kdiff3 - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Diff-Ext Copyright (c) 2003-2006, Sergey Zorin. All rights reserved.
id: Diff-Ext Hak Cipta (c) 2003-2006, Sergey Zorin. Seluruh hak dilindungi.

en: This software is distributable under the BSD-2-Clause license.
id: Perangkat lunak ini diditribusikan di bawah lisensi BSD-2-Clause.

en: Some extensions for KDiff3 (c) 2006-2013 by Joachim Eibl.
id: Beberapa ekstensi untuk  KDiff3 (c) 2006-2013 oleh Joachim Eibl.

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
id: Diporting untuk Qt5/Kf5 oleh Michael Reeves

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
id: Laman untuk Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
id: Tentang Diff-Ext untuk KDiff3 (64 Bit)

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
id: Tidak dapat memulai KDiff3. Silakan jalankan ulang penginstalan KDiff3.

en: Command
id: Perintah

en: CommandLine
id: Baris Perintah

en: Diff-Ext For KDiff3
id: Diff-Ext Untuk KDiff
