kdiff3 - en to et translation catalogue (517 entries)

en: Getting file status: %1
et: Faili staatuse hankimine: %1

en: Out of memory
et: Mälu napib

en: Creating symbolic link: %1 -> %2
et: Nimeviida loomine: %1 -> %2

en: Renaming file: %1 -> %2
et: Faili ümbernimetamine: %1 -> %2

en: Copying file: %1 -> %2
et: Faili kopeerimine: %1 -> %2

en: Reading folder: %1
et: Kataloogi lugemine: %1

en: Listing directory: %1
et: Kataloogi uurimine: %1

en: Data loss error:
    If it is reproducible please contact the author.
et: Andmekaotuse viga:
    Kui see on korratav, võta palun ühendust autoriga.

en: Severe Internal Error
et: Tõsine seesmine viga

en: File %1: Line %2
et: Fail %1: Rida %2

en: File %1: Line not available
et: Fail %1: Rida pole kättesaadav

en: Encoding:
et: Kodeering:

en: Line end style:
et: Realõpu stiil:

en: A (Base)
et: A (baas)

en: Encoding: %1
et: Kodeering: %1

en: Unix
et: UNIX

en: Line end style: %1
et: Realõpu stiil: %1

en: Top line
et: Ülarida

en: End
et: Lõpp

en: Open File
et: Faili avamine

en: Unicode, 8 bit
et: Unicode (8-bitine)

en: Other
et: Muu

en: You are currently doing a folder merge. Are you sure, you want to abort the merge and rescan the folder?
et: Sul on parajasti käsil kataloogi ühendamine. Kas tõesti ühendamine katkestada ja kataloog uuesti läbi uurida?

en: Opening of folders failed:
et: Kataloogide avamine nurjus:

en: Folder A "%1" does not exist or is not a folder.
et: Kataloogi A "%1" ei ole olemas või ei ole see kataloog.

en: Folder B "%1" does not exist or is not a folder.
et: Kataloogi B "%1" ei ole olemas või ei ole see kataloog.

en: Folder C "%1" does not exist or is not a folder.
et: Kataloogi C "%1" ei ole olemas või ei ole see kataloog.

en: Folder Opening Error
et: Tõrge kataloogi avamisel

en: The destination folder must not be the same as A or B when three folders are merged.
    Check again before continuing.
et: Sihtkataloog ei saa kolme kataloogi ühendamisel olla sama, mis A või B.
    Kontrolli seda asja enne jätkamist.

en: Parameter Warning
et: Parameetri hoiatus

en: Scanning folders...
et: Kataloogide läbiuurimine...

en: Reading Folder A
et: Kataloogi A lugemine

en: Reading Folder B
et: Kataloogi B lugemine

en: Reading Folder C
et: Kataloogi C lugemine

en: Some subfolders were not readable in
et: Mõned alamkataloogid ei olnud loetavad

en: Check the permissions of the subfolders.
et: Kontrolli alamkataloogide õigusi.

en: Ready.
et: Valmis.

en: Folder Comparison Status
    
    Number of subfolders: %1
    Number of equal files: %2
    Number of different files: %3
et: Kataloogide võrdlemise staatus
    
    Alamkataloogide arv: %1
    Võrdsete failide arv: %2
    Erinevate failide arv: %3

en: Number of manual merges: %1
et: Käsitsiühendamiste arv: %1

en: This affects all merge operations.
et: See mõjutab kõiki ühendamisoperatsioone.

en: Changing All Merge Operations
et: Kõigi ühendamisoperatsioonide muutmine

en: Processing %1 / %2
    %3
et: Töödeldakse %1 / %2
    %3

en: Some files could not be processed.
et: Mõnda faili ei õnnestunud töödelda.

en: Aborting due to too many errors.
et: Loobumine liiga paljude tõrgete tõttu.

en: This operation is currently not possible.
et: See operatsioon ei ole praegu võimalik.

en: Operation Not Possible
et: Operatsioon ei ole võimalik

en: An error occurred while copying.
et: Kopeerimisel tekkis viga.

en: Merge Error
et: Ühendamise viga

en: Unknown merge operation. (This must never happen!)
et: Tundmatu ühendamisoperatsioon. (Seda ei peaks kunagi ette tulema!)

en: Unknown merge operation.
et: Tundmatu ühendamisoperatsioon.

en: The merge is about to begin.
    
    Choose "Do it" if you have read the instructions and know what you are doing.
    Choosing "Simulate it" will tell you what would happen.
    
    Be aware that this program still has beta status and there is NO WARRANTY whatsoever! Make backups of your vital data!
et: Kohe algab ühendamine.
    
    Vali "Tee seda", kui oled lugenud juhiseid ja tead täpselt, mida ette võtad.
    Vali "Simuleeri", kui soovid näha, mis juhtub.
    
    Arvesta, et rakendus on endiselt arendusjärgus ja pole MINGIT GARANTIID, et üldse midagi juhtub või et kõik õigesti juhtub! Tee kindlasti tähtsatest andmetest varukoopia!

en: The highlighted item has a different type in the different folders. Select what to do.
et: Esiletõstetud element on erinevates kataloogides erineva tüübiga. Otsusta, mida teha.

en: The modification dates of the file are equal but the files are not. Select what to do.
et: Failide muutmise aeg on sama, aga failid ise mitte. Otsusta, mida teha.

en: The highlighted item was changed in one folder and deleted in the other. Select what to do.
et: Esiletõstetud elementi on muudetud ühes ja kustutatud teises kataloogis. Otsusta, mida teha.

en: This operation is currently not possible because folder merge is currently running.
et: See operatsioon ei ole praegu võimalik, sest käib kataloogide ühendamine.

en: There was an error in the last step.
    Do you want to continue with the item that caused the error or do you want to skip this item?
et: Viimasel sammul tekkis viga.
    Kas soovid jätkata elemendiga, mis vea põhjustas, või selle vahele jätta?

en: Merge operation complete.
et: Ühendamisoperatsioon lõpetatud.

en: Merge Complete
et: Ühendamine lõpetatud

en: Simulated merge complete: Check if you agree with the proposed operations.
et: Ühendamise simulatsioon lõpetatud: märgi, kui oled pakutavate operatsioonidega nõus.

en: An error occurred. Press OK to see detailed information.
et: Tekkis viga. Lähema info saamiseks klõpsa 'OK'.

en: Error: While deleting %1: Creating backup failed.
et: Viga %1 kustutamisel: varukoopia loomine nurjus.

en: delete folder recursively( %1 )
et: kustuta kataloog rekursiivselt( %1 )

en: delete( %1 )
et: kustuta( %1 )

en: Error: delete folder operation failed while trying to read the folder.
et: Tõrge: kataloogi kustutamine nurjus juba kataloogi lugemise katsel.

en: Error: rmdir( %1 ) operation failed.
et: Viga: operatsioon rmdir( %1 ) nurjus.

en: Error: delete operation failed.
et: Viga: kustutamisoperatsioon nurjus.

en: manual merge( %1, %2, %3 -> %4)
et: käsitsi ühendamine( %1, %2, %3 -> %4)

en:      Note: After a manual merge the user should continue by pressing F7.
et:      Märkus: pärast käsitsi ühendamist tuleks jätkata klahviga F7.

en: Error: copy( %1 -> %2 ) failed.Deleting existing destination failed.
et: Viga: kopeeri( %1 -> %2) nurjus, sest olemasoleva sihtkoha kustutamine nurjus.

en: copyLink( %1 -> %2 )
et: kopeeri viit( %1 -> %2)

en: Error: copyLink failed: Remote links are not yet supported.
et: Viga: viida kopeerimine nurjus, sest kaugviidad ei ole veel toetatud.

en: Error: copyLink failed.
et: Viga: viida kopeerimine nurjus.

en: copy( %1 -> %2 )
et: kopeeri( %1 -> %2)

en: Error during rename( %1 -> %2 ): Cannot delete existing destination.
et: Viga operatsioonil 'nimeta ümber( %1 -> %2)': olemasoleva sihtkoha kustutamine nurjus.

en: rename( %1 -> %2 )
et: nimeta ümber( %1 -> %2)

en: Error: Rename failed.
et: Viga: ümbernimetamine nurjus.

en: Error during makeDir of %1. Cannot delete existing file.
et: Viga kataloogi %1 loomisel: olemasoleva faili kustutamine nurjus.

en: makeDir( %1 )
et: loo kataloog( %1 )

en: Error while creating folder.
et: Tõrge kataloogi loomisel.

en: Dest
et: Sihtkoht

en: Folder
et: Kataloog

en: Type
et: Tüüp

en: Size
et: Suurus

en: Attr
et: Atribuut

en: Last Modification
et: Viimase muutmise aeg

en: Link-Destination
et: Viit-sihtkoht

en: File
et: Fail

en: -Link
et: -Viit:

en: not available
et: pole kättesaadav

en: A (Dest):
et: A (sihtkoht):

en: A (Base):
et: A (baas):

en: B (Dest):
et: B (sihtkoht):

en: C (Dest):
et: C (sihtkoht):

en: Dest:
et: Sihtkoht:

note: i18n("Saving Directory Merge State ..."));
en: Save Folder Merge State As...
et: Kataloogi ühendamisoleku salvestamine...

en: Start/Continue Folder Merge
et: Alusta/jätka kataloogi ühendamist

en: Run Operation for Current Item
et: Käivita operatsioon käesoleva elemendiga

en: Compare Selected File
et: Võrdle valitud faili

en: Merge Current File
et: Ühenda praegune fail

en: Merge
    File
et: Ühenda
    fail

en: Fold All Subfolders
et: Ava kõik alamkataloogid

en: Unfold All Subfolders
et: Sule kõik alamkataloogid

en: Rescan
et: Uuri uuesti läbi

note: i18n("Save Directory Merge State ..."), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotSaveMergeState, ac, "dir_save_merge_state"); i18n("Load Directory Merge State ..."), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotLoadMergeState, ac, "dir_load_merge_state");
en: Choose A for All Items
et: Vali A kõigile elementidele

en: Choose B for All Items
et: Vali B kõigile elementidele

en: Choose C for All Items
et: Vali C kõigile elementidele

en: Auto-Choose Operation for All Items
et: Automaatne valik kõigile elementidele

en: No Operation for All Items
et: Ei ühtki operatsiooni kõigile elementidele

note: i18n("Synchronize Directories"), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotSynchronizeDirectories, ac, "dir_synchronize_directories"); d->m_pDirChooseNewerFiles = GuiUtils::createAction< KToggleAction >(i18n("Copy Newer Files Instead of Merging"), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotChooseNewerFiles, ac, 
en: Show Identical Files
et: Näita identseid faile

en: Identical
    Files
et: Identsed
    failid

en: Show Different Files
et: Näita erinevaid faile

en: Show Files only in A
et: Näita ainult A faile

en: Files
    only in A
et: Ainult
    A failid

en: Show Files only in B
et: Näita ainult B faile

en: Files
    only in B
et: Ainult
    B failid

en: Show Files only in C
et: Näita ainult C faile

en: Files
    only in C
et: Ainult
    C failid

en: Compare Explicitly Selected Files
et: Võrdle valitud faile

en: Merge Explicitly Selected Files
et: Ühenda valitud failid

en: Do Nothing
et: Ära tee midagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeCheckBox)
en: Merge
et: Ühenda

en: Delete (if exists)
et: Kustuta (kui on olemas)

en: Copy A to B
et: Kopeeri A->B

en: Copy B to A
et: Kopeeri B->A

en: Delete A
et: Kustuta A

en: Delete B
et: Kustuta B

en: Delete A && B
et: Kustuta A ja B

en: Merge to A
et: Ühenda A-sse

en: Merge to B
et: Ühenda B-sse

en: Merge to A && B
et: Ühenda A-sse ja B-sse

en: Unable to determine full url. No parent specified.
et: Täieliku URL-i tuvastamine nurjus. Eellast pole määratud.

en: Failed to read file: %1
et: Faili lugemine: %1

en: Creating temp copy of %1 failed.
et: %1 ajutise koopia loomine nurjus.

en: Opening %1 failed. %2
et: %1 avamine nurjus. %2

en: Error reading from %1. %2
et: Viga %1 lugemisel. %2

en: While trying to make a backup, deleting an older backup failed.
    Filename: %1
et: Varukoopia tegemisel nurjus vanema varukoopia kustutamine.
    Faili nimi: %1

en: While trying to make a backup, renaming failed.
    Filenames: %1 -> %2
et: Varukoopia tegemisel nurjus nime muutmine. 
    Failide nimed: %1 -> %2

en: Current Configuration:
et: Aktiivne seadistus:

en: Config Option Error:
et: Seadistusvõtme viga:

en: Option --auto used, but no output file specified.
et: Kasutati võtit --auto, kuid väljundfail pole määratud.

en: Saving failed.
et: Salvestamine nurjus.

en: Option --auto ignored for folder comparison.
et: Kataloogide võrdlemisel ignoreeriti võtit --auto.

en: Opening of these files failed:
et: Nende failide avamine nurjus:

en: File open error
et: Viga faili avamisel

en: Opens documents for comparison...
et: Avab dokumendid võrdlemiseks...

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Saves the merge result. All conflicts must be solved!
et: Salvestab ühendamise tulemuse. Kõik konfliktid peavad olema lahendatud!

en: Saves the current document as...
et: Salvestab käesoleva dokumendi nimega...

en: Print the differences
et: Trükib erinevused

en: Quits the application
et: Väljub rakendusest

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
et: Valitud teksti lõikamine ja asetamine lõikepuhvrisse

en: Copies the selected section to the clipboard
et: Kopeerib valitud lõigu lõikepuhvrisse

en: Pastes the clipboard contents to current position
et: Lõikepuhvri sisu asetamine praegusesse asukohta

en: Select everything in current window
et: Kogu aktiivse akna sisu valimine

en: Search for a string
et: Otsib stringi

en: Search again for the string
et: Otsib uuesti stringi

en: Enables/disables the statusbar
et: Lülitab staatusriba sisse/välja

en: Configure KDiff3...
et: KDiff3 seadistamine...

en: Go to Current Delta
et: Liigu praegusele erinevusele

en: Current
    Delta
et: Praegune
    erinevus

en: Go to First Delta
et: Liigu esimesele erinevusele

en: First
    Delta
et: Esimene
    erinevus

en: Go to Last Delta
et: Liigu viimasele erinevusele

en: Last
    Delta
et: Viimane
    erinevus

en: (Skips white space differences when "Show White Space" is disabled.)
et: (Jätab tühimärkide erinevused vahele, kui "Tühimärkide näitamine" ei ole sees.)

en: (Does not skip white space differences even when "Show White Space" is disabled.)
et: (Tühimärkide erinevusi näidatakse isegi siis, kui "Tühimärkide näitamine" ei ole sees.)

en: Go to Previous Delta
et: Liigu eelmisele erinevusele

en: Prev
    Delta
et: Eelmine
    erinevus

en: Go to Next Delta
et: Liigu järgmisele erinevusele

en: Next
    Delta
et: Järgmine
    erinevus

en: Go to Previous Conflict
et: Liigu eelmisele konfliktile

en: Prev
    Conflict
et: Eelmine
    konflikt

en: Go to Next Conflict
et: Liigu järgmisele konfliktile

en: Next
    Conflict
et: Järgmine
    konflikt

en: Go to Previous Unsolved Conflict
et: Liigu eelmisele lahendamata konfliktile

en: Prev
    Unsolved
et: Eelmine
    lahendamata

en: Go to Next Unsolved Conflict
et: Liigu järgmisele lahendamata konfliktile

en: Next
    Unsolved
et: Järgmine
    lahendamata

en: Show Space && Tabulator Characters
et: Näita tühiku- ja tabeldusmärke

en: Show White Space
et: Näita tühimärke

en: Show Line Numbers
et: Näita reanumbreid

en: Automatically Solve Simple Conflicts
et: Lahenda automaatselt lihtsad konfliktid

en: Set Deltas to Conflicts
et: Määra erinevused konfliktideks

en: Run Regular Expression Auto Merge
et: Käivita regulaaravaldisega automaatühendamine

en: Automatically Solve History Conflicts
et: Lahenda automaatselt ajalookonfliktid

en: Split Diff At Selection
et: Jaga erinevused valiku juures

en: Join Selected Diffs
et: Liida valitud erinevused

en: Show Window A
et: Näita akent A

en: Show Window B
et: Näita akent B

en: Show Window C
et: Näita akent C

en: Normal Overview
et: Normaalne ülevaade

en: A vs. B Overview
et: A-B ülevaade

en: A vs. C Overview
et: A-C ülevaade

en: B vs. C Overview
et: B-C ülevaade

en: Word Wrap Diff Windows
et: Reamurdmine võrdlusakendes

en: Add Manual Diff Alignment
et: Lisa käsitsi samasus

en: Clear All Manual Diff Alignments
et: Eemalda kõik käsitsi määratud samasused

en: Focus Next Window
et: Fokuseeri järgmisele aknale

en: Focus Prev Window
et: Fokuseeri eelmisele aknale

en: Toggle Split Orientation
et: Lülita poolitamissuund

en: Folder && Text Split Screen View
et: Kataloogi ja teksti poolitamisvaade

en: Toggle Between Folder && Text View
et: Lülita kataloogi- ja tekstivaadet

en: The merge result has not been saved.
et: Ühendamise tulemust pole salvestatud.

en: Save && Quit
et: Salvesta ja välju

en: Quit Without Saving
et: Välju salvestamata

en: Saving the merge result failed.
et: Ühendamise tulemuse salvestamine nurjus.

en: You are currently doing a folder merge. Are you sure, you want to abort?
et: Sul on parajasti käsil kataloogide ühendamine. Kas tõesti katkestada?

en: Saving file...
et: Faili salvestamine...

en: Saving file with a new filename...
et: Faili salvestamine uue nimega...

en: Save As...
et: Salvestamine...

en: Printing not implemented.
et: Trükkimine ei ole veel võimalik.

en: Printing...
et: Trükkimine...

en: Printing page %1 of %2
et: Trükitakse lehekülge %1 / %2

en:  (Selection)
et:  (Valik)

en: Printing completed.
et: Trükkimine lõpetatud.

en: Printing aborted.
et: Trükkimine katkestati

en: Exiting...
et: Väljumine...

en: Toggle the statusbar...
et: Olekuriba lülitamine...

en: KDiff3 Part
et: KDiff3 komponent

en: A KPart to display SVG images
et: KPart SVG-piltide näitamiseks

en: Copyright 2007, Aurélien Gâteau <aurelien.gateau@free.fr>
et: Autoriõigus 2007: Aurélien Gâteau <aurelien.gateau@free.fr>

en: Could not find files for comparison.
et: Faile võrdlemiseks ei leitud.

note: i18n: ectx: Menu (movement)
en: &KDiff3
et: KDiff&3

note: i18n: ectx: Menu (movement)
en: Configure KDiff3
et: KDiff3 seadistamine

en: Could not initialize the KDiff3 part.
    This usually happens due to an installation problem. Please read the README-file in the source package for details.
et: KDiff3 komponenti ei leitud.
    Tavaliselt tähendab see paigaldusprobleemi. Palun loe lähtepaketi faili README.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (directory)
en: F&older
et: K&ataloog

note: i18n: ectx: Menu (dir_current_merge_menu)
en: Current Item Merge Operation
et: Käesoleva elemendi ühendamisoperatsioon

note: i18n: ectx: Menu (dir_current_sync_menu)
en: Current Item Sync Operation
et: Käesoleva elemendi sünkroniseerimisoperatsioon

note: i18n: ectx: Menu (movement)
en: M&ovement
et: &Liikumine

note: i18n: ectx: Menu (diff)
en: D&iffview
et: Võrdlus&evaade

note: i18n: ectx: Menu (merge)
en: M&erge
et: Ü&hendamine

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
et: Ake&n

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Ignored. (User defined.)
et: Ignoreeritakse (kasutaja määratud)

en: Tool for Comparison and Merge of Files and Folders
et: Failide ja kataloogide võrdlemise ning ühendamise vahend

en: (c) 2002-2014 Joachim Eibl, (c) 2017 Michael Reeves KF5/Qt5 port
et: (c) 2002-2014: Joachim Eibl, (c) 2017: Michael Reeves KF5/Qt5 port

en: Merge the input.
et: Liidab sisendi.

en: Explicit base file. For compatibility with certain tools.
et: Konkreetne põhifail (ühilduvuseks teatud tööriistadega).

en: Output file. Implies -m. E.g.: -o newfile.txt
et: Väljundfail. Eeldab -m. Nt. -o uusfail.txt

en: Output file, again. (For compatibility with certain tools.)
et: Taas väljundfail (ühilduvuseks teatud tööriistadega)

en: No GUI if all conflicts are auto-solvable. (Needs -o file)
et: GUI puudub, kui kõik konfliktid lahenevad ise (vajalik on -o fail)

en: Ignore --auto and always show GUI.
et: --auto eiramine ja alati graafilise kasutajaliidese näitamine.

en: Ignored.
et: Eiratakse.

en: Visible name replacement for input file 1 (base).
et: Nähtava nime asendus sisendfailile 1 (baas).

en: Visible name replacement for input file 2.
et: Nähtava nime asendus sisendfailile 2.

en: Visible name replacement for input file 3.
et: Nähtava nime asendus sisendfailile 3.

en: Alternative visible name replacement. Supply this once for every input.
et: Nähtava nime alternatiivne asendus. See tuleb anda kord iga sisendi jaoks.

en: Override a config setting. Use once for every setting. E.g.: --cs "AutoAdvance=1"
et: Seadistusvõtme tühistamine. Tuleb kasutada iga võtme jaoks eraldi, nt. --cs "AutoAdvance=1"

en: Show list of config settings and current values.
et: Seadistuste nimekirja ja võtmete kehtivate väärtuste näitamine.

en: Use a different config file.
et: Muu seadistustefaili kasutamine.

en: file1 to open (base, if not specified via --base)
et: avatav fail1 (põhifail, kui --base teisiti ei määra)

en: file2 to open
et: avatav fail2

en: file3 to open
et: avatav fail3

en: See kdiff3 --help for supported options.
et: Toetatud valikuid näitab kdiff3 --help.

en: Unable to compare non-normal file with normal file.
et: Ebatavalist ja tavalist faili ei õnnestunud võrrelda.

en: Mix of links and normal files.
et: Viitade ja tavafailide segu.

en: Link:
et: Viit:

en: Size.
et: Suurus.

en: Date & Size:
et: Kuupäev ja suurus:

en: Comparing file...
et: Faili võrdlemine...

en: Choose A Everywhere
et: Vali A kõikjal

en: Choose B Everywhere
et: Vali B kõikjal

en: Choose C Everywhere
et: Vali C kõikjal

en: Choose A for All Unsolved Conflicts
et: Vali A kõigi lahendamata konfliktide korral

en: Choose B for All Unsolved Conflicts
et: Vali B kõigi lahendamata konfliktide korral

en: Choose C for All Unsolved Conflicts
et: Vali C kõigi lahendamata konfliktide korral

en: Choose A for All Unsolved Whitespace Conflicts
et: Vali A kõigi lahendamata tühimärgikonkfliktide korral

en: Choose B for All Unsolved Whitespace Conflicts
et: Vali B kõigi lahendamata tühimärgikonkfliktide korral

en: Choose C for All Unsolved Whitespace Conflicts
et: Vali C kõigi lahendamata tühimärgikonkfliktide korral

en: Number of remaining unsolved conflicts: %1 (of which %2 are whitespace)
et: Lahendamata konfliktide arv: %1 (neist %2 on tühimärgierinevused)

en: The output has been modified.
    If you continue your changes will be lost.
et: Väljundit on muudetud.
    Kui jätkad, lähevad sinu muudatused kaotsi.

en: All input files are binary equal.
et: Kõik sisendfailid on binaarselt võrdsed.

en: All input files contain the same text.
et: Kõik sisendfailid sisaldavad ühesugust teksti.

en: Files %1 and %2 are binary equal.
et: Failid %1 ja %2 on binaarselt võrdsed.

en: Files %1 and %2 have equal text.
et: Failid %1 ja %2 on ühesuguse tekstiga.

en: Conflicts
et: Konfliktid

en: <No src line>
et: <Lähterida puudub>

en: <Merge Conflict (Whitespace only)>
et: <Ühendamise konflikt (ainult tühimärgid)>

en: <Merge Conflict>
et: <Ühendamise konflikt>

en: Not all conflicts are solved yet.
    File not saved.
et: Kõik konfliktid pole veel lahendatud.
    Faili ei salvestatud.

en: Conflicts Left
et: Järelejäänud konfliktid

en: There is a line end style conflict. Please choose the line end style manually.
    File not saved.
et: Tekkis realõpu stiili konflikt. Palun vali realõpu stiil käsitsi.
    Faili ei salvestatud.

en: 
    
    Creating backup failed. File not saved.
et: 
    
    Varukoopia loomine nurjus. Faili ei salvestatud.

en: File Save Error
et: Faili salvestamise viga

en: Error while writing.
et: Kirjutamise viga.

en: Output:
et: Väljund:

en: [Modified]
et: [Muudetud]

en: Encoding for saving:
et: Kodeering salvestamisel:

en: Conflict
et: Konflikt

en: Codec from A: %1
et: A koodek: %1

en: Codec from B: %1
et: B koodek: %1

en: Codec from C: %1
et: C koodek: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OpenDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ProgressDialog)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: A (Base):
et: A (baas):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Output (Optional):
et: Väljund (lisavõimalus):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectC) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectA) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectOutputFile)
en: File...
et: Fail...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, swapCopy)
en: Swap/Copy Names...
et: Vaheta/kopeeri nimed ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: C (Optional):
et: C (lisavõimalus):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectC) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectA) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectOutputFolder)
en: Folder...
et: Kataloog ...

en: Change this if non-ASCII characters are not displayed correctly.
et: Muuda, kui mitte-ASCII sümboleid ei näidata korrektselt.

en: Configure
et: Seadistamine

en: Editor & Diff Output Font
et: Redaktori ja erinevuse väljundi font

en: Application font
et: Rakenduse font

en: File view font
et: Failivaate font

[ctx: Title for color settings page]
en: Color
et: Värv

en: Colors Settings
et: Värviseadistused

en: Editor and Diff Views:
et: Redaktori ja erinevuse vaated:

en: Foreground color:
et: Esiplaani värv:

en: Background color:
et: Tausta värv:

en: Diff background color:
et: Erinevuse tausta värv:

en: Color A:
et: Värv A:

en: Color B:
et: Värv B:

en: Color C:
et: Värv C:

en: Conflict color:
et: Konflikti värv:

en: Current range background color:
et: Praeguse vahemiku tausta värv:

en: Current range diff background color:
et: Praeguse vahemiku erinevuse tausta värv:

en: Color for manually aligned difference ranges:
et: Käsitsi määratud samasuse vahemiku värv:

en: Folder Comparison View:
et: Kataloogi võrdlemise vaade:

en: Newest file color:
et: Uusima faili värv:

en: Changing this color will only be effective when starting the next folder comparison.
et: Seda värvi muudetakse alles siis, kui alustad järgmist kataloogide võrdlemist.

en: Oldest file color:
et: Vanima faili värv:

en: Middle age file color:
et: Keskmise vanusega faili värv:

en: Color for missing files:
et: Puuduvate failide värv:

en: Editor
et: Redaktor

en: Editor Behavior
et: Redaktori käitumine

en: Tab inserts spaces
et: TAB lisab tühikud

en: On: Pressing tab generates the appropriate number of spaces.
    Off: A tab character will be inserted.
et: Sees: TAB klahvi vajutamine tekitab sobiva hulga tühikuid.
    Väljas: lisatakse tabeldusmärk.

en: Tab size:
et: TABi suurus:

en: Auto indentation
et: Automaatne taandus

en: On: The indentation of the previous line is used for a new line.
et: Sees: uuel real kasutatakse eelmise rea taandust.

en: Auto copy selection
et: Valiku automaatne kopeerimine

en: On: Any selection is immediately written to the clipboard.
    Off: You must explicitly copy e.g. via Ctrl-C.
et: Sees: iga valik asetatakse otsekohe lõikepuhvrisse.
    Väljas: kopeerimiseks tuleb anda selge käsk, nt. Ctrl+C.

[ctx: Dos/Windows line ending]
en: Dos/Windows
et: DOS/Windows

[ctx: Automatically detected line ending]
en: Autodetect
et: Automaatne tuvastamine

en: Sets the line endings for when an edited file is saved.
    DOS/Windows: CR+LF; UNIX: LF; with CR=0D, LF=0A
et: Määrab realõpu stiili redigeeritud faili salvestamisel.
    DOS/Windows: CR+LF; Unix: LF; sealjuures CR=0D, LF=0A

en: Diff
et: Erinevused

en: Diff Settings
et: Erinevuse seadistused

en: Ignore numbers (treat as white space)
et: Numbrite eiramine (käsitletakse tühimärkidena)

en: Ignore number characters during line matching phase. (Similar to Ignore white space.)
    Might help to compare files with numeric data.
et: Reasobivuse juures ignoreeritakse numbreid (sarnane tühimärkide ignoreerimisega).
    Võib olla abiks numbrilisi andmeid sisaldavate failide võrdlemisel.

en: Ignore C/C++ comments (treat as white space)
et: C/C++ kommentaaride eiramine (käsitletakse tühimärkidena)

en: Treat C/C++ comments like white space.
et: C/C++ kommentaare käsitletakse tühimärkidena.

en: Ignore case (treat as white space)
et: Tähesuuruse eiramine (käsitletakse tühimärkidena)

en: Treat case differences like white space changes. ('a'<=>'A')
et: Tõstuerinevusi käsitletakse tühimärgimuutustena. ('a'<=>'A')

en: Preprocessor command:
et: Eeltöötluse käsk

en: User defined pre-processing. (See the docs for details.)
et: Kasutaja määratud eeltöötlus (vaata lähemalt käsiraamatust).

en: Line-matching preprocessor command:
et: Ridade sobivuse eeltöötluse käsk:

en: This pre-processor is only used during line matching.
    (See the docs for details.)
et: Seda eeltöötlusvahendit kasutatakse ainult ridade sobivuse leidmisel
    (vaata lähemalt käsiraamatust).

en: Try hard (slower)
et: Karm uurimine (aeglane)

en: Enables the --minimal option for the external diff.
    The analysis of big files will be much slower.
et: Lubab välise diff-rakenduse korral võtme --minimal.
    Suurte failide analüüs muutub palju aeglasemaks.

en: Align B and C for 3 input files
et: B ja C joondamine 3 sisendfaili korral

en: Try to align B and C when comparing or merging three input files.
    Not recommended for merging because merge might get more complicated.
    (Default is off.)
et: B ja C võimalikult täpne joondamine kolme sisendfaili võrdlemisel või ühendamisel.
    Ei ole soovitatav ühendamise korral, sest ühendamine võib osutuda keeruliseks.
    (Vaikimisi on välja lülitatud.)

[ctx: Settings page]
en: Merge
et: Ühendamine

en: Merge Settings
et: Ühendamise seadistused

en: Auto advance delay (ms):
et: Automaatse edasiliikumise viivitus (ms):

en: When in Auto-Advance mode the result of the current selection is shown 
    for the specified time, before jumping to the next conflict. Range: 0-2000 ms
et: Automaatse edasiliikumise režiimis näidatakse tulemust määratud aeg ning 
    siis hüpatakse järgmisele konfliktile. Vahemik: 0-2000 ms

en: Show info dialogs
et: Infodialoogide näitamine

en: Show a dialog with information about the number of conflicts.
et: Infodialoogi näitamine konfliktide arvu kohta.

en: White space 2-file merge default:
et: Tühimärkide käsitlemine kahe faili ühendamisel:

en: Manual Choice
et: Käsitsivalik

en: Allow the merge algorithm to automatically select an input for white-space-only changes.
et: Lubab ühendamisalgoritmil ainult tühimärkides seisneva erinevuse korral automaatselt valida sisendi.

en: White space 3-file merge default:
et: Tühimärkide käsitlemine kolme faili ühendamisel:

en: Automatic Merge Regular Expression
et: Automaatühendamise regulaaravaldis

en: Auto merge regular expression:
et: Automaatühendamise regulaaravaldis:

en: Run regular expression auto merge on merge start
et: Regulaaravaldisega automaatühendamine ühendamise alustamisel

en: Run the merge for auto merge regular expressions
    immediately when a merge starts.
et: Regulaarühendusega automaatühendamine käivitatakse
    kohe ühendamise alustamisel.

en: Version Control History Merging
et: Versioonikonrolli ajaloo ühendamine

en: History start regular expression:
et: Ajaloo alguse regulaaravaldis:

en: History entry start regular expression:
et: Ajalookirje alguse regulaaravaldis:

en: History merge sorting
et: Ajaloo ühendamise sortimine

en: Sort version control history by a key.
et: Versioonikontrolli ajaloo sortimine võtmete järgi.

en: History entry start sort key order:
et: Ajalookirje alguse sortimisvõtmete järjekord:

en: Merge version control history on merge start
et: Versioonikontrolli ajaloo ühendamine ühendamise alustamisel

en: Run version control history automerge on merge start.
et: Versioonikontrolli ajaloo automaatühendamise käivitamine kohe ühendamise alustamisel.

en: Max number of history entries:
et: Ajalookirjete maks. arv:

en: Cut off after specified number. Use -1 for infinite number of entries.
et: Kärpimine pärast määratud arvu. -1 tähendab piirangu puudumist.

en: Test your regular expressions
et: Regulaaravaldiste test

en: Irrelevant merge command:
et: Ebaolulise ühendamise käsk:

en: If specified this script is run after automerge
    when no other relevant changes were detected.
    Called with the parameters: filename1 filename2 filename3
et: Määramise korral käivitatakse see skript
    pärast automaatühendamist, kui muid muudatusi ei avastada.
    See kutsutakse välja parameetritega: failinimi1 failinimi2 failinimi3

en: Auto save and quit on merge without conflicts
et: Automaatne salvestamine ja väljumine konfliktideta ühendamisel

en: If KDiff3 was started for a file-merge from the command line and all
    conflicts are solvable without user interaction then automatically save and quit.
    (Similar to command line option "--auto".)
et: Kui KDiff3 käivitatakse failide ühendamiseks käsurealt ja kõik konfliktid
    on lahendatavad kasutaja sekkumiseta, salvestatakse ja lõpetatakse töö
    automaatselt.
    (Samane käsurea võtmega "--auto")

en: Recursive folders
et: Rekursiivsed kataloogid

en: Whether to analyze subfolders or not.
et: Kas analüüsida alamkatalooge või mitte.

en: File pattern(s):
et: Failimustrid:

en: Pattern(s) of files to be analyzed. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
et: Failide mustrid, mida analüüsida. 
    Metamärgid: '*' ja '?'
    Mitme mustri määramisel kasuta eraldajana semikoolonit (;)

en: File-anti-pattern(s):
et: Anti-failimustrid:

en: Pattern(s) of files to be excluded from analysis. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
et: Failide mustrid, mida analüüsil välja jätta. 
    Metamärgid: '*' ja '?'
    Mitme mustri määramisel kasuta eraldajana semikoolonit (;)

en: Folder-anti-pattern(s):
et: Anti-kataloogimustrid:

en: Pattern(s) of folders to be excluded from analysis. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
et: Kataloogide mustrid, mis analüüsil välja jätta. 
    Metamärgid: '*' ja '?'
    Mitme mustri määramisel kasuta eraldajana semikoolonit (;)

en: Find hidden files and folders
et: Peidetud failide ja kataloogide otsimine

en: Finds hidden files and folders.
et: Peidetud failide ja kataloogide otsimine.

en: Follow file links
et: Failiviitade järgimine

en: On: Compare the file the link points to.
    Off: Compare the links.
et: Sees: võrreldakse faili, mille viit osutab.
    Väljas: võrreldakse viitu.

en: Follow folder links
et: Kataloogiviitade järgimine

en: On: Compare the folder the link points to.
    Off: Compare the links.
et: Sees: võrreldakse kataloogi, mille viit osutab.
    Väljas: võrreldakse viitu.

en: Case sensitive filename comparison
et: Tõstutundlik failinimede võrdlemine

en: The folder comparison will compare files or folders when their names match.
    Set this option if the case of the names must match. (Default for Windows is off, otherwise on.)
et: Kataloogide võrdlemisel võrreldakse failide või kataloogide nimesid.
    Selle valiku sisselülitamisel peab sobima ka nimede tähesuurus (Windowsis on see vaikimisi välja lülitatud, muidu sees).

en: Unfold all subfolders on load
et: Laadimisel avatakse kõik alamkataloogid

en: On: Unfold all subfolders when starting a folder diff.
    Off: Leave subfolders folded.
et: Sees: kataloogide erinevuste otsimise alustades avatakse kõik alamkataloogid.
    Väljas: alamkataloogid jäetakse suletuks.

en: Skip folder status report
et: Kataloogide staatuse aruanne jäetakse vahele

en: On: Do not show the Folder Comparison Status.
    Off: Show the status dialog on start.
et: Sees: kataloogide võrdlemise staatust ei näidata.
    Väljas: Staatusedialoogi näitamine alustamisel.

en: File Comparison Mode
et: Faili võrdlemise režiim

en: Binary comparison
et: Binaarvõrdlus

en: Binary comparison of each file. (Default)
et: Iga faili binaarvõrdlus. (vaikimisi)

en: Full analysis
et: Täielik analüüs

en: Do a full analysis and show statistics information in extra columns.
    (Slower than a binary comparison, much slower for binary files.)
et: Tehakse täielik analüüs, statistikat näidatakse lisaveergudes.
    (Aeglasem kui binaarvõrdlus ja eriti aeglane binaarfailide korral.)

en: Trust the size and modification date (unsafe)
et: Suuruse ja muutmiskuupäeva usaldamine (ebaturvaline)

en: Assume that files are equal if the modification date and file length are equal.
    Files with equal contents but different modification dates will appear as different.
    Useful for big folders or slow networks.
et: Eeldatakse, et failid on võrdsed, kui muutmiskuupäev ja failipikkus on võrdsed.
    Ühesuguse sisu, kuid erineva muutmiskuupäevaga faile peetakse erinevaks.
    Mõttekas suurte kataloogide või aeglase võrgu korral.

en: Trust the size and date, but use binary comparison if date does not match (unsafe)
et: Suuruse ja muutmiskuupäeva usaldamine, kuid muutmiskuupäeva erinemisel binaarvõrdluse kasutamine (pole turvaline)

en: Assume that files are equal if the modification date and file length are equal.
    If the dates are not equal but the sizes are, use binary comparison.
    Useful for big folders or slow networks.
et: Eeldatakse, et failid on võrdsed, kui muutmiskuupäev ja failipikkus on võrdsed.
    Kui kuupäevad ei ole võrdsed, aga suurus on, kasutatakse binaarvõrdlust.
    Mõttekas suurte kataloogide või aeglase võrgu korral.

en: Trust the size (unsafe)
et: Suuruse usaldamine (ebaturvaline)

en: Assume that files are equal if their file lengths are equal.
    Useful for big folders or slow networks when the date is modified during download.
et: Eeldatakse, et failid on võrdsed, kui failipikkus on võrdne.
    Mõttekas suurte kataloogide või aeglase võrgu korral, kui kuupäev võib allalaadimise käigus olla muutunud.

en: Synchronize folders
et: Kataloogide sünkroonimine

en: Offers to store files in both folders so that
    both folders are the same afterwards.
    Works only when comparing two folders without specifying a destination.
et: Võimaldab salvestada failid mõlemasse kataloogi,
    nii et need näevad pärast seda välja ühesugused.
    Toimib ainult kahe kataloogi võrdlemisel ilma sihtkohta määramata.

en: White space differences considered equal
et: Tühimärkide erinevust ei arvestata

en: If files differ only by white space consider them equal.
    This is only active when full analysis is chosen.
et: Kui failid erinevad ainult tühimärkide poolest, peetakse neid võrdseks.
    See valik on aktiivne ainult täieliku analüüsi korral.

en: Copy newer instead of merging (unsafe)
et: Ühendamise asemel kopeeritakse uuem (ebaturvaline)

en: Do not look inside, just take the newer file.
    (Use this only if you know what you are doing!)
    Only effective when comparing two folders.
et: Sisse ei vaadata, võetakse lihtsalt uuem fail.
    (Kasuta ainult siis, kui tead, mida teed!)
    Toimib ainult kahe kataloogi võrdlemisel.

en: Backup files (.orig)
et: Failidest tehakse varukoopia (.orig)

en: If a file would be saved over an old file, then the old file
    will be renamed with a '.orig' extension instead of being deleted.
et: Kui fail salvestatakse vana faili asemele, ei kustutata vana faili,
    vaid sellele antakse uus nimi laiendiga '.orig'.

en: Regional Settings
et: Lokaale seadistused

en: Use the same encoding for everything:
et: Kõikjal kasutatakse kodeeringut:

en: Enable this allows to change all encodings by changing the first only.
    Disable this if different individual settings are needed.
et: Lubab muuta kõiki kodeeringuid ainult esimest kodeeringut muutes.
    Kui vaja on erinevaid määratlusi, lülita välja.

en: Note: Local Encoding is "%1"
et: Märkus: kohalik kodeering on "%1"

en: File Encoding for A:
et: A kodeering:

en: If enabled then Unicode (UTF-16 or UTF-8) encoding will be detected.
    If the file is not Unicode then the selected encoding will be used as fallback.
    (Unicode detection depends on the first bytes of a file.)
et: Sisselülitamisel tuvastatakse Unicode (UTF-16 või UTF-8) kodeering.
    Kui fail ei ole Unicode kodeeringus, kasutatakse selle asemel valitud kodeeringut.
    (Unicode tuvastamine sõltub faili esimestest baitidest.)

en: Auto Detect Unicode
et: Unicode automaatne tuvastamine

en: File Encoding for B:
et: B kodeering:

en: File Encoding for C:
et: C kodeering:

en: File Encoding for Merge Output and Saving:
et: Kodeering ühendamisväljundil ja salvestamisel:

en: Auto Select
et: Automaatne valik

en: If enabled then the encoding from the input files is used.
    In ambiguous cases a dialog will ask the user to choose the encoding for saving.
et: Sisselülitamisel kasutatakse sisendfailide kodeeringut.
    Kahtluse korral ilmub dialoog, mis laseb kasutajal valida salvestamisel kasutatava kodeeringu.

en: File Encoding for Preprocessor Files:
et: Eelprotsessori failide kodeering:

en: Right To Left Language
et: Paremalt-vasakule keeled

en: Some languages are read from right to left.
    This setting will change the viewer and editor accordingly.
et: Mõningaid keeli loetakse ja kirjutatakse paremalt vasakule.
    Selle valikuga saab vastavalt muuta näitajat ja redaktorit.

en: Integration
et: Integreerimine

en: Integration Settings
et: Integreerimisseadistused

en: Command line options to ignore:
et: Ignoreeritavad käsurea võtmed:

en: List of command line options that should be ignored when KDiff3 is used by other tools.
    Several values can be specified if separated via ';'
    This will suppress the "Unknown option" error.
et: Käsurea võtmete nimekiri, mida ignoreeritakse, kui KDiff3 kasutavad teised tööriistad.
    Mitme väärtuse andmisel tuleb need eraldada semikooloniga (;).
    See väldib vigu "Tundmatu võti".

en: Quit also via Escape key
et: Väljumine ka klahviga Escape

en: Fast method to exit.
    For those who are used to using the Escape key.
et: Kiire väljumisviis.
    Mõeldud neile, kellele on südamelähedane klahv Escape.

en: This resets all options. Not only those of the current topic.
et: See lähtestab kõik valikud, mitte ainult praeguse teema omad.

en: PreprocessorCmd:
et: Eeltöötluse käsk:

en: The following option(s) you selected might change data:
et: Järgmised valitud võimalused võivad muuta andmeid:

en: 
    Most likely this is not wanted during a merge.
    Do you want to disable these settings or continue with these settings active?
et: 
    Peaaegu kindlasti ei ole see ühendamisel soovitav.
    Kas soovid need seadistused tühistada või siiski nendega jätkata?

en: Option Unsafe for Merging
et: Ebaturvaline valik ühendamisel

en: Use These Options During Merge
et: Kasuta neid valikuid ühendamisel

en: Disable Unsafe Options
et: Keela ebaturvalised valikud

en: Loading A
et: A laadimine

en: Loading A: %1
et: A laadimine: %1

en: Loading B
et: B laadimine

en: Loading B: %1
et: B laadimine: %1

en: Diff: A <-> B
et: Erinevus:  A <-> B

en: Linediff: A <-> B
et: Reaerinevus: A <-> B

en: Loading C
et: C laadimine

en: Loading C: %1
et: C laadimine: %1

en: Diff: A <-> C
et: Erinevus:  A <-> C

en: Diff: B <-> C
et: Erinevus:  B <-> C

en: Linediff: B <-> C
et: Reaerinevus: B <-> C

en: Linediff: A <-> C
et: Reaerinevus: A <-> C

en: All input files contain the same text, but are not binary equal.
et: Kõik sisendfailid sisaldavad ühesugust teksti, aga pole binaarselt võrdsed.

en: Files %1 and %2 have equal text, but are not binary equal.
et: Failid %1 ja %2 sisaldavad ühesugust teksti, aga pole binaarselt võrdsed.

en: Some input files do not seem to be pure text files.
    Note that the KDiff3 merge was not meant for binary data.
    Continue at your own risk.
et: Paistab, et mõned sisendfailid ei ole puhtad tekstifailid.
    Arvesta, et KDiff3 ühendamine ei ole mõeldud binaarfailidele.
    Jätka oma riskil.

en: Some input characters could not be converted to valid unicode.
    You might be using the wrong codec. (e.g. UTF-8 for non UTF-8 files).
    Do not save the result if unsure. Continue at your own risk.
    Affected input files are in %1.
et: Mõningaid sisendmärke ei saa teisendada korrektseks Unicode'iks.
    Võib-olla kasutad vale koodekit (nt. UTF-8 mitte-UTF-8 failide puhul).
    Kui sa pole kindel, ära salvesta tulemust. Jätka omal vastutusel.
    Mõjutatud sisendfailid asuvad %1.

en: Abort
et: Katkesta

en: Continue Merging
et: Jätka ühendamist

en: Opening files...
et: Failide avamine...

en: Cutting selection...
et: Valitud teksti lõikamine...

en: Copying selection to clipboard...
et: Valitud teksti kopeerimine lõikepuhvrisse...

en: Inserting clipboard contents...
et: Lõikepuhvri sisu sisestamine...

en: Ok
et: OK

en: Word wrap (Cancel disables word wrap)
et: Reamurdmine (Loobumine keelab reamurdmise)

en: Calculating max width for horizontal scrollbar
et: Rõhtse kerimisriba maks. laiuse arvutamine

en: Save && Continue
et: Salvesta ja jätka

en: Continue Without Saving
et: Jätka salvestamata

en: Search complete.
et: Otsing lõpetatud.

en: Search Complete
et: Otsing lõpetatud

en: Nothing is selected in either diff input window.
et: Erinevuste sisendakendes pole midagi valitud.

en: Error while adding manual diff range
et: Viga käsitsi määratud samasuse vahemiku lisamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: &Cancel
et: &Loobu

en: Swap %1<->%2
et: Vaheta %1<->%2

en: Copy %1->Output
et: Kopeeri %1->väljund

en: Swap %1<->Output
et: Vaheta %1<->väljund

en: Configure...
et: Seadista...

en: Open Folder
et: Kataloogi avamine

en: Select Output File
et: Väljundfaili valimine

en: all/allfiles (*)
et: Kõik failid (*)

en: Search text:
et: Otsitav tekst:

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Search A
et: Otsi A

en: Search B
et: Otsi B

en: Search C
et: Otsi C

en: Search output
et: Otsingu väljund

en: &Search
et: &Otsi

en: Regular Expression Tester
et: Regulaaravaldise test

en: Example auto merge line:
et: Automaatühendamise näidisrida:

en: To test auto merge, copy a line as used in your files.
et: Kopeeri automaatühendamise testimiseks rida oma failist.

en: Match result:
et: Sobivuse tulemus:

en: Example history start line (with leading comment):
et: Ajaloo alguse näidisrida (alustava kommentaariga):

en: Copy a history start line as used in your files,
    including the leading comment.
et: Kopeeri oma failist ajaloo alguse rida,
    kaasa arvatud alustav kommentaar.

en: History sort key order:
et: Ajaloo sortimisvõtme järjekord:

en: Example history entry start line (without leading comment):
et: Ajalookirje alguse näidisrida (alustava kommentaarita):

en: Copy a history entry start line as used in your files,
    but omit the leading comment.
et: Kopeeri oma failist ajalookirje alguse rida,
    kuid ilma alustava kommentaarita.

en: Sort key result:
et: Sorteerimisvõtme tulemus:

en: Match success.
et: Leiti sobivus.

en: Match failed.
et: Sobivust ei leitud.

en: Opening and closing parentheses do not match in regular expression.
et: Regulaaravaldises ei sobi alustavad ja lõpetavad sulud.

en: Writing clipboard data to temp file failed.
et: Lõikepuhvri andmete kirjutamine ajutisse faili nurjus.

en: From Clipboard
et: Lõikepuhvrist

en: %1 is not a normal file.
et: %1 ei ole tavaline fail.

en:     Temp file is: %1
et:     Ajutine fail on: %1

en: Preprocessing possibly failed. Check this command:
    
      %1
    
    The preprocessing command will be disabled now.
et: Eeltöötlus ilmselt nurjus. Kontrolli käsku:
    
      %1
    
    Praegu lülitatakse eeltöötluse käsu rakendamine välja.

en: The line-matching-preprocessing possibly failed. Check this command:
    
      %1
    
    The line-matching-preprocessing command will be disabled now.
et: Reasobivuse eeltöötlus ilmselt nurjus. Kontrolli käsku:
    
      %1
    
    Praegu lülitatakse reasobivuse eeltöötluse käsu rakendamine välja.

en: Expecting space after closing quote.
et: Lõpetava tsitaadimärgi järel oodati tühikut.

en: Unmatched quote.
et: Tsitaadimärgid ei sobi kokku.

en: Unexpected quote character within argument.
et: Ootamatu tsitaadimärk argumendi sees.

en: No program specified.
et: Programmi pole määratud.
