kdiff3 - en to he translation catalogue (587 entries)

en: Getting file status: %1
he: מצב הקובץ מתקבל: %1

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Reading file: %1
he: הקובץ נקרא: %1

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Writing file: %1
he: הקובץ נכתב: %1

en: Out of memory
he: נגמר הזיכרון

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Making folder: %1
he: נוצרת תיקייה: %1

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Removing folder: %1
he: תיקייה נמחקת: %1

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Removing file: %1
he: הקובץ נמחק: %1

en: Creating symbolic link: %1 -> %2
he: נוצר קישור סימבולי: %1 -> %2

en: Renaming file: %1 -> %2
he: שם הקובץ משתנה: %1 -> %2

en: Copying file: %1 -> %2
he: קובץ מועתק: %1 -> %2

[ctx: Status message]
en: Reading folder: %1
he: תיקייה נקראת: %1

en: Listing directory: %1
he: התיקייה מוצגת: %1

en: Data loss error:
    If it is reproducible please contact the author.
he: שגיאת אובדן נתונים:
    אם היא לא משתחזרת נא ליצור קשר עם היוצר.

en: Severe Internal Error
he: שגיאה פנימית חמורה

en: File %1: Line %2
he: קובץ %1: שורה %2

en: File %1: Line not available
he: קובץ %1: השורה לא זמינה

en: Encoding:
he: קידוד:

en: Line end style:
he: שורה וסגנון:

en: A (Base)
he: א (בסיס)

en: Encoding: %1
he: קידוד: %1

en: Unix
he: יוניקס

en: Line end style: %1
he: סגנון סיומת שורה: %1

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Top line
he: שורה עליונה

en: End
he: סוף

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Unicode, 8 bit
he: יוניקוד, 8 סיביות

en: Unicode, 8 bit (BOM)
he: יוניקוד, 8 סיביות (BOM)

en: System
he: מערכת

en: Other
he: אחר

[ctx: Operation column message]
en: Copy A to B
he: העתקת א׳ לב׳

[ctx: Operation column message]
en: Copy B to A
he: העתקת ב׳ לא׳

[ctx: Operation column message]
en: Delete A
he: מחיקת א׳

[ctx: Operation column message]
en: Delete B
he: מחיקת ב׳

[ctx: Operation column message]
en: Delete A & B
he: מחיקת א׳ וב׳

[ctx: Operation column message]
en: Merge to A
he: מיזוג אל א׳

[ctx: Operation column message]
en: Merge to B
he: מיזוג אל ב׳

[ctx: Operation column message]
en: Merge to A & B
he: מיזוג לא׳ ולב׳

[ctx: Operation column message]
en: Delete (if exists)
he: מחיקה (אם קיים)

[ctx: Operation column message (Directory merge)]
en: Merge
he: מיזוג

[ctx: Operation column message (File merge)]
en: Merge (manual)
he: מיזוג (ידני)

[ctx: Operation column message]
en: Error: Conflicting File Types
he: שגיאה: סוגי הקבצים סותרים

[ctx: Operation column message]
en: Error: Changed and Deleted
he: שגיאה: השתנה ונמחק

[ctx: Operation column message]
en: Error: Dates are equal but files are not.
he: שגיאה: התאריכים זהים אבל הקבצים לא.

[ctx: Status column message]
en: Done
he: בוצע

[ctx: Status column message]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: Status column message]
en: Skipped.
he: נפסח.

[ctx: Status column message]
en: Not saved.
he: לא נשמר.

[ctx: Status column message]
en: In progress...
he: בתהליך…

[ctx: Status column message]
en: To do.
he: לביצוע.

[ctx: Column title]
en: Name
he: שם

[ctx: Column title]
en: Operation
he: פעולה

[ctx: Column title]
en: Status
he: מצב

[ctx: Column title]
en: Unsolved
he: לא נפתר

[ctx: Column title]
en: Solved
he: נפתר

[ctx: Column title]
en: Nonwhite
he: לא לבן

[ctx: Column title]
en: White
he: לבן

en: You are currently doing a folder merge. Are you sure, you want to abort the merge and rescan the folder?
he: מיזוג תיקיות בעיצומו. לבטל לחלוטין את המיזוג ולסרוק את התיקייה מחדש?

[ctx: Error dialog title]
en: Warning
he: אזהרה

[ctx: Title for rescan button]
en: Rescan
he: סריקה מחדש

[ctx: Title for continue button]
en: Continue Merging
he: להמשיך במיזוג

en: Opening of folders failed:
he: פתיחת התיקיות נכשלה:

en: Folder A "%1" does not exist or is not a folder.
he: תיקייה א׳ „%1” לא קיימת או שאינה תיקייה.

en: Folder B "%1" does not exist or is not a folder.
he: תיקייה ב׳ „%1” לא קיימת או שאינה תיקייה.

en: Folder C "%1" does not exist or is not a folder.
he: תיקייה ג׳ „%1” לא קיימת או שאינה תיקייה.

[ctx: Error dialog title]
en: Folder Opening Error
he: שגיאת פתיחת תיקייה

en: The destination folder must not be the same as A or B when three folders are merged.
    Check again before continuing.
he: תיקיית היעד לא יכולה להיות כמו א׳ או ב׳ כאשר מתבצע מיזוג בין שלוש תיקיות.
    יש לבדוק שוב לפני בחירה להמשיך בתהליך.

[ctx: Error dialog title]
en: Parameter Warning
he: אזהרת משתנים

en: Scanning folders...
he: התיקיות נסרקות…

[ctx: Status message]
en: Reading Folder A
he: תיקייה א׳ נקראת

[ctx: Status message]
en: Reading Folder B
he: תיקייה ב׳ נקראת

[ctx: Status message]
en: Reading Folder C
he: תיקייה ג׳ נקראת

[ctx: Warning text]
en: Some subfolders were not readable in
he: חלק מתת־התיקיות לא היו קריאות תחת

[ctx: Warning text]
en: Check the permissions of the subfolders.
he: נא לבדוק את הרשאות תת־התיקיות.

[ctx: Status bar idle message.]
en: Ready.
he: בהמתנה.

en: Folder Comparison Status
    
    Number of subfolders: %1
    Number of equal files: %2
    Number of different files: %3
he: מצב השוואת תיקיות
    
    מספר תת־תיקיות: %1
    מספר קבצים זהים: %2
    מספר קבצים שונים: %3

en: Number of manual merges: %1
he: מספר המיזוגים הידניים: %1

en: This affects all merge operations.
he: משפיע על כל פעולות המיזוג.

en: Changing All Merge Operations
he: החלפת כל פעולות המיזוג

en: Processing %1 / %2
    %3
he: %1 / %2 עובר עיבוד
    %3

en: Some files could not be processed.
he: אי אפשר לעבד חלק מהקבצים.

en: Aborting due to too many errors.
he: מתבצע ביטול גורף עקב ריבוי שגיאות.

en: This operation is currently not possible.
he: הפעולה הזאת כרגע לא אפשרית.

en: Operation Not Possible
he: הפעולה אינה אפשרית

en: An error occurred while copying.
he: אירעה שגיאה בזמן ההעתקה.

en: Merge Error
he: שגיאת מיזוג

en: Unknown merge operation. (This must never happen!)
he: פעולת המיזוג לא ידועה. (זה לא אמור לקרות אף פעם!)

en: Unknown merge operation.
he: פעולת המיזוג לא ידועה.

en: The merge is about to begin.
    
    Choose "Do it" if you have read the instructions and know what you are doing.
    Choosing "Simulate it" will tell you what would happen.
    
    Be aware that this program still has beta status and there is NO WARRANTY whatsoever! Make backups of your vital data!
he: המיזוג עומד להתחיל.
    
    יש לבחור ב„ליישם” אם כבר קראת את ההנחיות וברור לך מה הולך להתבצע.
    בחירה ב„לדמות” תתאר לך מה הולך להתבצע.
    
    נא לשים לב שהתוכנית הזאת עדיין בשלבי בדיקה ואין עליה שום ערובה! חובה לגבות את הנתונים החיוניים שלך!

[ctx: Caption]
en: Starting Merge
he: מיזוג מתחיל

[ctx: Button title to confirm merge]
en: Do It
he: ליישם

[ctx: Button title to simulate merge]
en: Simulate It
he: לדמות

en: The highlighted item has a different type in the different folders. Select what to do.
he: הפריט המודגש הוא מסוג שונה בתיקיות השונות. נא לבחור מה לעשות.

en: The modification dates of the file are equal but the files are not. Select what to do.
he: מועדי השינוי של הקובץ זהים אבל הקבצים לא. נא לבחור מה לעשות.

en: The highlighted item was changed in one folder and deleted in the other. Select what to do.
he: הפריט המודגש השתנה בתיקייה אחת ונמחק בשנייה. נא לבחור מה לעשות.

en: This operation is currently not possible because folder merge is currently running.
he: הפעולה הזאת לא אפשרית כי מתבצע כרגע מיזוג תיקיות.

en: There was an error in the last step.
    Do you want to continue with the item that caused the error or do you want to skip this item?
he: הייתה שגיאה בצעד האחרון.
    להמשיך עם הפריט שגרם לשגיאה או לפסוח על הפריט הזה?

[ctx: Caption for message dialog]
en: Continue merge after an error
he: להמשיך את המיזוג אחרי השגיאה

[ctx: Continue button title]
en: Continue With Last Item
he: להמשיך עם הפריט האחרון

[ctx: Skip button title]
en: Skip Item
he: לפסוח על הפריט

en: Merge operation complete.
he: פעולת המיזוג הושלמה.

en: Merge Complete
he: המיזוג הושלם

en: Simulated merge complete: Check if you agree with the proposed operations.
he: הדמיית המיזוג הושלמה: נא לבדוק אם הפעולות המוצעות מקובלות עליך.

en: An error occurred. Press OK to see detailed information.
he: אירעה שגיאה. לחיצה על אישור תציג פירוט נוסף.

en: Error: While deleting %1: Creating backup failed.
he: שגיאה: במחיקת %1: יצירת גיבוי נכשלה.

en: Error: delete folder operation failed while trying to read the folder.
he: שגיאה: פעולת מחיקת תיקייה נכשלה תוך ניסיון לקרוא את התיקייה.

en: Error: rmdir( %1 ) operation failed.
he: שגיאה: הפעולה rmdir( %1 ) נכשלה.

en: Error: delete operation failed.
he: שגיאה: פעולת המחיקה נכשלה.

en:      Note: After a manual merge the user should continue by pressing F7.
he:      לתשומת ליבך: לאחר מיזוג ידני על המשתמש להמשיך על ידי לחיצה על F7.

en: Error: copy( %1 -> %2 ) failed.Deleting existing destination failed.
he: שגיאה: copy( %1 -> %2 ) נכשלה. מחיקת היעד הקיים נכשלה.

en: Error: copyLink failed: Remote links are not yet supported.
he: שגיאה: copyLink נכשלה: עדיין אין תמיכה בקישורים מרוחקים.

en: Error: copyLink failed.
he: שגיאה: copyLink נכשלה.

en: Error during rename( %1 -> %2 ): Cannot delete existing destination.
he: שגיאה במהלך rename( %1 -> %2 ): לא ניתן למחוק את היעד הקיים.

en: Error: Rename failed.
he: שגיאה: שינוי שם קובץ נכשל.

en: Error during makeDir of %1. Cannot delete existing file.
he: שגיאה במהלך makeDir עבור %1. לא ניתן למחוק את הקובץ הקיים.

en: Error while creating folder.
he: שגיאה ביצירת תיקייה.

en: Dest
he: יעד

[ctx: Header label]
en: Folder
he: תיקייה

[ctx: Header label]
en: Type
he: סוג

[ctx: Header label]
en: Size
he: גודל

[ctx: Header label]
en: Attr
he: מאפיין

[ctx: Header label]
en: Last Modification
he: שינוי אחרון

[ctx: Header label]
en: Link-Destination
he: יעד-קישור

[ctx: Header label]
en: File
he: קובץ

[ctx: Header label ending]
en: -Link
he: -קישור

[ctx: Header label]
en: not available
he: לא זמין

en: A (Dest):
he: א׳ (יעד):

en: A:
he: א׳:

en: A (Base):
he: א׳ (בסיס):

en: B (Dest):
he: ב׳ (יעד):

en: B:
he: ב׳:

en: C (Dest):
he: ג׳ (יעד):

en: C:
he: ג׳:

en: Dest:
he: יעד:

note: i18n("Saving Directory Merge State ..."));
en: Save Folder Merge State As...
he: שמירת מצב מיזוג התיקייה בתור…

en: Start/Continue Folder Merge
he: התחלת/המשך מיזוג תיקייה

en: Run Operation for Current Item
he: הרצת פעולה על הפריט הנוכחי

en: Compare Selected File
he: השוואת הקובץ הנבחר

en: Merge Current File
he: מיזוג הקובץ הנבחר

en: Merge
    File
he: מיזוג
    קובץ

en: Fold All Subfolders
he: קיפול כל תת־התיקיות

en: Unfold All Subfolders
he: פריסת כל תת־התיקיות

en: Rescan
he: סריקה מחדש

note: i18n("Save Directory Merge State ..."), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotSaveMergeState, ac, "dir_save_merge_state"); i18n("Load Directory Merge State ..."), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotLoadMergeState, ac, "dir_load_merge_state");
en: Choose A for All Items
he: בחירה בא׳ לכל הפריטים

en: Choose B for All Items
he: בחירה בב׳ לכל הפריטים

en: Choose C for All Items
he: בחירה בג׳ לכל הפריטים

en: Auto-Choose Operation for All Items
he: לבחור אוטומטית פעולה לכל הפריטים

en: No Operation for All Items
he: אין פעולה לכל הפריטים

note: i18n("Synchronize Directories"), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotSynchronizeDirectories, ac, "dir_synchronize_directories"); d->m_pDirChooseNewerFiles = GuiUtils::createAction< KToggleAction >(i18n("Copy Newer Files Instead of Merging"), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotChooseNewerFiles, ac, 
en: Show Identical Files
he: הצגת קבצים זהים

en: Identical
    Files
he: קבצים
    זהים

en: Show Different Files
he: הצגת קבצים שונים

en: Show Files only in A
he: הצגת קבצים רק בא׳

en: Files
    only in A
he: קבצים
    רק בא׳

en: Show Files only in B
he: הצגת קבצים רק בב׳

en: Files
    only in B
he: קבצים
    רק בב׳

en: Show Files only in C
he: הצגת קבצים רק בג׳

en: Files
    only in C
he: קבצים
    רק בג׳

en: Compare Explicitly Selected Files
he: השוואת הקבצים שנבחרו במפורש

en: Merge Explicitly Selected Files
he: מיזוג הקבצים שנבחרו במפורש

en: Do Nothing
he: לא לעשות כלום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeCheckBox)
en: Merge
he: מיזוג

en: Delete (if exists)
he: מחיקה (אם קיים)

en: Copy A to B
he: העתקת א׳ לב׳

en: Copy B to A
he: העתקת ב׳ לא׳

en: Delete A
he: מחיקת א׳

en: Delete B
he: מחיקת ב׳

en: Delete A && B
he: מחיקת א׳ וב׳

en: Merge to A
he: מיזוג אל א׳

en: Merge to B
he: מיזוג אל ב׳

en: Merge to A && B
he: מיזוג לא׳ ולב׳

en: Unable to determine full url. No parent specified.
he: לא ניתן להחליט מה היא הכתובת המלאה. לא צוין הורה.

en: Failed to read file: %1
he: קריאת הקובץ נכשלה: %1

en: Creating temp copy of %1 failed.
he: יצירת עותק זמני של %1 נכשלה.

en: Opening %1 failed. %2
he: הפתיחה של %1 נכשלה. %2

en: Error reading from %1. %2
he: קריאה מתוך %1 נכשלה. %2

en: While trying to make a backup, deleting an older backup failed.
    Filename: %1
he: בעת ניסיון הגיבוי, מחיקת גיבוי קודם נכשלה.
    שם הקובץ: %1

en: While trying to make a backup, renaming failed.
    Filenames: %1 -> %2
he: בעת הניסיון לגבות, שינוי השם נכשל.
    שמות הקובץ: %1 -> %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: TextLabel
he: תווית טקסט

note: i18n: ectx: property (plainText), widget (QPlainTextEdit, exampleTextEdit)
en: The quick brown fox jumps over the river
    but the little red hen escapes with a shiver
    :-)
he: עטלף אבק נס דרך מזגן שהתפוצץ
    כי חם
    :)

[ctx: Button Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectFont)
en: Change Font
he: החלפת גופן

en: Current Configuration:
he: הגדרה נוכחית:

en: Config Option Error:
he: שגיאת אפשרות הגדרה:

en: Option --auto used, but no output file specified.
he: נעשה שימוש באפשרות ‎--auto, אבל לא צוין קובץ פלט.

en: Directory merge
he: מיזוג תיקיות

en: Merge info
he: פרטי מיזוג

[ctx: Error message]
en: Can't compare file with folder.
he: לא ניתן להשוות קובץ מול תיקייה.

[ctx: Title error message box]
en: Bad comparison attempt
he: ניסיון השוואה שגוי

en: Option --auto ignored for folder comparison.
he: האפשרות ‎--auto נפסחת בהשוואת תיקיות.

en: Saving failed.
he: השמירה נכשלה.

en: Opening of these files failed:
he: פתיחת הקבצים האלה נכשלה:

en: File open error
he: שגיאת פתיחת קובץ

en: Enables/disables the statusbar
he: הפעלת/כיבוי שורת המצב

en: Configure KDiff3...
he: הגדרת KDiff3…

en: Search for a string
he: חיפוש מחרוזת

en: Search again for the string
he: חיפוש אחר המחרוזת שוב

en: Go to Current Delta
he: מעבר להבדל הנוכחי

en: Current
    Delta
he: הבדל
    נוכחי

en: Go to First Delta
he: מעבר להבדל הראשון

en: First
    Delta
he: ההבדל
    הראשון

en: Go to Last Delta
he: מעבר להבדל האחרון

en: Last
    Delta
he: ההבדל
    האחרון

[ctx: Tooltip explanation text]
en: (Skips white space differences when "Show White Space" is disabled.)
he: (דילוג על רווחים כשהאפשרות „הצגת רווחים” מושבתת.)

[ctx: Tooltip explanation text]
en: (Does not skip white space differences even when "Show White Space" is disabled.)
he: (לא ידלג על הבדלי הרווחים אפילו כש„הצגת רווחים” מושבתת.)

en: Go to Previous Delta
he: מעבר להבדל הקודם

en: Prev
    Delta
he: ההבדל
    הקודם

en: Go to Next Delta
he: מעבר להבדל הבא

en: Next
    Delta
he: ההבדל
    הבא

en: Go to Previous Conflict
he: מעבר לסתירה הקודמת

en: Prev
    Conflict
he: הסתירה
    הקודמת

en: Go to Next Conflict
he: מעבר לסתירה הבאה

en: Next
    Conflict
he: הסתירה
    הבאה

en: Go to Previous Unsolved Conflict
he: מעבר לסתירה הקודמת שלא נפתרה

en: Prev
    Unsolved
he: הקודמת
    שלא פתורה

en: Go to Next Unsolved Conflict
he: מעבר לסתירה הבאה שלא נפתרה

en: Next
    Unsolved
he: הבאה
    שלא פתורה

[ctx: Title for menu item]
en: Go to Line
he: מעבר לשורה

[ctx: Text used for toolbar button.]
en: Go
    Line
he: מעבר
    לשורה

[ctx: Tooltip Text]
en: Goto specified line.
he: מעבר לשורה מסוימת.

[ctx: Title for menu item]
en: Select Line(s) From A
he: בחירת שורות מא׳

[ctx: Text used for select A toolbar button.]
en: Choose
    A
he: בחירה
    בא׳

[ctx: Title for menu item]
en: Select Line(s) From B
he: בחירת שורות מב׳

[ctx: Text used for select B when toolbar button.]
en: Choose
    B
he: בחירה
    בב׳

[ctx: Title for menu item]
en: Select Line(s) From C
he: בחירת שורות מג׳

[ctx: Text used for select C toolbar button.]
en: Choose
    C
he: בחירה
    בג׳

[ctx: Title for menu item]
en: Automatically Go to Next Unsolved Conflict After Source Selection
he: מעבר אוטומטי לסתירה הבאה שלא נפתרה אחרי בחירת מקור

[ctx: Auto goto next unsolved toolbar text.]
en: Auto
    Next
he: הבא
    אוטו

en: Show Space && Tabulator Characters
he: הצגת תווי רווח וטאב

[ctx: Show whitespace toolbar text.]
en: White
    Characters
he: תווי
    ריווח

en: Show White Space
he: הצגת רווחים

[ctx: Show whitespace changes toolbar text.]
en: White
    Deltas
he: הבדלי
    רווחים

en: Show Line Numbers
he: הצגת מספרי שורות

[ctx: Show line numbers toolbar text]
en: Line
    Numbers
he: מספרי
    שורות

en: Automatically Solve Simple Conflicts
he: לפתור סתירות פשוטות אוטומטית

en: Set Deltas to Conflicts
he: הגדרת הבדלים לסתירות

en: Run Regular Expression Auto Merge
he: הרצת מיזוג אוטומטי לפי ביטוי רגולרי

en: Automatically Solve History Conflicts
he: לפתור סתירות בהיסטוריה אוטומטית

en: Split Diff At Selection
he: פיצול ההבדלים בבחירה

en: Join Selected Diffs
he: צירוף ההבדלים הנבחרים

en: Show Window A
he: הצגת חלון א׳

en: Show Window B
he: הצגת חלון ב׳

en: Show Window C
he: הצגת חלון ג׳

en: Normal Overview
he: סקירה רגילה

en: A vs. B Overview
he: סקירת א׳ מול ב׳

en: A vs. C Overview
he: סקירת א׳ מול ג׳

en: B vs. C Overview
he: סקירת ב׳ מול ג׳

en: Word Wrap Diff Windows
he: חלונות הבדלי גלישת שורות

en: Add Manual Diff Alignment
he: הוספת יישור הבדלים ידני

en: Clear All Manual Diff Alignments
he: הסרת כל יישורי ההבדלים הידניים

en: Focus Next Window
he: התמקדות בחלון הבא

en: Focus Prev Window
he: התמקדות בחלון הקודם

en: Toggle Split Orientation
he: החלפת כיוון הפיצול

en: Folder && Text Split Screen View
he: תצוגת מסך מפוצלת לתיקיות וטקסט

en: Toggle Between Folder && Text View
he: החלפה בין תצוגת תיקיות לטקסט

en: Ready.
he: בהמתנה.

en: The merge result has not been saved.
he: תוצאת המיזוג לא נשמרה.

en: Save && Quit
he: לשמור ולצאת

en: Quit Without Saving
he: לצאת בלי לשמור

en: Saving the merge result failed.
he: שמירת תוצאת המיזוג נכשלה.

en: You are currently doing a folder merge. Are you sure, you want to abort?
he: מתבצע כרגע מיזוג תיקיות. לבטל באופן גורף בכל זאת?

en: Saving file...
he: הקובץ נשמר…

en: Saving file with a new filename...
he: הקובץ נשמר בשם חדש…

en: Save As...
he: שמירה בשם…

en: Printing not implemented.
he: הדפסה לא מומשה.

en: Printing...
he: הדפסה…

[ctx: Status message]
en: Printing page %1 of %2
he: מודפס עמוד %1 מתוך %2

en:  (Selection)
he:  (בחירה)

en: Printing completed.
he: ההדפסה הושלמה.

en: Printing aborted.
he: ההדפסה בוטלה לחלוטין.

en: Exiting...
he: יציאה…

en: Toggle the statusbar...
he: החלפת מצב סרגל המצב…

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (directory)
en: F&older
he: &תיקייה

note: i18n: ectx: Menu (dir_current_merge_menu)
en: Current Item Merge Operation
he: פעולת מיזוג הפריט הנוכחי

note: i18n: ectx: Menu (dir_current_sync_menu)
en: Current Item Sync Operation
he: פעולת סנכרון הפריט הנוכחי

note: i18n: ectx: Menu (movement)
en: M&ovement
he: ת&נועה

note: i18n: ectx: Menu (diff)
en: D&iffview
he: תצוגת ה&בדלים

note: i18n: ectx: Menu (merge)
en: M&erge
he: מי&זוג

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
he: &חלון

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Ignored. (User defined.)
he: נפסח. (בהגדרת משתמש.)

[ctx: Program version info.]
en:  (64 bit)
he:  (64 סיביות)

en: Tool for Comparison and Merge of Files and Folders
he: כלי להשוואה ומיזוג של קבצים ותיקיות

en: ©2002-2014 Joachim Eibl, ©2017 Michael Reeves KF5/Qt5 port
he: ©2002‏-2014 יואקים אייבל, ©2017 מייקל ריבֿס הסבה ל־KF5/Qt5

en: Merge the input.
he: מיזוג הקלט.

en: Explicit base file. For compatibility with certain tools.
he: קובץ בסיס מפורש. לתאימות מול מגוון כלים.

en: Output file. Implies -m. E.g.: -o newfile.txt
he: קובץ פלט. מרמז על ‎-m. למשל: ‎-o newfile.txt

en: Output file, again. (For compatibility with certain tools.)
he: קובץ פלט, שוב (לתאימות עם כל מיני כלים.)

en: No GUI if all conflicts are auto-solvable. (Needs -o file)
he: לא צריך ממשק משתמש אם כל הסתירות ניתנות לפתרון אוטומטי. (דורש ‎-o file)

en: Ignore --auto and always show GUI.
he: התעלמות מ־‎--auto ותמיד להציג ממשק משתמש.

en: Ignored.
he: נפסח.

en: Visible name replacement for input file 1 (base).
he: החלפת שם גלוי לקובץ קלט 1 (בסיס).

en: Visible name replacement for input file 2.
he: החלפת שם גלוי לקובץ קלט 2.

en: Visible name replacement for input file 3.
he: החלפת שם גלוי לקובץ קלט 2.

en: Alternative visible name replacement. Supply this once for every input.
he: החלפת שם גלוי חלופי. יש לספק את זה פעם אחת לכל קלט.

en: Override a config setting. Use once for every setting. E.g.: --cs "AutoAdvance=1"
he: מעקף הגדרה מהתצורה. להשתמש פעם אחת לכל הגדרה. למשל: ‎--cs "AutoAdvance=1"

en: Show list of config settings and current values.
he: הצגת

en: Use a different config file.
he: להשתמש בקובץ הגדרות אחר.

en: file1 to open (base, if not specified via --base)
he: קובץ 1 לפתיחה (בסיס, אם לא צוין דרך ‎--base)

en: file2 to open
he: קובץ2 לפתיחה

en: file3 to open
he: קובץ3 לפתיחה

en: See kdiff3 --help for supported options.
he: יש לעיין ב־kdiff3 --help לצפייה באפשרויות הנתמכות.

en: Unable to compare non-normal file with normal file.
he: לא ניתן להשוות קובץ חריג עם קובץ רגיל.

en: Mix of links and normal files.
he: ערבוב של קישורים וקבצים רגילים.

en: Link:
he: קישור:

en: Size.
he: גודל.

en: Date & Size:
he: תאריך וגודל:

[ctx: Status message]
en: Comparing file...
he: קובץ מושווה…

en: Choose A Everywhere
he: לבחור בא׳ בכל מקום

en: Choose B Everywhere
he: לבחור בב׳ בכל מקום

en: Choose C Everywhere
he: לבחור בג׳ בכל מקום

en: Choose A for All Unsolved Conflicts
he: לבחור בא׳ לכל הסתירות שטרם נפתרו

en: Choose B for All Unsolved Conflicts
he: לבחור בב׳ לכל הסתירות שטרם נפתרו

en: Choose C for All Unsolved Conflicts
he: לבחור בג׳ לכל הסתירות שטרם נפתרו

en: Choose A for All Unsolved Whitespace Conflicts
he: לבחור בא׳ לכל סתירות הרווחים שטרם נפתרו

en: Choose B for All Unsolved Whitespace Conflicts
he: לבחור בב׳ לכל סתירות הרווחים שטרם נפתרו

en: Choose C for All Unsolved Whitespace Conflicts
he: לבחור בג׳ לכל סתירות הרווחים שטרם נפתרו

en: Number of remaining unsolved conflicts: %1 (of which %2 are whitespace)
he: מספר הסתירות שלא נפתרו: %1 (מהן %2 הן רווחים)

en: The output has been modified.
    If you continue your changes will be lost.
he: הפלט נערך.
    המשך הפעולה יוביל לאובדן השינויים.

en: All input files are binary equal.
he: כל קובצי הקלט שווים מבחינה בינרית.

en: All input files contain the same text.
he: כל קובצי הקלט מכילים את אותו הטקסט.

en: Files %1 and %2 are binary equal.
he: הקבצים %1 ו־%2 זהים בינרית.

en: Files %1 and %2 have equal text.
he: הקבצים %1 ו־%2 זהים מבחינת טקסט.

en: Total number of conflicts: %1
    Number of automatically solved conflicts: %2
    Number of unsolved conflicts: %3
    %4
he: מספר הסתירות בסך הכול: %1
    מספר הסתירות שנפתרו אוטומטית: %2
    מספר הסתירות שלא נפתרו: %3
    %4

en: Conflicts
he: סתירות

en: <No src line>
he: <אין שורת מקור>

en: <Merge Conflict (Whitespace only)>
he: <סתירת מיזוג (רווחים בלבד)>

en: <Merge Conflict>
he: <סתירת מיזוג>

en: Not all conflicts are solved yet.
    File not saved.
he: לא כל הסתירות נפתרו עדיין.
    הקובץ לא נשמר.

[ctx: Dialog title]
en: Conflicts Left
he: נותרו סתירות

en: There is a line end style conflict. Please choose the line end style manually.
    File not saved.
he: יש סתירה בסגנון סיומות השורות. נא לבחור את סיומת השורה ידנית.
    הקובץ לא נשמר.

en: 
    
    Creating backup failed. File not saved.
he: 
    
    יצירת הגיבוי נכשלה. הקובץ לא נשמר.

en: File Save Error
he: שגיאת שמירת קובץ

en: Error while writing.
he: שגיאה בזמן הכתיבה.

en: Output:
he: פלט:

en: [Modified]
he: [נערך]

en: Encoding for saving:
he: קידוד לשמירה:

en: Conflict
he: סתירה

en: Codec from A: %1
he: מפענח מא׳: %1

en: Codec from B: %1
he: מפענח מב׳: %1

en: Codec from C: %1
he: מפענח מג׳: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OpenDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ProgressDialog)
en: Dialog
he: חלונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: B:
he: ב׳:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: A (Base):
he: א׳ (בסיס):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Output (Optional):
he: פלט (רשות):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectC) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectA) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectOutputFile)
en: File...
he: קובץ…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, swapCopy)
en: Swap/Copy Names...
he: החלפת/העתקת שמות…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: C (Optional):
he: ג׳ (רשות):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectC) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectA) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectOutputFolder)
en: Folder...
he: תיקייה…

[ctx: No text styling]
en: none
he: אין

[ctx: Font sample display, %1 = family, %2 = style, %3 = size]
en: Font: %1, %2, %3
    
    Example:
he: גופן: %1, %2, %3
    
    דוגמה:

en: Latin1
he: לטינית1

[ctx: Tool Tip]
en: Change this if non-ASCII characters are not displayed correctly.
he: כדאי להחליף אם התו הזה שאינו לפי ASCII לא מופיע כראוי.

en: Configure
he: הגדרה

en: Font
he: גופן

en: Editor & Diff Output Font
he: גופן פלט עורך והבדלים

en: Application font
he: גופן היישום

en: File view font
he: גופן תצוגת קובץ

[ctx: Title for color settings page]
en: Color
he: צבע

en: Colors Settings
he: הגדרות צבעים

en: Editor and Diff Views:
he: תצוגות עורך והבדלים:

en: Foreground color:
he: צבע חזית:

en: Background color:
he: צבע רקע:

en: Diff background color:
he: צבע רקע הבדלים:

en: Color A:
he: צבע א׳:

en: Color B:
he: צבע ב׳:

en: Color C:
he: צבע ג׳:

en: Conflict color:
he: צבע סתירה:

en: Current range background color:
he: צבע רקע טווח נוכחי:

en: Current range diff background color:
he: צבע רקע הבדלי טווח נוכחי:

en: Color for manually aligned difference ranges:
he: צבע לטווחי הבדלים שיושרו ידנית:

en: Folder Comparison View:
he: תצוגת השוואת תיקיות:

en: Newest file color:
he: צבע הקובץ החדש ביותר:

en: Changing this color will only be effective when starting the next folder comparison.
he: החלפת הצבע הזה תשפיע רק בעת התחלת השוואת התיקייה הבאה.

en: Oldest file color:
he: צבע הקובץ הישן ביותר:

en: Middle age file color:
he: צבע הקובץ בגיל האמצעי:

en: Color for missing files:
he: צבע לקבצים חסרים:

en: Editor
he: עורך

en: Editor Behavior
he: התנהגות עורך

en: Tab inserts spaces
he: טאב מוסיף רווחים

[ctx: Tool Tip]
en: On: Pressing tab generates the appropriate number of spaces.
    Off: A tab character will be inserted.
he: פעיל: לחיצה על מקש טאב מייצרת את מספר הרווחים המתאים.
    כבוי: יתווסף תו טאב.

en: Tab size:
he: גודל טאב:

en: Auto indentation
he: יישור אוטומטי

[ctx: Tool Tip]
en: On: The indentation of the previous line is used for a new line.
he: פעיל: יישור השורה הקודמת משמש לשורה חדשה.

en: Auto copy selection
he: העתקת הבדיקה אוטומטית

[ctx: Tool Tip]
en: On: Any selection is immediately written to the clipboard.
    Off: You must explicitly copy e.g. via Ctrl-C.
he: פעיל: כל בחירה נכתבת אוטומטית ללוח הגזירים.
    כבוי: צריך להעתיק במפורש עם Ctrl-C.

[ctx: Unix line ending]
en: Unix
he: יוניקס

[ctx: Automatically detected line ending]
en: Autodetect
he: זיהוי אוטומטי

[ctx: Tool Tip]
en: Sets the line endings for when an edited file is saved.
    DOS/Windows: CR+LF; UNIX: LF; with CR=0D, LF=0A
he: הגדרת סיומות השורות עם שמירת קובץ שנערך.
    DOS/Windows: CR+LF; יוניקס: LF; כאשר CR=0D, LF=0A

en: Diff
he: הבדלים

en: Diff Settings
he: הגדרות הבדלים

en: Ignore numbers (treat as white space)
he: התעלמות ממספרים (להתייחס כאל רווחים)

[ctx: Tool Tip]
en: Ignore number characters during line matching phase. (Similar to Ignore white space.)
    Might help to compare files with numeric data.
he: התעלמות מתווי ספרות במהלך שלב התאמת השורות. (בדומה להתעלמות מרווחים.)
    עשוי לסייע בהשוואת קבצים עם נתונים מספריים.

en: Ignore C/C++ comments (treat as white space)
he: התעלמות מהערות C/C++‎ (להתייחס אליהן כרווח)

[ctx: Tool Tip]
en: Treat C/C++ comments like white space.
he: התייחסות להערות כאל רווחים

en: Ignore case (treat as white space)
he: התעלמות מהבדלי רישיות (להתייחס כאל רווחים)

[ctx: Tool Tip]
en: Treat case differences like white space changes. ('a'<=>'A')
he: להתייחס להבדלי רישיות כמו שינויים רווחים. (‚a’<=>‚A’)

en: Preprocessor command:
he: פקודת עיבוד טרומי:

[ctx: Tool Tip]
en: User defined pre-processing. (See the docs for details.)
he: עיבוד טרומי בהגדרת המשתמש. (פרטים נוספים בתיעוד.)

en: Line-matching preprocessor command:
he: פקודת טרום איבוד להתאמת שורות:

[ctx: Tool Tip]
en: This pre-processor is only used during line matching.
    (See the docs for details.)
he: במעבד הטרומי הזה ייעשה שימוש רק במהלך התאמת שורות.
    (פרטים נוספים בתיעוד.)

en: Try hard (slower)
he: להתאמץ (איטי יותר)

[ctx: Tool Tip]
en: Enables the --minimal option for the external diff.
    The analysis of big files will be much slower.
he: מפעיל את האפשרות --minimal להבדלים החיצוניים.
    ניתוח קבצים גדולים יהיה איטי משמעותית.

en: Align B and C for 3 input files
he: יישור ב׳ וג׳ ל־3 קובצי קלט

[ctx: Tool Tip]
en: Try to align B and C when comparing or merging three input files.
    Not recommended for merging because merge might get more complicated.
    (Default is off.)
he: לנסות ליישר את ב׳ ואת ג׳ בעת השוואת או מיזוג שלושת קובצי הפלט האלה.
    לא מומלץ למיזוג כיוון שמיזוג יכול להיות מסובך יותר.
    (ברירת המחדל היא כבוי.)

[ctx: Settings page]
en: Merge
he: מיזוג

en: Merge Settings
he: הגדרות מיזוג

en: Auto advance delay (ms):
he: השהיית התקדמות אוטומטית (מ״ש):

[ctx: Tool Tip]
en: When in Auto-Advance mode the result of the current selection is shown 
    for the specified time, before jumping to the next conflict. Range: 0-2000 ms
he: במצב התקדמות אוטומטית תוצאת הבחירה הנוכחית מופיעה למשך הזמן שצוין,
    בטרם קפיצה לסתירה הבאה. טווח: 0‏-2000 מ״ש

en: Show info dialogs
he: הצגת חלוניות פירוט

[ctx: Tool Tip]
en: Show a dialog with information about the number of conflicts.
he: הצגת חלונית עם פירוט על מספר הסתירות.

en: White space 2-file merge default:
he: ברירת מחדל לרווחים במיזוג 2 קבצים:

en: Manual Choice
he: בחירה ידנית

[ctx: Tool Tip]
en: Allow the merge algorithm to automatically select an input for white-space-only changes.
he: לאפשר לאלגוריתם המיזוג לבחור קלט אוטומטית לשינויי רווחים בלבד.

en: White space 3-file merge default:
he: ברירת מחדל לרווחים במיזוג 3 קבצים:

en: Automatic Merge Regular Expression
he: ביטוי רגולרי למיזוג אוטומטי

en: Auto merge regular expression:
he: ביטוי רגולרי למיזוג אוטומטי:

en: Run regular expression auto merge on merge start
he: הרצת ביטוי רגולרי למיזוג אוטומטי עם התחלת המיזוג

[ctx: Tool Tip]
en: Run the merge for auto merge regular expressions
    immediately when a merge starts.
he: הרצת המיזוג לביטויים רגולריים למיזוג אוטומטי
    מיידית לאחר התחלת המיזוג.

en: Version Control History Merging
he: מיזוג היסטוריית בקרת גרסאות

en: History start regular expression:
he: ביטוי רגולרי להתחלת ההיסטוריה:

en: History entry start regular expression:
he: ביטוי רגולרי להתחלת רשומת היסטוריה:

en: History merge sorting
he: מיון מיזוג היסטוריה

[ctx: Tool Tip]
en: Sort version control history by a key.
he: מיון היסטוריית בקרת הגרסאות לפי מפתח.

en: History entry start sort key order:
he: סדר מפתח מיון התחלת רשומת היסטוריה:

en: Merge version control history on merge start
he: מיזוג היסטוריית בקרת הגרסאות עם התחלת המיזוג

[ctx: Tool Tip]
en: Run version control history auto-merge on merge start.
he: הרצת מיזוג אוטומטי של היסטוריית בקרת גרסאות עם התחלת מיזוג.

en: Max number of history entries:
he: מספר פריטי ההיסטוריה המרבי:

[ctx: Tool Tip]
en: Cut off after specified number. Use -1 for infinite number of entries.
he: לחתוך אחרי כמות מסוימת. אפשר להשתמש ב־‎-1 כדי לא להגביל את מספר הרשומות.

en: Test your regular expressions
he: בדיקת הביטוי הרגולרי שלך

en: Irrelevant merge command:
he: פקודת מיזוג לא תקפה:

[ctx: Tool Tip]
en: If specified this script is run after auto-merge
    when no other relevant changes were detected.
    Called with the parameters: filename1 filename2 filename3
he: אם האפשרות צוינה, הסקריפט הזה ירוץ אחרי מיזוג אוטומטי כשלא זוהו
    אף שינויים תואמים אחרים.
    נקרא עם המשתנים: שם־קובץ1 שם־קובץ2 שם־קובץ3

en: Auto save and quit on merge without conflicts
he: לשמור אוטומטית ולצאת אחרי מיזוג בלי סתירות

[ctx: Tool Tip]
en: If KDiff3 was started for a file-merge from the command line and all
    conflicts are solvable without user interaction then automatically save and quit.
    (Similar to command line option "--auto".)
he: אם KDiff3 הופעל לטובת מיזוג קבצים משורת הפקודות וכל הסתירות פתירות
    ללא התערבות משתמש אז לשמור אוטומטית ולצאת.
    (בדומה לאפשרות שורת הפקודות „‎--auto”.)

[ctx: Tab title label]
en: Folder
he: תיקיות

en: Recursive folders
he: רקורסיית (נסיגת) תיקיות

[ctx: Tool Tip]
en: Whether to analyze subfolders or not.
he: האם לאבחן תת־תיקיות או לא.

en: File pattern(s):
he: תבניות קבצים:

[ctx: Tool Tip]
en: Pattern(s) of files to be analyzed. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
he: תבניות של קבצים לאבחון.
    תווי הכללה: ‚*’ ו־‚?’
    אפשר לציין כמה תבניות באמצעות המפריד: ‚:’

en: File-anti-pattern(s):
he: תבניות קבצים הופכיות:

[ctx: Tool Tip]
en: Pattern(s) of files to be excluded from analysis. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
he: תבניות של קבצים להחרגה מהאבחון.
    תווי הכללה: ‚*’ ו־‚?’
    אפשר לציין כמה תבניות באמצעות המפריד: ‚:’

en: Folder-anti-pattern(s):
he: תבניות תיקיות הופכיות:

[ctx: Tool Tip]
en: Pattern(s) of folders to be excluded from analysis. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
he: תבניות של תיקיות להחרגה מהאבחון.
    תווי הכללה: ‚*’ ו־‚?’
    אפשר לציין כמה תבניות באמצעות המפריד: ‚:’

en: Use Ignore File
he: להשתמש בקובץ התעלמות

[ctx: Tool Tip]
en: Extends the anti-pattern to anything that would be ignored by source control.
    Via local ignore files this can be folder-specific.
he: הרחבת התבנית השלילית לכל דבר שיוחרג על ידי בקרת קוד המקור.
    באמצעות קובצי התעלמות מקומיים אפשר לעשות את זה נקודתי לתיקייה.

en: Find hidden files and folders
he: איתור קבצים ותיקיות נסתרים

[ctx: Tool Tip]
en: Finds hidden files and folders.
he: איתור קבצים ותיקיות נסתרים.

en: Follow file links
he: מעקב אחר קישורי קבצים

[ctx: Tool Tip]
en: On: Compare the file the link points to.
    Off: Compare the links.
he: פעיל: להשוות את הקובץ שאליו מפנה הקישור.
    כבוי: להשוות בין הקישורים.

en: Follow folder links
he: מעקב אחר קישורי תיקיות

[ctx: Tool Tip]
en: On: Compare the folder the link points to.
    Off: Compare the links.
he: פעיל: להשוות את התיקייה שאליה מפנה הקישור.
    כבוי: להשוות בין הקישורים.

en: Case sensitive filename comparison
he: השוואת שמות קבצים תלוית רישיות

[ctx: Tool Tip]
en: The folder comparison will compare files or folders when their names match.
    Set this option if the case of the names must match. (Default for Windows is off, otherwise on.)
he: השוות התיקיות ישווה קבצים או תיקיות כשהשם שלהם זהה.
    יש להגדיר את האפשרות הזאת במקרה שהשמות חייבים להיות זהים. (ברירת המחדל ל־Windows היא כבויה, במקרים אחרים פעילה.)

en: Unfold all subfolders on load
he: פריסת כל תת־התיקיות עם הטעינה

[ctx: Tool Tip]
en: On: Unfold all subfolders when starting a folder diff.
    Off: Leave subfolders folded.
he: פעיל: כל תת־התיקיות תיפרסנה בעת התחלת הבדלי תיקיות.
    כבוי: להשאיר את תת־התיקיות מקופלות.

en: Skip folder status report
he: דילוג על דוח מצב תיקייה

[ctx: Tool Tip]
en: On: Do not show the Folder Comparison Status.
    Off: Show the status dialog on start.
he: פעיל: לא להציג את מצב השוואת התיקיות.
    כבוי: להציג את חלונית המצב עם העלייה.

en: File Comparison Mode
he: מצב השוואת קבצים

en: Binary comparison
he: השוואה בינרית

[ctx: Tool Tip]
en: Binary comparison of each file. (Default)
he: השוואה בינרית של כל קובץ. (ברירת מחדל)

en: Full analysis
he: ניתוח מלא

[ctx: Tool Tip]
en: Do a full analysis and show statistics information in extra columns.
    (Slower than a binary comparison, much slower for binary files.)
he: ביצוע ניתוח מלא והצגת פרטי סטטיסטיקה בעמודות נוספות.
    (איטי יותר מהשוואה בינרית, הרבה יותר איטי על קבצים בינריים.)

en: Trust the size and modification date (unsafe)
he: לסמוך על הגודל ועל תאריך השינוי (מפוקפק)

[ctx: Tool Tip]
en: Assume that files are equal if the modification date and file length are equal.
    Files with equal contents but different modification dates will appear as different.
    Useful for big folders or slow networks.
he: להניח שקבצים זהים אם תאריך השינוי ואורך הקובץ זהים.
    קבצים עם תוכן זהה אך תאריכי שינוי שונים יופיעו כשונים.
    חיוני לתיקיות גדולות או לרשתות איטיות.

en: Trust the size and date, but use binary comparison if date does not match (unsafe)
he: לסמוך על הגודל והתאריך אבל להשתמש בהשוואה בינרית אם התאריך לא תואם (מפוקפק)

[ctx: Tool Tip]
en: Assume that files are equal if the modification date and file length are equal.
    If the dates are not equal but the sizes are, use binary comparison.
    Useful for big folders or slow networks.
he: להניח שהקבצים זהים אם תאריך השינוי ואורך הקובץ זהים.
    אם התאריכים לא זהים אך הגדלים כן, להשתמש בהשוואה בינרית.
    חיוני לתיקיות גדולות או רשתות איטיות.

en: Trust the size (unsafe)
he: לסמוך על הגודל (מפוקפק)

[ctx: Tool Tip]
en: Assume that files are equal if their file lengths are equal.
    Useful for big folders or slow networks when the date is modified during download.
he: להניח שקבצים זהים אם אורכי הקבצים שלהם זהים.
    חיוני לתיקיות גדולות או רשתות איטיות כשהתאריך משתנה במהלך ההורדה.

en: Synchronize folders
he: סנכרון תיקיות

[ctx: Tool Tip]
en: Offers to store files in both folders so that
    both folders are the same afterwards.
    Works only when comparing two folders without specifying a destination.
he: להציע לאחסן קבצים בשתי התיקיות כדי ששתי
    התיקיות תהיינה זהות לאחר מכן.
    עובד רק בעת השוואת שתי תיקיות מבלי לציין יעד.

en: White space differences considered equal
he: הבדלי רווחים נחשבים לזהים

[ctx: Tool Tip]
en: If files differ only by white space consider them equal.
    This is only active when full analysis is chosen.
he: אם ההבדל היחידי בין קבצים הוא רווח להתייחס אליהם כזהים.
    פעיל רק בבחירת ניתוח מלא.

en: Copy newer instead of merging (unsafe)
he: להעתיק את החדש יותר במקום למזג (מפוקפק)

[ctx: Tool Tip]
en: Do not look inside, just take the newer file.
    (Use this only if you know what you are doing!)
    Only effective when comparing two folders.
he: לא להסתכל בפנים, פשוט לקחת את הקובץ החדש יותר.
    (להשתמש בזה רק אם ברור לך לגמרי מה ההשלכות!)
    תקף רק בהשוואת שתי תיקיות.

en: Backup files (.orig)
he: קובצי גיבוי (‎.orig)

[ctx: Tool Tip]
en: If a file would be saved over an old file, then the old file
    will be renamed with a '.orig' extension instead of being deleted.
he: אם קובץ יישמר על קובץ ישן, אז לשם הקובץ הישן תתווסף הסיומת ‚‎.orig’
    במקום שיימחק.

en: Regional Settings
he: הגדרות אזוריות

en: Use the same encoding for everything:
he: להשתמש באותו הקידוד להכול:

[ctx: Tool Tip]
en: Enable this allows to change all encodings by changing the first only.
    Disable this if different individual settings are needed.
he: יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי להחליף את כל הקידודים על ידי שינוי
    הקידוד הראשון בלבד. יש להשבית אם יש צורך בהגדרות נפרדות שונות.

en: Note: Local Encoding is "%1"
he: לתשומת ליבך: הקידוד המקומי הוא „%1”

en: File Encoding for A:
he: קידוד לקובץ א׳:

en: If enabled then encoding will be automaticly detected.
    If the file's encoding can not be found automaticly then the selected encoding will be used as fallback.
    (Unicode detection depends on the first bytes of a file.)
he: אם האפשרות פעילה אז הקידוד יזוהה אוטומטית.
    אם אי אפשר למצוא את קידוד הקובץ אוטומטית אז הקידוד הנבחר ישמש כגיבוי.
    (זיהוי יוניקוד מסתמך על הבתים הראשונים של הקובץ.)

en: Auto Detect
he: זיהוי אוטומטי

en: File Encoding for B:
he: קידוד קובץ ב׳:

en: File Encoding for C:
he: קידוד קובץ ג׳:

en: File Encoding for Merge Output and Saving:
he: קידוד קובץ לפלט מיזוג ושמירה:

en: Auto Select
he: בחירה אוטומטית

[ctx: Tool Tip]
en: If enabled then the encoding from the input files is used.
    In ambiguous cases a dialog will ask the user to choose the encoding for saving.
he: אם האפשרות פעילה נעשה שימוש בקידוד מקובצי הקלט.
    במקרים של חוסר ודאות תופיע חלונית שתבקש מהמשתמש לבחור את הקידוד לשמירה.

en: File Encoding for Preprocessor Files:
he: קידוד קובץ לקובצי עיבוד טרומי:

en: Right To Left Language
he: שפה מימין לשמאל

[ctx: Tool Tip]
en: Some languages are read from right to left.
    This setting will change the viewer and editor accordingly.
he: חלק מהשפות (כמו עברית) נקראות מימין לשמאל.
    ההגדרה תשנה את המציג והעורך בהתאמה.

en: Integration
he: שילוב

en: Integration Settings
he: הגדרות שילוב

en: Command line options to ignore:
he: אפשרויות שורת פקודה להתעלמות:

[ctx: Tool Tip]
en: List of command line options that should be ignored when KDiff3 is used by other tools.
    Several values can be specified if separated via ';'
    This will suppress the "Unknown option" error.
he: רשימת אפשרויות שורת הפקודות שלא תילקחנה בחשבון בעת שימוש ב־KDiff3 עם כלים אחרים.
    אפשר לציין מספר ערכים עם ‚:’ ביניהם
    כתיבה באופן הזה תדחיק את השגיאה „אפשרות לא מוכרת”.

en: Quit also via Escape key
he: יציאה גם עם מקש Escape

[ctx: Tool Tip]
en: Fast method to exit.
    For those who are used to using the Escape key.
he: שיטה מהירה ליציאה.
    לאלו שרגילים להשתמש במקש Escape.

en: This resets all options. Not only those of the current topic.
he: מאפס את כל האפשרויות. לא רק את אלו של הנושא הנוכחי.

en: PreprocessorCmd:
he: פקודת עיבוד טרומי:

en: The following option(s) you selected might change data:
he: האפשרויות הבאות שבחרת יכולות לגרום להשחתת נתונים:

en: 
    Most likely this is not wanted during a merge.
    Do you want to disable these settings or continue with these settings active?
he: 
    סביר להניח שעדיף להימנע מזה במהלך מיזוג.
    להשבית את ההגדרות האלה או להמשיך כשההגדרות האלה פעילות?

en: Option Unsafe for Merging
he: האפשרות אינה בטוחה למיזוג

en: Use These Options During Merge
he: להשתמש באפשרויות האלה במהלך המיזוג

en: Disable Unsafe Options
he: השבתת אפשרויות לא בטוחות

[ctx: Status message]
en: Loading A: %1
he: א׳ נטען: %1

[ctx: Status message]
en: Loading B: %1
he: ב׳ נטען: %1

[ctx: Status message]
en: Diff: A <-> B
he: הבדלים: א׳ <-> ב׳

[ctx: Status message]
en: Linediff: A <-> B
he: הבדלי שורות: א׳ <-> ב׳

[ctx: Status message]
en: Loading C: %1
he: ג׳ נטען: %1

[ctx: Status message]
en: Diff: A <-> C
he: הבדלים: א׳ <-> ג׳

[ctx: Status message]
en: Diff: B <-> C
he: הבדלים: ב׳ <-> ג׳

[ctx: Status message]
en: Linediff: B <-> C
he: הבדל שורות: ב׳ <-> ג׳

[ctx: Status message]
en: Linediff: A <-> C
he: הבדל שורות: א׳ <-> ג׳

[ctx: Error message]
en: Not enough memory to complete request.
he: אין מספיק זיכרון להשלמת הבקשה.

en: An internal error occurred: %1
he: אירעה שגיאה פנימית: %1

en: Too many lines in diff. Skipping file.
he: יותר מדי שורות בהבדל. הקובץ נפסח.

en: All input files contain the same text, but are not binary equal.
he: כל קובצי הקלט מכילים את אותו הטקסט, אך הם שונים מבחינה בינרית.

en: Files %1 and %2 have equal text, but are not binary equal.
he: הקבצים %1 ו־%2 זהים מבחינת טקסט, אך לא מבחינה בינרית.

en: Some input files do not seem to be pure text files.
    Note that the KDiff3 merge was not meant for binary data.
    Continue at your own risk.
he: חלק מקובצי הקלט לא נראים כמו קובצי טקסט בלבד.
    נא לשים לב שהמיזוג של KDiff3 לא נועד לנתונים בינריים.
    המשך התהליך הוא על אחריותך.

en: , B
he: , ב׳

en: , C
he: , ג׳

en: Some input characters could not be converted to valid unicode.
    You might be using the wrong codec. (e.g. UTF-8 for non UTF-8 files).
    Do not save the result if unsure. Continue at your own risk.
    Affected input files are in %1.
he: את חלק מתווי הקלט לא ניתן להמיר ליוניקוד תקני.
    יכול להיות שנעשה שימוש במפענח שגוי. (למשל UTF-8 לקבצים שאינם UTF-8).
    לא כדאי לשמור את התוצאה במקרה של ספק. ההמשך הוא על אחריותך בלבד.
    קובצי הקלט המושפעים נמצאים תחת %1.

en: Abort
he: ביטול גורף

en: Continue Merging
he: להמשיך במיזוג

en: Opening files...
he: קבצים נפתחים…

en: Cutting selection...
he: הבחירה נגזרת…

en: Copying selection to clipboard...
he: הבחירה מועתקת ללוח הגזירים…

en: Inserting clipboard contents...
he: תוכן לוח הגזירים נוסף…

en: Ok
he: אישור

en: Go to Line
he: מעבר לשורה

en: Word wrap (Cancel disables word wrap)
he: גלישת שורות (ביטול משבית את גלישת השורות)

en: Calculating max width for horizontal scrollbar
he: הרוחב המרבי לפס הגלילה האופקי מחושב

en: Save && Continue
he: לשמור ולהמשיך

en: Continue Without Saving
he: להמשיך בלי לשמור

en: Search complete.
he: החיפוש הושלם.

en: Search Complete
he: החיפוש הושלם

en: Nothing is selected in either diff input window.
he: לא נבחר שום דבר באף אחד מחלונות קלט ההבדלים.

en: Error while adding manual diff range
he: שגיאה בהוספת טווח הבדלים ידני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: &Cancel
he: &ביטול

en: Swap %1<->%2
he: החלפת %1<->%2

en: Copy %1->Output
he: העתקת %1->פלט

en: Swap %1<->Output
he: החלפת %1<->פלט

en: Configure...
he: הגדרה…

en: Open Folder
he: פתיחת תיקייה

en: Select Output File
he: בחירת קובץ פלט

en: Search text:
he: טקסט לחיפוש:

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Search A
he: חיפוש בא׳

en: Search B
he: חיפוש בב׳

en: Search C
he: חיפוש בג׳

en: Search output
he: פלט החיפוש

en: &Search
he: &חיפוש

en: Regular Expression Tester
he: בודק ביטויים רגולריים

en: Example auto merge line:
he: שורת מיזוג אוטומטי לדוגמה:

[ctx: Tool Tip]
en: To test auto merge, copy a line as used in your files.
he: כדי לבדוק את המיזוג האוטומטי, יש להעתיק שורה כמו שיש בקובץ שלך.

en: Match result:
he: תוצאת התאמה:

en: Example history start line (with leading comment):
he: שורת התחלת היסטוריה לדוגמה (עם הערה לפניה):

[ctx: Tool Tip]
en: Copy a history start line as used in your files,
    including the leading comment.
he: העתקת שורת התחלת היסטוריה כפי שיש בקבצים שלך,
    כולל הערת הפתיחה.

en: History sort key order:
he: סדר לפי מפתח מיון להיסטוריה:

en: Example history entry start line (without leading comment):
he: שורת התחלת רשומת היסטוריה לדוגמה (בלי הערה לפניה):

[ctx: Tool Tip]
en: Copy a history entry start line as used in your files,
    but omit the leading comment.
he: העתקת שורת הפתיחה של רשומת ההיסטוריה כפי שנעשה בקבצים שלך,
    אבל להשמיט את ההערה המקדימה.

en: Sort key result:
he: תוצאת מפתח מיון:

en: Match success.
he: התאמה הצליחה.

en: Match failed.
he: התאמה נכשלה.

en: Opening and closing parentheses do not match in regular expression.
he: סוגריים פותחים וסוגרים לא תואמים בביטוי הרגולרי.

en: Writing clipboard data to temp file failed.
he: כתיבת נתוני לוח הגזירים לקובץ הזמני נכשלה.

en: From Clipboard
he: מלוח הגזירים

en: %1 is not a normal file.
he: %1 אינו קובץ רגיל.

[ctx: Error message. %1 = filepath]
en: File %1 too large to process. Skipping.
he: הקובץ %1 גדול מכדי לעבדו. נפסח.

en:     Temp file is: %1
he:     הקובץ הזמני הוא: %1

en: Preprocessing possibly failed. Check this command:
    
      %1
    
    The preprocessing command will be disabled now.
he: כנראה שהעיבוד הטרומי נכשל. נא לעיין בפקודה הזאת:
    
      %1
    
    פקודת העיבוד הטרומי תושבת כעת.

en: The line-matching-preprocessing possibly failed. Check this command:
    
      %1
    
    The line-matching-preprocessing command will be disabled now.
he: כנראה שהעיבוד הטרומי בהתאמת שורות נכשל. נא לעיין בפקודה הזאת:
    
      %1
    
    פקודת העיבוד הטרומי תושבת כעת.

[ctx: Read error message. %1 = filepath]
en: Failed to read file: %1
he: קריאת הקובץ נכשלה: %1

en: Opens documents for comparison...
he: המסמכים נפתחים להשוואה…

en: Reload
he: רענון

en: Saves the merge result. All conflicts must be solved!
he: תוצאות המיזוג נשמרות. חובה לפתור את כל הסתירות!

en: Saves the current document as...
he: המסמך הנוכחי נשמר בתור…

en: Print the differences
he: הדפסת השינויים

en: Quits the application
he: יציאה מהיישום

en: Undo last action.
he: הסגת הפעולה האחרונה.

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
he: גזירת המקטע הנבחר אל לוח הגזירים

en: Copies the selected section to the clipboard
he: העתקת המקטע הנבחר אל לוח הגזירים

en: Pastes the clipboard contents to current position
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים במקום הנוכחי

en: Select everything in current window
he: בחירה של הכול בחלון הנוכחי

en: Expecting space after closing quote.
he: אמור להיות רווח אחרי סימן הציטוט הסוגר.

en: Unmatched quote.
he: סימן ציטוט בלי מקביל.

en: Unexpected quote character within argument.
he: תו ציטוט מפתיע בתוך ארגומנט.

en: No program specified.
he: לא צוינה תוכנית.
