kdiff3 - en to gl translation catalogue (22 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
gl: Comparar con %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
gl: Fundir con %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
gl: Fusión de 3 ficheiros con base

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
gl: Gardar «%1» para máis tarde

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with ...
gl: Comparar con…

[ctx: Contexualmenu option]
en: Clear list
gl: Limpar a lista

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
gl: Comparar

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
gl: Comparación de 3 ficheiros

[ctx: Contexualmenu option]
en: About Diff-Ext ...
gl: Sobre Diff-Ext…

en: Diff-Ext Copyright (c) 2003-2006, Sergey Zorin. All rights reserved.
gl: Diff-Ext © 2003-2006 Sergey Zorin. Todos os dereitos reservados.

en: This software is distributable under the BSD-2-Clause license.
gl: Este software pode distribuírse baixo os termos da licenza BSD de dúas cláusulas.

en: Some extensions for KDiff3 (c) 2006-2013 by Joachim Eibl.
gl: Algúns complementos para KDiff3 © 2006-2013 Joachim Eibl.

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
gl: Adaptado a Qt5 e KF5 por Michael Reeves.

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
gl: Páxina web de Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
gl: Sobre Diff-Ext para KDiff3 (64 bits)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare selected files
gl: Comparar os ficheiros seleccionados

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare '%1' with '%2'
gl: Comparar «%1» con «%2»

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later operation
gl: Gardar «%1» para unha operación futura

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
gl: Non foi posíbel iniciar KDiff3. Instale KDiff3 de novo.

en: Command
gl: Orde

en: CommandLine
gl: Liña de ordes

en: Diff-Ext For KDiff3
gl: Diff-Ext para KDiff3
