kdiff3 - en to sl translation catalogue (12 entries)

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
sl: Primerjaj z %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
sl: Združi z %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
sl: Shrani '%1' za kasneje

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
sl: Tristransko združevanje z osnovo

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with...
sl: Primerjaj z...

[ctx: Contexualmenu option to cleat comparison list]
en: Clear list
sl: Počisti seznam

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
sl: Primerjaj

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
sl: Tristranska primerjava

[ctx: Contexualmenu option]
en: About KDiff3 menu plugin...
sl: O vstavku menija KDiff3...

en: KDiff3 File Item Action Plugin: Copyright (C) 2011 Joachim Eibl
sl: Vstavek za dejanja na datotekah KDiff3: Avtorske pravice (C) 2011 Joachim Eibl

en: Using the context menu extension:
    For simple comparison of two selected files choose "Compare".
    If the other file is somewhere else "Save" the first file for later. It will appear in the "Compare with..." submenu. Then use "Compare With" on the second file.
    For a 3-way merge first "Save" the base file, then the branch to merge and choose "3-way merge with base" on the other branch which will be used as destination.
    Same also applies to folder comparison and merge.
sl: Uporaba razširitve vsebinskega menija:
    Za preprosto primerjavo dveh izbranih datotek izberite "Primerjaj".
    Če je druga datoteka nekje drugje, lahko prvo datoteko "Shranite za kasneje". Pojavila se bo v vsebinskem meniju "Primerjaj z...". Tega uporabite na drugi datoteki.
    Za tristrano združevanje najprej "Shranite za kasneje" osnovno datoteko, nato vejo za združevanje in izberite "Tristrano združevanje z osnovo" na drugi veji, ki bo uporabljena kot cilj.
    Enako velja za primerjavo in združevanje map.

en: About KDiff3 File Item Action Plugin
sl: Vstavek za dejanja na datotekah KDiff3
