kdiff3fileitemactionplugin - en to sr@latin translation catalogue (8 entries)

en: Compare with %1
sr@latin: Uporedi sa %1

en: Merge with %1
sr@latin: Stopi sa %1

en: Save '%1' for later
sr@latin: Sačuvaj „%1“ za kasnije

en: 3-way merge with base
sr@latin: Trostrano stopi sa bazom

en: Clear list
sr@latin: Očisti spisak

en: Compare
sr@latin: Uporedi

en: 3 way comparison
sr@latin: Trostrano uporedi

en: About KDiff3 File Item Action Plugin
sr@latin: O priključku za radnje nad fajlovima KDiff3
