kdiff3 3.4 - en to rw translation catalogue (15 entries)

en: Out of memory
rw: Ububiko bwarenzwe

en: End
rw: Impera

en: Do Nothing
rw: Ntugire icyo Ukora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeCheckBox)
en: Merge
rw: Gukomatanya

en: File open error
rw: Ikosa gufungura idosiye

en: Ready.
rw: Cyiteguye.

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
rw: Idirishya

en: Unicode
rw: Inikode

en: Foreground color:
rw: Ibara ry'imbugambanza:

en: Background color:
rw: Ibara ry'imbuganyuma:

en: Editor
rw: Muhinduzi

en: Abort
rw: Ntibyakunze

en: Configure...
rw: Kugena imiterere...

en: Case sensitive
rw: Imyandikire y'inyuguti nkuru/nto

en: &Search
rw: Shakisha
