Сравняване на "%1" с "%2"

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later operation
bg: Запазване на "%1" за сравняване по-късно

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
bg: Не може да се стартира KDiff3. Моля преинсталирайте KDiff3.

en: Command
bg: Команда

en: CommandLine
bg: Команден ред

en: Diff-Ext For KDiff3
bg: Diff-Ext за KDiff3
