kdiff3 - en to fi translation catalogue (22 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
fi: Vertaa tiedostoon %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
fi: Yhdistä tiedostoon %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
fi: Kolmivaiheinen yhdistäminen pohjaan

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
fi: Tallenna ”%1” tuonnemmaksi

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with ...
fi: Vertaa tiedostoon…

[ctx: Contexualmenu option]
en: Clear list
fi: Tyhjennä luettelo

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
fi: Vertaa

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
fi: Kolmivaiheinen vertailu

[ctx: Contexualmenu option]
en: About Diff-Ext ...
fi: Tietoa diff-laajennuksesta…

en: Diff-Ext Copyright ©2003-2006, Sergey Zorin. All rights reserved.
fi: Diff-laajennuksen tekijänoikeudet © 2003–2006 Sergey Zorin. Kaikki oikeudet pidätetään.

en: This software is distributable under the BSD-2-Clause license.
fi: Ohjelmaa voi levittää BSD-2-lisenssin mukaisesti.

en: Some extensions for KDiff3 ©2006-2013 by Joachim Eibl.
fi: Jotkin KDiff3-laajennukset © 2006–13 Joachim Eibl.

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
fi: Siirros Qt5:een/Kf5:een: Michael Reeves

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
fi: Diff-laajennuksen kotisivu: http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
fi: Tietoa KDiff3:n (64-bittisestä) diff-laajennuksesta

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare selected files
fi: Vertaa valittuja tiedostoja

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare '%1' with '%2'
fi: Vertaa tiedostoja ”%1” ja ”%2”

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later operation
fi: Tallenna ”%1” myöhemmin käsiteltäväksi

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
fi: KDiff3:n käynnistys epäonnistui. Asenna se uudelleen.

en: Command
fi: Komento

en: CommandLine
fi: Komentorivi

en: Diff-Ext For KDiff3
fi: KDiff3:n diff-laajennus
