kdiff3 - en to ca@valencia translation catalogue (22 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
ca@valencia: Compara amb %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
ca@valencia: Fusiona amb %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
ca@valencia: Fusió a tres bandes amb la base

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
ca@valencia: Guarda «%1» per a després

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with ...
ca@valencia: Compara amb...

[ctx: Contexualmenu option]
en: Clear list
ca@valencia: Neteja la llista

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
ca@valencia: Compara

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
ca@valencia: Comparació a 3 bandes

[ctx: Contexualmenu option]
en: About Diff-Ext ...
ca@valencia: Quant a Diff-Ext...

en: Diff-Ext Copyright (c) 2003-2006, Sergey Zorin. All rights reserved.
ca@valencia: Diff-Ext Copyright (c) 2003-2006, Sergey Zorin. Tots els drets reservats.

en: This software is distributable under the BSD-2-Clause license.
ca@valencia: Este programari es pot distribuir segons la llicència BSD de 2 clàusules.

en: Some extensions for KDiff3 (c) 2006-2013 by Joachim Eibl.
ca@valencia: Diverses extensions de KDiff3 (c) 2006-2013 per en Joachim Eibl.

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
ca@valencia: Adaptació a les Qt5/Kf5 per en Michael Reeves

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
ca@valencia: Pàgina web del Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
ca@valencia: Quant a Diff-Ext per a KDiff3 (64 bits)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare selected files
ca@valencia: Compara els fitxers seleccionats

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare '%1' with '%2'
ca@valencia: Compara «%1» amb «%2»

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later operation
ca@valencia: Guarda «%1» per a una operació posterior

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
ca@valencia: No s'ha pogut iniciar KDiff3. Torneu a executar la seua instal·lació.

en: Command
ca@valencia: Ordre

en: CommandLine
ca@valencia: Línia_d'ordres

en: Diff-Ext For KDiff3
ca@valencia: Diff-Ext per a KDiff3
