kdiff3 - en to ka translation catalogue (19 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
ka: %1-სთან შედარება

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
ka: %1-სთან შერწყმა

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
ka: 3-გზის შერწყმა ბაზასთან

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
ka: %1-ის მოგვიანებით გამოსაყენებლად შენახვა

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with ...
ka: შეადარეთ ...

[ctx: Contexualmenu option]
en: Clear list
ka: სიის გასუფთავება

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
ka: შედარება

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
ka: 3-გზის შედარება

[ctx: Contexualmenu option]
en: About Diff-Ext ...
ka: Diff-Ext შესახებ ...

en: Ported to Qt5/Kf5 by Michael Reeves
ka: Qt/Kf5-ზე პორტი მაიკლ რივზის მიერ

en: Homepage for Diff-Ext: http://diff-ext.sourceforge.net
ka: Diff-Ext-ის ვებგვერდი: http://diff-ext.sourceforge.net

en: About Diff-Ext for KDiff3 (64 Bit)
ka: Diff-Ext-ის შესახებ KDiff3-სთვის (64 Bit)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare selected files
ka: მონიშნული ფაილების შედარება

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare '%1' with '%2'
ka: %1-ის და %2-ის შედარება

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later operation
ka: %1-ის მოგვიანებით ოპერაციისთვის შენახვა

en: Could not start KDiff3. Please rerun KDiff3 installation.
ka: Kdiff3-ს გაშვება შეუძლებელია. სცადეთ, თავიდან დააყენოთ.

en: Command
ka: ბრძანება

en: CommandLine
ka: ბრძანებისსტრიქონი

en: Diff-Ext For KDiff3
ka: Diff-Ext KDiff3-სთვის
