kdiff3fileitemactionplugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (8 entries)

en: Compare with %1
sr@ijekavian: Упореди са %1

en: Merge with %1
sr@ijekavian: Стопи са %1

en: Save '%1' for later
sr@ijekavian: Сачувај „%1“ за касније

en: 3-way merge with base
sr@ijekavian: Тространо стопи са базом

en: Clear list
sr@ijekavian: Очисти списак

en: Compare
sr@ijekavian: Упореди

en: 3 way comparison
sr@ijekavian: Тространо упореди

en: About KDiff3 File Item Action Plugin
sr@ijekavian: О прикључку за радње над фајловима К‑диф3
