kdiff3 - en to he translation catalogue (22 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
he: השוואה מול %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
he: מיזוג עם %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
he: מיזוג תלת־כיווני עם בסיס

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
he: שמירת ‚%1’ לאחר כך

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with ...
he: השוואה מול

[ctx: Contexualmenu option]
en: Clear list
he: פינוי הרשימה

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
he: השוואה

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
he: השוואה תלת־כיוונית

[ctx: Contexualmenu option]
en: About Diff-Ext ...
he: על Diff-Ext…

en: Diff-Ext Copyright ©2003-2006, Sergey Zorin. All rights reserved.
he: Diff-Ext זכויות יוצרים ©2003‏-2006, סרגיי זורין. כל הזכויות שמורות.

en: This software is distributable under the BSD-2-Clause license.
he: אפשר להפיץ את התוכנה הזאת בכפוף לרישיון BSD בעל שני הסעיפים.

en: Some extensions for KDiff3 ©2006-2013 by Joachim Eibl.
he: הרחבות כלשהן ל־KDiff3‏ ©2006‏-2013 מאת יואקים אייבל.

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
he: הוסב ל־Qt5/Kf5 על ידי מייקל ריבֿס

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
he: דף הבית של Diff-Ext:‏ http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
he: על Diff-Ext ל־KDiff3 (64 סיביות)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare selected files
he: השוואת הקבצים הנבחרים

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare '%1' with '%2'
he: השוואת ‚%1’ מול ‚%2’

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later operation
he: שמירת ‚%1’ לפעילות בהמשך

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
he: לא ניתן להפעיל את KDiff3. נא להריץ את ההתקנה של KDiff3 מחדש.

en: Command
he: פקודה

en: CommandLine
he: שורת פקודה

en: Diff-Ext For KDiff3
he: Diff-Ext ל־KDiff3
