kdiff3 - en to el translation catalogue (19 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
el: Σύγκριση με %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
el: Συγχώνευση με %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
el: Τριπλή συγχώνευση με τη βάση

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
el: Αποθήκευση '%1' για αργότερα

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with ...
el: Σύγκριση με ...

[ctx: Contexualmenu option]
en: Clear list
el: Καθαρισμός λίστας

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
el: Σύγκριση

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
el: Τριπλή σύγκριση

[ctx: Contexualmenu option]
en: About Diff-Ext ...
el: Σχετικά με το Diff-Ext ...

en: This software is distributable under the BSD-2-Clause license.
el: Αυτό το λογισμικό διανέμεται με την άδεια χρήσης BSD-2-Clause.

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
el: Μεταφέρθηκε στο Qt5/Kf5 από τον Michael Reeves

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
el: Αρχική σελίδα για το Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
el: Σχετικά με το Diff-Ext για το KDiff3 (64 Bit)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare selected files
el: Σύγκριση επιλεγμένων αρχείων

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare '%1' with '%2'
el: Σύγκριση '%1' με '%2'

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later operation
el: Αποθήκευση '%1' για μεταγενέστερη λειτουργά

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
el: Αδυναμία έναρξης KDiff3. Εκτελέστε ξανά την εγκατάσταση του  KDiff3.

en: Command
el: Εντολή

en: CommandLine
el: Γραμμήεντολής
