kdiff3fileitemactionplugin - en to eo translation catalogue (12 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
eo: Kompari kun %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
eo: Kunfandi kun %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
eo: Konservi '%1' por poste

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
eo: 3-voja kunfandiĝo kun bazo

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with...
eo: Kompari kun...

[ctx: Contexualmenu option to cleat comparison list]
en: Clear list
eo: Malplenigi listo

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
eo: Kompari

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
eo: 3-voja komparo

[ctx: Contexualmenu option]
en: About KDiff3 menu plugin...
eo: Pri KDiff3-menukromprogramo...

en: KDiff3 File Item Action Plugin: Copyright (C) 2011 Joachim Eibl
eo: KDiff3 Dosierer-Aga Kromprogramo: Kopirajto (C) 2011 Joachim Eibl

en: Using the context menu extension:
    For simple comparison of two selected files choose "Compare".
    If the other file is somewhere else "Save" the first file for later. It will appear in the "Compare with..." submenu. Then use "Compare With" on the second file.
    For a 3-way merge first "Save" the base file, then the branch to merge and choose "3-way merge with base" on the other branch which will be used as destination.
    Same also applies to folder comparison and merge.
eo: Uzante la etendon de kunteksta menuo:
    Por simpla komparo de du elektitaj dosieroj elektu "Kompari".
    Se la alia dosiero estas ie aliloke "Konservi" la unuan dosieron por poste. Ĝi aperos en la submenuo "Kompari kun...". Poste uzu "Kompari kun" sur la dua dosiero.
    Por 3-voja kunfandiĝo unue "Konservi" la bazan dosieron, poste la branĉon kunfandendan kaj elektu "3-voja kunfandado kun bazo" je la alia branĉo kiu estos uzata kiel celo.
    La sama validas ankaŭ por komparo kaj kunfando de dosierujoj.

en: About KDiff3 File Item Action Plugin
eo: Pri KDiff3 Dosier-Er-Aga Kromaĵo
