kdiff3 - en to uk translation catalogue (569 entries)

en: Getting file status: %1
uk: Отримання стану файла: %1

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Reading file: %1
uk: Читання файла: %1

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Writing file: %1
uk: Запис файла: %1

en: Out of memory
uk: Не вистачає пам'яті

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Making folder: %1
uk: Створення теки: %1.

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Removing folder: %1
uk: Вилучення теки: %1

[ctx: Message for progress dialog %1 = path to file]
en: Removing file: %1
uk: Вилучення файла: %1

en: Creating symbolic link: %1 -> %2
uk: Створення символічного посилання: %1 -> %2

en: Renaming file: %1 -> %2
uk: Перейменування файла: %1 -> %2

en: Copying file: %1 -> %2
uk: Копіювання файла: %1 -> %2

[ctx: Status message]
en: Reading folder: %1
uk: Читання теки: %1

en: Listing directory: %1
uk: Побудова списку теки: %1

en: Data loss error:
    If it is reproducible please contact the author.
uk: Помилка, пов'язана з втратою даних:
    Якщо цю помилку можна відтворити, зверніться до автора програми.

en: Severe Internal Error
uk: Критична внутрішня помилка

en: File %1: Line %2
uk: Файл %1: рядок %2

en: File %1: Line not available
uk: Файл %1: рядок недоступний

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: Line end style:
uk: Стиль кінців рядка:

en: A (Base)
uk: A (Основний)

en: Encoding: %1
uk: Кодування: %1

en: Line end style: %1
uk: Стиль кінців рядка: %1

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Top line
uk: Верхній рядок

en: End
uk: Кінець

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Unicode, 8 bit
uk: Юнікод, 8 бітів

en: Unicode, 8 bit (BOM)
uk: Юнікод, 8 бітів (BOM)

en: Other
uk: Інше

[ctx: Operation column message]
en: Copy A to B
uk: Копіювати A до B

[ctx: Operation column message]
en: Copy B to A
uk: Копіювати B до A

[ctx: Operation column message]
en: Delete A
uk: Вилучити A

[ctx: Operation column message]
en: Delete B
uk: Вилучити B

[ctx: Operation column message]
en: Delete A & B
uk: Вилучити A і B

[ctx: Operation column message]
en: Merge to A
uk: Об'єднати у A

[ctx: Operation column message]
en: Merge to B
uk: Об'єднати у B

[ctx: Operation column message]
en: Merge to A & B
uk: Об'єднати у A і B

[ctx: Operation column message]
en: Delete (if exists)
uk: Вилучити (якщо існує)

[ctx: Operation column message (Directory merge)]
en: Merge
uk: Об'єднати

[ctx: Operation column message (File merge)]
en: Merge (manual)
uk: Об'єднати (вручну)

[ctx: Operation column message]
en: Error: Conflicting File Types
uk: Помилка: Конфлікт типів файлів

[ctx: Operation column message]
en: Error: Changed and Deleted
uk: Помилка: змінено і вилучено

[ctx: Operation column message]
en: Error: Dates are equal but files are not.
uk: Помилка: Дати однакові, а файли відрізняються.

[ctx: Status column message]
en: Done
uk: Виконано

[ctx: Status column message]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: Status column message]
en: Skipped.
uk: Пропущено.

[ctx: Status column message]
en: Not saved.
uk: Не збережено.

[ctx: Status column message]
en: In progress...
uk: Виконання…

[ctx: Status column message]
en: To do.
uk: Реалізувати.

[ctx: Column title]
en: Name
uk: Назва

[ctx: Column title]
en: Operation
uk: Дія

[ctx: Column title]
en: Status
uk: Стан

[ctx: Column title]
en: Unsolved
uk: Не розв'язано

[ctx: Column title]
en: Solved
uk: Розв'язано

[ctx: Column title]
en: Nonwhite
uk: Не-білий

[ctx: Column title]
en: White
uk: Білий

en: You are currently doing a folder merge. Are you sure, you want to abort the merge and rescan the folder?
uk: Зараз ви виконуєте об'єднання тек. Ви впевнені, що бажаєте перервати об'єднання і пересканувати теку?

[ctx: Error dialog title]
en: Warning
uk: Попередження

[ctx: Title for rescan button]
en: Rescan
uk: Пересканувати

[ctx: Title for continue button]
en: Continue Merging
uk: Продовжити об'єднання

en: Opening of folders failed:
uk: Помилка відкриття тек:

en: Folder A "%1" does not exist or is not a folder.
uk: Теки А «%1» не існує або це не тека.

en: Folder B "%1" does not exist or is not a folder.
uk: Теки В «%1» не існує або це не тека.

en: Folder C "%1" does not exist or is not a folder.
uk: Тека С «%1» не існує або це не тека.

[ctx: Error dialog title]
en: Folder Opening Error
uk: Помилка під час відкриття теки

en: The destination folder must not be the same as A or B when three folders are merged.
    Check again before continuing.
uk: Тека призначення має відрізнятися від A або B, якщо об'єднуються ієрархічні теки.
    Перевірте ще раз, перш ніж продовжувати.

[ctx: Error dialog title]
en: Parameter Warning
uk: Попередження про параметри

en: Scanning folders...
uk: Сканування тек…

[ctx: Status message]
en: Reading Folder A
uk: Читання теки A

[ctx: Status message]
en: Reading Folder B
uk: Читання теки B

[ctx: Status message]
en: Reading Folder C
uk: Читання теки C

[ctx: Warning text]
en: Some subfolders were not readable in
uk: Не вдалося прочитати деякі підтеки у

[ctx: Warning text]
en: Check the permissions of the subfolders.
uk: Перевірте права доступу до підтек.

[ctx: Status bar idle message.]
en: Ready.
uk: Готово.

en: Folder Comparison Status
    
    Number of subfolders: %1
    Number of equal files: %2
    Number of different files: %3
uk: Стан порівняння тек
    
    Кількість підтек: %1
    Кількість однакових файлів: %2
    Кількість різних файлів: %3

en: Number of manual merges: %1
uk: Кількість об'єднань вручну: %1

en: This affects all merge operations.
uk: Це торкнеться всіх операцій об'єднання.

en: Changing All Merge Operations
uk: Зміна всіх операцій об'єднання

en: Processing %1 / %2
    %3
uk: Обробка %1 з %2
    %3

en: Some files could not be processed.
uk: Деякі з файлів не вдалося обробити.

en: Aborting due to too many errors.
uk: Перериваємо обробку через надмірну кількість помилок.

en: This operation is currently not possible.
uk: Зараз ця операція неможлива.

en: Operation Not Possible
uk: Операція неможлива

en: An error occurred while copying.
uk: Під час копіювання сталася помилка.

en: Merge Error
uk: Помилка об'єднання

en: Unknown merge operation. (This must never happen!)
uk: Невідома операція об'єднання. (Цього не мало статися!)

en: Unknown merge operation.
uk: Невідома операція об'єднання.

en: The merge is about to begin.
    
    Choose "Do it" if you have read the instructions and know what you are doing.
    Choosing "Simulate it" will tell you what would happen.
    
    Be aware that this program still has beta status and there is NO WARRANTY whatsoever! Make backups of your vital data!
uk: Зараз розпочнеться об'єднання.
    
    Виберіть «Зробити це», якщо ви прочитали настанови і знаєте, що саме робите.
    Виберіть «Імітувати це», щоб побачити результати дії.
    
    Зауважте, що ця програма знаходиться у стані тестування і розробники НЕ МОЖУТЬ ГАРАНТУВАТИ нічого! Зробіть резервну копію важливих даних!

[ctx: Caption]
en: Starting Merge
uk: Запуск об'єднання

[ctx: Button title to confirm merge]
en: Do It
uk: Зробити

[ctx: Button title to simulate merge]
en: Simulate It
uk: Симулювати

en: The highlighted item has a different type in the different folders. Select what to do.
uk: Підсвічений елемент має відмінний тип у різних теках. Виберіть потрібну дію.

en: The modification dates of the file are equal but the files are not. Select what to do.
uk: Дати змін файлів однакові, але файли — різні. Виберіть дію.

en: The highlighted item was changed in one folder and deleted in the other. Select what to do.
uk: Підсвічений елемент було змінено у одному з тек і вилучено у іншому. Оберіть належну дію.

en: This operation is currently not possible because folder merge is currently running.
uk: Ця дія зараз неможлива, оскільки виконується об'єднання тек.

en: There was an error in the last step.
    Do you want to continue with the item that caused the error or do you want to skip this item?
uk: На останньому кроці сталася помилка.
    Бажаєте продовжити з елемента, що викликав помилку чи бажаєте пропустити цей елемент?

[ctx: Caption for message dialog]
en: Continue merge after an error
uk: Продовжити об'єднання після помилки

[ctx: Continue button title]
en: Continue With Last Item
uk: Продовжити з останнього елемента

[ctx: Skip button title]
en: Skip Item
uk: Пропустити елемент

en: Merge operation complete.
uk: Операцію об'єднання завершено.

en: Merge Complete
uk: Об'єднання завершено

en: Simulated merge complete: Check if you agree with the proposed operations.
uk: Імітацію об'єднання завершено: перевірте, чи згодні ви з запропонованими операціями.

en: An error occurred. Press OK to see detailed information.
uk: Сталася помилка. Натисніть кнопку «Гаразд», щоб побачити докладнішу інформацію.

en: Error: While deleting %1: Creating backup failed.
uk: Помилка: під час вилучення %1: невдала спроба створення резерву.

en: delete folder recursively( %1 )
uk: рекурсивно вилучити теку( %1 )

en: Error: delete folder operation failed while trying to read the folder.
uk: Помилка: невдача під час спроби виконання дії delete для теки на етапі читання теки.

en: Error: rmdir( %1 ) operation failed.
uk: Помилка: невдала спроба виконати rmdir( %1 ).

en: Error: delete operation failed.
uk: Помилка: дія вилучення зазнала невдачі.

en:      Note: After a manual merge the user should continue by pressing F7.
uk:      Зауваження: Після завершення об'єднання вручу користувач може продовжити роботу натисканням F7.

en: Error: copy( %1 -> %2 ) failed.Deleting existing destination failed.
uk: Помилка: невдала спроба copy( %1 -> %2 ). Неможливо вилучити існуючий файл призначення.

en: Error: copyLink failed: Remote links are not yet supported.
uk: Помилка: невдала спроба copyLink: віддалені посилання ще не підтримуються.

en: Error: copyLink failed.
uk: Помилка: copyLink зазнала невдачі.

en: Error during rename( %1 -> %2 ): Cannot delete existing destination.
uk: Помилка під час rename( %1 -> %2 ): Не вдалося вилучити існуюче призначення.

en: Error: Rename failed.
uk: Помилка: Перейменування зазнало невдачі.

en: Error during makeDir of %1. Cannot delete existing file.
uk: Помилка під час виконання makeDir %1. Не вдалося вилучити існуючий файл.

en: Error while creating folder.
uk: Помилка створення теки.

en: Dest
uk: Призн.

[ctx: Header label]
en: Folder
uk: Тека

[ctx: Header label]
en: Type
uk: Тип

[ctx: Header label]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: Header label]
en: Attr
uk: Атриб.

[ctx: Header label]
en: Last Modification
uk: Час останньої зміни

[ctx: Header label]
en: Link-Destination
uk: Призначення посилання

[ctx: Header label]
en: File
uk: Файл

[ctx: Header label ending]
en: -Link
uk: -Посилання

[ctx: Header label]
en: not available
uk: не доступне

en: A (Dest):
uk: A (Призн.):

en: A (Base):
uk: A (Основа):

en: B (Dest):
uk: B (Призн.):

en: C (Dest):
uk: C (Призн.):

en: Dest:
uk: Призн.:

note: i18n("Saving Directory Merge State ..."));
en: Save Folder Merge State As...
uk: Зберегти режим об'єднання тек як…

en: Start/Continue Folder Merge
uk: Почати/Продовжити об'єднання тек

en: Run Operation for Current Item
uk: Виконати операцію для поточного елемента

en: Compare Selected File
uk: Порівняти вибраний файл

en: Merge Current File
uk: Об'єднати поточний файл

en: Merge
    File
uk: Об'єднати
    файл

en: Fold All Subfolders
uk: Згорнути всі підтеки

en: Unfold All Subfolders
uk: Розгорнути всі підтеки

en: Rescan
uk: Пересканувати

note: i18n("Save Directory Merge State ..."), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotSaveMergeState, ac, "dir_save_merge_state"); i18n("Load Directory Merge State ..."), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotLoadMergeState, ac, "dir_load_merge_state");
en: Choose A for All Items
uk: Вибрати A для списку всіх елементів

en: Choose B for All Items
uk: Вибрати B для списку всіх елементів

en: Choose C for All Items
uk: Вибрати C для списку всіх елементів

en: Auto-Choose Operation for All Items
uk: Операція автовибору для всіх елементів

en: No Operation for All Items
uk: Нічого не робити з усіма елементами

note: i18n("Synchronize Directories"), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotSynchronizeDirectories, ac, "dir_synchronize_directories"); d->m_pDirChooseNewerFiles = GuiUtils::createAction< KToggleAction >(i18n("Copy Newer Files Instead of Merging"), 0, this, &DirectoryMergeWindow::slotChooseNewerFiles, ac, 
en: Show Identical Files
uk: Показувати однакові файли

en: Identical
    Files
uk: Однакові
    файли

en: Show Different Files
uk: Показувати різні файли

en: Show Files only in A
uk: Показувати файли лише у A

en: Files
    only in A
uk: Файли
    лише у A

en: Show Files only in B
uk: Показувати файли лише у B

en: Files
    only in B
uk: Файли
    лише у B

en: Show Files only in C
uk: Показувати файли лише у C

en: Files
    only in C
uk: Файли
    лише у C

en: Compare Explicitly Selected Files
uk: Порівняти явно вибрані файли

en: Merge Explicitly Selected Files
uk: Об'єднати явно вибрані файли

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeCheckBox)
en: Merge
uk: Об'єднати

en: Delete (if exists)
uk: Вилучити (якщо існує)

en: Copy A to B
uk: Копіювати A до B

en: Copy B to A
uk: Копіювати B до A

en: Delete A
uk: Вилучити A

en: Delete B
uk: Вилучити B

en: Delete A && B
uk: Вилучити A і B

en: Merge to A
uk: Об'єднати у A

en: Merge to B
uk: Об'єднати у B

en: Merge to A && B
uk: Об'єднати у A і B

en: Unable to determine full url. No parent specified.
uk: Неможливо визначити повну адресу. Не вказано батьківської теки.

en: Failed to read file: %1
uk: Не вдалося прочитати файл: %1

en: Creating temp copy of %1 failed.
uk: Помилка створення тимчасової копії %1.

en: Opening %1 failed. %2
uk: Помилка відкриття %1. %2

en: Error reading from %1. %2
uk: Помилка читання з %1. %2

en: While trying to make a backup, deleting an older backup failed.
    Filename: %1
uk: Під час спроби резервного копіювання, не вдалося вилучити стару резервну копію.
    Назва файла: %1

en: While trying to make a backup, renaming failed.
    Filenames: %1 -> %2
uk: Під час спроби резервного копіювання, не вдалося перейменування. 
    Назва файлів: %1 -> %2

note: i18n: ectx: property (plainText), widget (QPlainTextEdit, exampleTextEdit)
en: The quick brown fox jumps over the river
    but the little red hen escapes with a shiver
    :-)
uk: Тест українських та English символів.
    :-)

[ctx: Button Title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectFont)
en: Change Font
uk: Змінити шрифт

en: Current Configuration:
uk: Поточне налаштування:

en: Config Option Error:
uk: Помилковий параметр налаштування:

en: Option --auto used, but no output file specified.
uk: Використано параметр --auto, але не вказано файла виводу.

en: Directory merge
uk: Об'єднання каталогів

en: Merge info
uk: Дані щодо об'єднання

[ctx: Error message]
en: Can't compare file with folder.
uk: Не можна порівнювати файл з текою.

[ctx: Title error message box]
en: Bad comparison attempt
uk: Помилкова спроба порівняння

en: Option --auto ignored for folder comparison.
uk: Під час порівняння тек параметр --auto проігноровано.

en: Saving failed.
uk: Помилка збереження.

en: Opening of these files failed:
uk: Під час спроби відкриття цих файлів сталася помилка:

en: File open error
uk: Помилка відкриття файла

en: Opens documents for comparison...
uk: Відкриває документи для порівняння…

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Saves the merge result. All conflicts must be solved!
uk: Зберігає результат об'єднання. Всі конфлікти слід розв'язати!

en: Saves the current document as...
uk: Зберігає поточний документ як…

en: Print the differences
uk: Показати розбіжності

en: Quits the application
uk: Закриває програму

en: Undo last action.
uk: Скасувати останню дію.

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
uk: Вирізує вибране та кладе його у кишеню

en: Copies the selected section to the clipboard
uk: Копіює вибране до кишені

en: Pastes the clipboard contents to current position
uk: Вставляє вміст кишені в поточну позицію

en: Select everything in current window
uk: Вибрати все у поточному вікні

en: Search for a string
uk: Шукати рядок

en: Search again for the string
uk: Шукати знову рядок

en: Enables/disables the statusbar
uk: Вмикає/вимикає рядок стану

en: Configure KDiff3...
uk: Налаштувати KDiff3…

en: Go to Current Delta
uk: Перейти до поточної дельти

en: Current
    Delta
uk: Поточна
    дельта

en: Go to First Delta
uk: Перейти до першої дельти

en: First
    Delta
uk: Перша
    дельта

en: Go to Last Delta
uk: Перейти до останньої дельти

en: Last
    Delta
uk: Остання
    дельта

[ctx: Tooltip explanation text]
en: (Skips white space differences when "Show White Space" is disabled.)
uk: (Пропускає різниці у пробілах, якщо вимкнено «Показувати пробіли».)

[ctx: Tooltip explanation text]
en: (Does not skip white space differences even when "Show White Space" is disabled.)
uk: (Не пропускати різниці у пробілах, навіть якщо вимкнено параметр «Показувати пробіли».)

en: Go to Previous Delta
uk: Перейти до попередньої дельти

en: Prev
    Delta
uk: Попередня
    дельта

en: Go to Next Delta
uk: Перейти до наступної дельти

en: Next
    Delta
uk: Наступна
    дельта

en: Go to Previous Conflict
uk: Перейти до попереднього конфлікту

en: Prev
    Conflict
uk: Попередній
    конфлікт

en: Go to Next Conflict
uk: Перейти до наступного конфлікту

en: Next
    Conflict
uk: Наступний
    конфлікт

en: Go to Previous Unsolved Conflict
uk: Перейти до попереднього нерозв'язаного конфлікту

en: Prev
    Unsolved
uk: Попередній
    нерозв'язаний

en: Go to Next Unsolved Conflict
uk: Перейти до наступного нерозв'язаного конфлікту

en: Next
    Unsolved
uk: Наступний
    нерозв'язаний

[ctx: Title for menu item]
en: Go to Line
uk: Перейти до рядка

[ctx: Text used for toolbar button.]
en: Go
    Line
uk: Перейти
    до рядка

[ctx: Tooltip Text]
en: Goto specified line.
uk: Перейти до вказаного рядка.

[ctx: Title for menu item]
en: Select Line(s) From A
uk: Виберіть рядки з A

[ctx: Text used for select A toolbar button.]
en: Choose
    A
uk: Вибрати
    A

[ctx: Title for menu item]
en: Select Line(s) From B
uk: Вибрати рядки з B

[ctx: Text used for select B when toolbar button.]
en: Choose
    B
uk: Вибрати
    B

[ctx: Title for menu item]
en: Select Line(s) From C
uk: Вибрати рядки з C

[ctx: Text used for select C toolbar button.]
en: Choose
    C
uk: Вибрати
    C

[ctx: Title for menu item]
en: Automatically Go to Next Unsolved Conflict After Source Selection
uk: Автоматично перейти до наступного конфлікту за визначення джерела

[ctx: Auto goto next unsolved toolbar text.]
en: Auto
    Next
uk: Автоматично
    наступний

en: Show Space && Tabulator Characters
uk: Показувати символи пробілів і табуляцій

[ctx: Show whitespace toolbar text.]
en: White
    Characters
uk: Символи-
    пробіли

en: Show White Space
uk: Показувати пробіли

[ctx: Show whitespace changes toolbar text.]
en: White
    Deltas
uk: Пробіли-
    дельти

en: Show Line Numbers
uk: Показувати номери рядків

[ctx: Show line numbers toolbar text]
en: Line
    Numbers
uk: Номери
    рядків

en: Automatically Solve Simple Conflicts
uk: Автоматично розв'язувати прості конфлікти

en: Set Deltas to Conflicts
uk: Застосувати різницю до конфліктів

en: Run Regular Expression Auto Merge
uk: Запустити автооб'єднання за формальними виразами

en: Automatically Solve History Conflicts
uk: Автоматично розв'язувати конфлікти у журналі

en: Split Diff At Selection
uk: Розділити різницю на вибраному

en: Join Selected Diffs
uk: Об'єднати вибрані різниці

en: Show Window A
uk: Показати вікно A

en: Show Window B
uk: Показати вікно B

en: Show Window C
uk: Показати вікно C

en: Normal Overview
uk: Звичайний огляд

en: A vs. B Overview
uk: Перегляд A з B

en: A vs. C Overview
uk: Перегляд A з C Overview

en: B vs. C Overview
uk: Перегляд B з C

en: Word Wrap Diff Windows
uk: Перенесення рядків у вікнах різниці

en: Add Manual Diff Alignment
uk: Додати вирівнювання різниці вручну

en: Clear All Manual Diff Alignments
uk: Очистити всі вирівнювання різниці вручну

en: Focus Next Window
uk: Фокус до наступного вікна

en: Focus Prev Window
uk: Фокус на попереднє вікно

en: Toggle Split Orientation
uk: Перемкнути орієнтацію відокремлення

en: Folder && Text Split Screen View
uk: Розділений перегляд тексту і тек

en: Toggle Between Folder && Text View
uk: Перемкнутися між переглядом тексту і тек

en: Ready.
uk: Готово.

en: The merge result has not been saved.
uk: Результат об'єднання не збережено.

en: Save && Quit
uk: Зберегти і вийти

en: Quit Without Saving
uk: Вийти без збереження

en: Saving the merge result failed.
uk: Помилка під час збереження результатів об'єднання.

en: You are currently doing a folder merge. Are you sure, you want to abort?
uk: Зараз ви виконуєте об'єднання тек. Ви впевнені, що бажаєте перервати його?

en: Saving file...
uk: Збереження файла…

en: Saving file with a new filename...
uk: Файл зберігається з новою назвою…

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Printing not implemented.
uk: Можливість друку не реалізовано.

en: Printing...
uk: Друк…

[ctx: Status message]
en: Printing page %1 of %2
uk: Друкуємо сторінку %1 з %2

en:  (Selection)
uk:  (Вибір)

en: Printing completed.
uk: Друк завершено.

en: Printing aborted.
uk: Друк перервано.

en: Exiting...
uk: Вихід…

en: Toggle the statusbar...
uk: Перемикання рядка стану…

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (directory)
en: F&older
uk: &Тека

note: i18n: ectx: Menu (dir_current_merge_menu)
en: Current Item Merge Operation
uk: Операція об'єднання для поточного елемента

note: i18n: ectx: Menu (dir_current_sync_menu)
en: Current Item Sync Operation
uk: Операція синхронізації для поточного елемента

note: i18n: ectx: Menu (movement)
en: M&ovement
uk: П&ересування

note: i18n: ectx: Menu (merge)
en: M&erge
uk: О&б'єднати

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
uk: &Вікно

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Ignored. (User defined.)
uk: Ігнорується (Визначається користувачем).

[ctx: Program version info.]
en:  (64 bit)
uk:  (64-бітова)

en: Tool for Comparison and Merge of Files and Folders
uk: Інструмент для порівняння і злиття файлів і тек

en: (c) 2002-2014 Joachim Eibl, (c) 2017 Michael Reeves KF5/Qt5 port
uk: © Joachim Eibl, 2002–2014. © Michael Reeves, 2017, портування на KF5/Qt5

en: Merge the input.
uk: Об'єднати вивід.

en: Explicit base file. For compatibility with certain tools.
uk: Явно вказаний файл-основа. Для сумісності з деякими інструментами.

en: Output file. Implies -m. E.g.: -o newfile.txt
uk: Файл виводу. У разі наявності -m. Наприклад: -o newfile.txt

en: Output file, again. (For compatibility with certain tools.)
uk: Файл виводу, ще раз. (Для сумісності з деякими інструментами.)

en: No GUI if all conflicts are auto-solvable. (Needs -o file)
uk: Без графічного інтерфейсу, якщо всі конфлікти розв'язуються автоматично. (Потрібно: -o файл)

en: Ignore --auto and always show GUI.
uk: Ігнорувати --auto і завжди показувати графічний інтерфейс.

en: Ignored.
uk: Проігноровано.

en: Visible name replacement for input file 1 (base).
uk: Заміна видимої назви для вхідного файла 1 (основи).

en: Visible name replacement for input file 2.
uk: Заміна видимої назви для вхідного файла 2.

en: Visible name replacement for input file 3.
uk: Заміна видимої назви для вхідного файла 3.

en: Alternative visible name replacement. Supply this once for every input.
uk: Альтернативна заміна видимої назви. Вкажіть один раз для кожного набору вхідних даних.

en: Override a config setting. Use once for every setting. E.g.: --cs "AutoAdvance=1"
uk: Перевизначити параметр налаштування. Скористайтеся один раз для кожного параметра. Наприклад: --cs "AutoAdvance=1"

en: Show list of config settings and current values.
uk: Показати список параметрів налаштування і поточні значення.

en: Use a different config file.
uk: Використовувати інший файл налаштувань..

en: file1 to open (base, if not specified via --base)
uk: файл1 для відкриття (основний, якщо не вказано інший за --base)

en: file2 to open
uk: файл2 для відкриття

en: file3 to open
uk: файл3 для відкриття

en: See kdiff3 --help for supported options.
uk: Див. kdiff3 --help, щоб ознайомитися із підтримуваними параметрами.

en: Unable to compare non-normal file with normal file.
uk: Неможливо порівняти незвичайний файл зі звичайним файлом.

en: Mix of links and normal files.
uk: Суміш посилань і звичайних файлів.

en: Link:
uk: Посилання:

en: Size.
uk: Розмір.

en: Date & Size:
uk: Дата і розмір:

[ctx: Status message]
en: Comparing file...
uk: Порівняння файла…

en: Choose A Everywhere
uk: Вибрати A всюди

en: Choose B Everywhere
uk: Вибрати B всюди

en: Choose C Everywhere
uk: Вибрати C всюди

en: Choose A for All Unsolved Conflicts
uk: Вибрати A для всіх нерозв'язаних конфліктів

en: Choose B for All Unsolved Conflicts
uk: Вибрати B для всіх нерозв'язаних конфліктів

en: Choose C for All Unsolved Conflicts
uk: Вибрати C для всіх нерозв'язаних конфліктів

en: Choose A for All Unsolved Whitespace Conflicts
uk: Вибрати A для всіх нерозв'язаних конфліктів пробілів

en: Choose B for All Unsolved Whitespace Conflicts
uk: Вибрати B для всіх нерозв'язаних конфліктів пробілів

en: Choose C for All Unsolved Whitespace Conflicts
uk: Вибрати C для всіх нерозв'язаних конфліктів пробілів

en: Number of remaining unsolved conflicts: %1 (of which %2 are whitespace)
uk: Кількість ще нерозв'язаних конфліктів: %1 (з яких %2 пробіли)

en: The output has been modified.
    If you continue your changes will be lost.
uk: Вивід було змінено.
    Якщо ви продовжите, зміни буде втрачено.

en: All input files are binary equal.
uk: Всі вхідні файли однакові.

en: All input files contain the same text.
uk: Всі вхідні файли містять однаковий текст.

en: Files %1 and %2 are binary equal.
uk: Файли %1 і %2 двійково однакові.

en: Files %1 and %2 have equal text.
uk: Текст файлів %1 і %2 однаковий.

en: Total number of conflicts: %1
    Number of automatically solved conflicts: %2
    Number of unsolved conflicts: %3
    %4
uk: Загальна кількість конфліктів: %1
    Кількість автоматично розв'язаних конфліктів: %2
    Кількість нерозв'язаних конфліктів: %3
    %4

en: Conflicts
uk: Конфлікти

en: <No src line>
uk: <Немає рядка джерела>

en: <Merge Conflict (Whitespace only)>
uk: <Конфлікт об'єднання (Лише пробіл)>

en: <Merge Conflict>
uk: <Конфлікт об'єднання>

en: Not all conflicts are solved yet.
    File not saved.
uk: Розв'язано не всі конфлікти.
    Файл не збережено.

[ctx: Dialog title]
en: Conflicts Left
uk: Залишились конфлікти

en: There is a line end style conflict. Please choose the line end style manually.
    File not saved.
uk: Виник конфлікт, пов'язаний з різними стилями завершення рядків. Будь ласка, оберіть потрібний стиль вручну.
    Файл не було збережено.

en: 
    
    Creating backup failed. File not saved.
uk: 
    
    Помилка створення резервної копії. Файл не збережено.

en: File Save Error
uk: Помилка збереження файла

en: Error while writing.
uk: Помилка при записуванні.

en: Output:
uk: Виведення:

en: [Modified]
uk: [Змінено]

en: Encoding for saving:
uk: Кодування для збереження:

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Codec from A: %1
uk: Кодек з A: %1

en: Codec from B: %1
uk: Кодек з B: %1

en: Codec from C: %1
uk: Кодек з C: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, OpenDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ProgressDialog)
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: A (Base):
uk: A (Основний):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Output (Optional):
uk: Вивід (не обов'язковий):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectC) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fileSelectA) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectOutputFile)
en: File...
uk: Файл…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, swapCopy)
en: Swap/Copy Names...
uk: Обміняти/Копіювати назви…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: C (Optional):
uk: C (додатковий):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectB) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectC) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, folderSelectA) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, selectOutputFolder)
en: Folder...
uk: Тека…

[ctx: No text styling]
en: none
uk: немає

[ctx: Font sample display, %1 = family, %2 = style, %3 = size]
en: Font: %1, %2, %3
    
    Example:
uk: Шрифт: %1, %2, %3
    
    Приклад:

en: Unicode
uk: Юнікод

[ctx: Tool Tip]
en: Change this if non-ASCII characters are not displayed correctly.
uk: Змінити це, якщо символи, що не належать до ASCII не відображаються коректно.

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Font
uk: Шрифт

en: Editor & Diff Output Font
uk: Вихідний шрифт редактора і різниці

en: Application font
uk: Шрифт програми

en: File view font
uk: Шрифт панелі файлів

[ctx: Title for color settings page]
en: Color
uk: Колір

en: Colors Settings
uk: Параметри кольорів

en: Editor and Diff Views:
uk: Вікна редактора і різниці:

en: Foreground color:
uk: Колір тексту:

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Diff background color:
uk: Колір тла різниці:

en: Color A:
uk: Колір A:

en: Color B:
uk: Колір B:

en: Color C:
uk: Колір C:

en: Conflict color:
uk: Колір конфліктів:

en: Current range background color:
uk: Колір тла поточного діапазону:

en: Current range diff background color:
uk: Колір тла поточного діапазону різниці:

en: Color for manually aligned difference ranges:
uk: Колір для діапазонів різниць вирівняних вручну:

en: Folder Comparison View:
uk: Перегляд порівняння тек:

en: Newest file color:
uk: Колір найновішого файла:

en: Changing this color will only be effective when starting the next folder comparison.
uk: Зміна цього кольору буде ефективною після початку нового порівняння тек.

en: Oldest file color:
uk: Колір найстарішого файла:

en: Middle age file color:
uk: Колір файлів проміжного віку:

en: Color for missing files:
uk: Колір відсутніх файлів:

en: Editor
uk: Редактор

en: Editor Behavior
uk: Режим роботи редактора

en: Tab inserts spaces
uk: Використовувати пробіли замість табуляції

[ctx: Tool Tip]
en: On: Pressing tab generates the appropriate number of spaces.
    Off: A tab character will be inserted.
uk: Увімкнено: Натискання клавіші табуляції вставить відповідну кількість пробілів.
    Вимкнено: Буде вставлено символ Tab.

en: Tab size:
uk: Розмір табуляції:

en: Auto indentation
uk: Автовідступ

[ctx: Tool Tip]
en: On: The indentation of the previous line is used for a new line.
uk: Увімкнено: Відступ попереднього рядка буде використано для наступного.

en: Auto copy selection
uk: Автоматичне копіювання позначеного

[ctx: Tool Tip]
en: On: Any selection is immediately written to the clipboard.
    Off: You must explicitly copy e.g. via Ctrl-C.
uk: Увімкнено: Будь-яка вибрана область копіюється до кишені.
    Вимкнено: Явне проведення копіювання, наприклад за допомогою Ctrl-C.

[ctx: Automatically detected line ending]
en: Autodetect
uk: Автовибір

[ctx: Tool Tip]
en: Sets the line endings for when an edited file is saved.
    DOS/Windows: CR+LF; UNIX: LF; with CR=0D, LF=0A
uk: Встановлює стиль кінців рядка під час збереження файла.
    DOS/Windows: CR+LF; UNIX: LF; де CR=0D, LF=0A

en: Diff Settings
uk: Параметри Diff

en: Ignore numbers (treat as white space)
uk: Ігнорувати числа (вважати пробілами)

[ctx: Tool Tip]
en: Ignore number characters during line matching phase. (Similar to Ignore white space.)
    Might help to compare files with numeric data.
uk: Ігнорувати цифри під час порівняння рядків. (Подібно до ігнорування пробілів.)
    Може допомогти для файлів з числовими даними.

en: Ignore C/C++ comments (treat as white space)
uk: Ігнорувати коментарі C/C++ (вважати пробілами)

[ctx: Tool Tip]
en: Treat C/C++ comments like white space.
uk: Вважати коментарі C/C++ пробілами.

en: Ignore case (treat as white space)
uk: Ігнорувати зміни регістру (вважати пробілами)

[ctx: Tool Tip]
en: Treat case differences like white space changes. ('a'<=>'A')
uk: Вважати різницю у регістрі змінами у кількості пробілів. («а»<=>«А»)

en: Preprocessor command:
uk: Команда препроцесора:

[ctx: Tool Tip]
en: User defined pre-processing. (See the docs for details.)
uk: Попередня обробка, визначена користувачем. (Подробиці у документації.)

en: Line-matching preprocessor command:
uk: Команда відповідності рядків препроцесора:

[ctx: Tool Tip]
en: This pre-processor is only used during line matching.
    (See the docs for details.)
uk: Цей препроцесор використовується лише для порівняння рядків.
    (Подробиці у документації.)

en: Try hard (slower)
uk: Агресивніше (повільніше)

[ctx: Tool Tip]
en: Enables the --minimal option for the external diff.
    The analysis of big files will be much slower.
uk: Вмикає параметр --minimal для зовнішніх різниць.
    Аналіз великих файлів значно уповільнюється.

en: Align B and C for 3 input files
uk: Вирівняти B і C для 3 вхідних файлів

[ctx: Tool Tip]
en: Try to align B and C when comparing or merging three input files.
    Not recommended for merging because merge might get more complicated.
    (Default is off.)
uk: Спробувати вирівняти B і C під час порівняння або об'єднання трьох вхідних файлів.
    Не рекомендується для об'єднання, оскільки такі дії можуть його ускладнити.
    (Типово вимкнено.)

[ctx: Settings page]
en: Merge
uk: Об'єднання

en: Merge Settings
uk: Об'єднати параметри

en: Auto advance delay (ms):
uk: Автоматичне продовження за (у мс):

[ctx: Tool Tip]
en: When in Auto-Advance mode the result of the current selection is shown 
    for the specified time, before jumping to the next conflict. Range: 0-2000 ms
uk: У режимі автопродовження результат поточного вибору показується на 
    вказаний проміжок часу перед переходом до наступного конфлікту. Діапазон: 0-2000 мс

en: Show info dialogs
uk: Показувати інформаційні вікна

[ctx: Tool Tip]
en: Show a dialog with information about the number of conflicts.
uk: Показувати діалогове вікно з відомостями про кількість конфліктів.

en: White space 2-file merge default:
uk: Типове значення пробілів для об'єднання 2 файлів:

en: Manual Choice
uk: Вибір вручну

[ctx: Tool Tip]
en: Allow the merge algorithm to automatically select an input for white-space-only changes.
uk: Дозволити алгоритму об'єднання автоматично вибирати вхідне значення для змін у пробілах.

en: White space 3-file merge default:
uk: Типове значення пробілів для об'єднання 3 файлів:

en: Automatic Merge Regular Expression
uk: Формальний вираз автоматичного об'єднання

en: Auto merge regular expression:
uk: Формальний вираз автооб'єднання:

en: Run regular expression auto merge on merge start
uk: Запустити автооб'єднання за формальними виразом на початку об'єднання

[ctx: Tool Tip]
en: Run the merge for auto merge regular expressions
    immediately when a merge starts.
uk: Запускати об'єднання для формальних виразів автоматично об'єднання
    одразу після запуску об'єднання.

en: Version Control History Merging
uk: Об'єднання історії керування версіями

en: History start regular expression:
uk: Початковий формальний вираз історії:

en: History entry start regular expression:
uk: Початковий формальний вираз елемента історії:

en: History merge sorting
uk: Впорядкування історії при об'єднанні

[ctx: Tool Tip]
en: Sort version control history by a key.
uk: Впорядкувати історію керування версіями за ключем.

en: History entry start sort key order:
uk: Порядок сортування початків записів за ключем:

en: Merge version control history on merge start
uk: Об'єднувати за журналом керування версіями на початку об'єднання

[ctx: Tool Tip]
en: Run version control history auto-merge on merge start.
uk: Запускати автоматичне об'єднання журналу керування версіями на початку об'єднання.

en: Max number of history entries:
uk: Макс. кількість записів у історії:

[ctx: Tool Tip]
en: Cut off after specified number. Use -1 for infinite number of entries.
uk: Обрізати після вказаного номера. Вкажіть -1, що визначити нескінченну кількість записів.

en: Test your regular expressions
uk: Перевіряти ваші формальні вирази

en: Irrelevant merge command:
uk: Безвідносна команда об'єднання:

[ctx: Tool Tip]
en: If specified this script is run after auto-merge
    when no other relevant changes were detected.
    Called with the parameters: filename1 filename2 filename3
uk: Якщо вказано цей параметр, відповідний скрипт буде запущено після
    автоматично об'єднання, якщо не виявлено інших пов'язаних змін.
    Викликають з параметрами: filename1 filename2 filename3

en: Auto save and quit on merge without conflicts
uk: Автоматично зберегти і вийти, якщо немає конфліктів

[ctx: Tool Tip]
en: If KDiff3 was started for a file-merge from the command line and all
    conflicts are solvable without user interaction then automatically save and quit.
    (Similar to command line option "--auto".)
uk: Якщо KDiff3 було запущено для об'єднання файлів з командного рядка і всі
    конфлікти можна розв'язати без втручання користувача, автоматично зберегти файли і вийти.
    (Відповідає параметру командного рядка «--auto».)

[ctx: Tab title label]
en: Folder
uk: Тека

en: Recursive folders
uk: Рекурсивні теки

[ctx: Tool Tip]
en: Whether to analyze subfolders or not.
uk: Чи аналізувати підтеки.

en: File pattern(s):
uk: Шаблони файлів:

[ctx: Tool Tip]
en: Pattern(s) of files to be analyzed. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
uk: Шаблон(и) файлів, які буде проаналізовано. 
    Шаблони заміни: «*» і «?»
    Декілька шаблонів слід розділяти символом «;»

en: File-anti-pattern(s):
uk: Шаблон(и) виключення файлів:

[ctx: Tool Tip]
en: Pattern(s) of files to be excluded from analysis. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
uk: Шаблон(и) файлів, які буде виключено з аналізу. 
    Шаблони заміни: «*» і «?»
    Декілька шаблонів слід розділяти символом «;»

en: Folder-anti-pattern(s):
uk: Шаблон(и) виключення тек:

[ctx: Tool Tip]
en: Pattern(s) of folders to be excluded from analysis. 
    Wildcards: '*' and '?'
    Several Patterns can be specified by using the separator: ';'
uk: Шаблон(и) тек, які буде виключено з аналізу. 
    Шаблони заміни: «*» і «?»
    Декілька шаблонів слід розділяти символом «;»

en: Use Ignore File
uk: Використовувати файл ігнорування

[ctx: Tool Tip]
en: Extends the anti-pattern to anything that would be ignored by source control.
    Via local ignore files this can be folder-specific.
uk: Розширює шаблон виключення до всього, що ігноруватиметься системою керування версіями.
    Залежить від локальних файлів ігнорування в окремій теці.

en: Find hidden files and folders
uk: Показувати приховані файли і теки

[ctx: Tool Tip]
en: Finds hidden files and folders.
uk: Знаходить приховані файли і теки.

en: Follow file links
uk: Йти за посиланнями на файли

[ctx: Tool Tip]
en: On: Compare the file the link points to.
    Off: Compare the links.
uk: Увімкнено: Порівнювати файли, на які вказує посилання.
    Вимкнено: Порівнювати самі посилання.

en: Follow folder links
uk: Йти за посиланнями на теки

[ctx: Tool Tip]
en: On: Compare the folder the link points to.
    Off: Compare the links.
uk: Увімкнено: Порівнювати теки, на які вказує посилання.
    Вимкнено: Порівнювати самі посилання.

en: Case sensitive filename comparison
uk: Порівняння назв файлів з врахуванням регістру

[ctx: Tool Tip]
en: The folder comparison will compare files or folders when their names match.
    Set this option if the case of the names must match. (Default for Windows is off, otherwise on.)
uk: Порівняння тек порівнюватиме файли і теки, якщо їхні назви збігаються.
    Встановіть цей параметр, якщо мають збігатися і регістри літер назв. (Типово вимкнено у Windows, у інших системах увімкнено.)

en: Unfold all subfolders on load
uk: Розгортати усі підтеки при завантаженні

[ctx: Tool Tip]
en: On: Unfold all subfolders when starting a folder diff.
    Off: Leave subfolders folded.
uk: Увімкнено: розгортати усі підтеки під час пошуку відмінностей між теками.
    Вимкнено: лишати підтеки згорнутими.

en: Skip folder status report
uk: Пропустити звіт щодо стану тек

[ctx: Tool Tip]
en: On: Do not show the Folder Comparison Status.
    Off: Show the status dialog on start.
uk: Увімкнено: не показувати стан порівняння тек.
    Вимкнено: показувати діалогове вікно стану на початку.

en: File Comparison Mode
uk: Режим порівняння файлів

en: Binary comparison
uk: Двійкове порівняння

[ctx: Tool Tip]
en: Binary comparison of each file. (Default)
uk: Двійкове порівняння кожного файла. (Типове)

en: Full analysis
uk: Повний аналіз

[ctx: Tool Tip]
en: Do a full analysis and show statistics information in extra columns.
    (Slower than a binary comparison, much slower for binary files.)
uk: Провести повний аналіз і показати статистичну інформацію у додаткових стовпчиках.
    (Повільніше за двійкове порівняння, набагато повільніше для двійкових файлів.)

en: Trust the size and modification date (unsafe)
uk: Довіряти розміру і даті зміни (небезпечно)

[ctx: Tool Tip]
en: Assume that files are equal if the modification date and file length are equal.
    Files with equal contents but different modification dates will appear as different.
    Useful for big folders or slow networks.
uk: Припускати, що файли з однаковим розміром і часом зміни — однакові.
    Якщо вміст файлів однаковий, але дати зміни різні, вважати файли різними.
    Корисно для великих тек або повільних мереж.

en: Trust the size and date, but use binary comparison if date does not match (unsafe)
uk: Довіряти розміру і даті, але використовувати двійкове порівняння за різниці дат (небезпечно)

[ctx: Tool Tip]
en: Assume that files are equal if the modification date and file length are equal.
    If the dates are not equal but the sizes are, use binary comparison.
    Useful for big folders or slow networks.
uk: Припускати, що файли з однаковим розміром і часом зміни — однакові.
    Якщо розміри однакові, але дати різні, використовувати двійкове порівняння.
    Корисно для великих тек або повільних мереж.

en: Trust the size (unsafe)
uk: Довіряти розміру (небезпечно)

[ctx: Tool Tip]
en: Assume that files are equal if their file lengths are equal.
    Useful for big folders or slow networks when the date is modified during download.
uk: Припускати, що файли однакові, якщо мають однаковий розмір.
    Корисно для великих тек або повільного зв'язку мережею, коли під час отримання змінюється дата.

en: Synchronize folders
uk: Синхронізувати теки

[ctx: Tool Tip]
en: Offers to store files in both folders so that
    both folders are the same afterwards.
    Works only when comparing two folders without specifying a destination.
uk: Пропонує зберігати файли у обох теках, отже,
    по завершенню обидві теки будуть однаковими.
    Працює, лише якщо порівнюються дві теки без визначення призначення.

en: White space differences considered equal
uk: Файли з різницею у пробілах — однакові

[ctx: Tool Tip]
en: If files differ only by white space consider them equal.
    This is only active when full analysis is chosen.
uk: Якщо файли відрізняються лише пробілами, вважати їх однаковими.
    Цей параметр активний, лише якщо вибрано повний аналіз.

en: Copy newer instead of merging (unsafe)
uk: Копіювати новіший, замість об'єднання (небезпечно)

[ctx: Tool Tip]
en: Do not look inside, just take the newer file.
    (Use this only if you know what you are doing!)
    Only effective when comparing two folders.
uk: Не заглядати всередину — брати новіший файл.
    (Користуйтеся цим, лише якщо знаєте що робите!)
    Ефективно лише у разі порівняння двох тек.

en: Backup files (.orig)
uk: Створювати резервні копії файлів (.orig)

[ctx: Tool Tip]
en: If a file would be saved over an old file, then the old file
    will be renamed with a '.orig' extension instead of being deleted.
uk: Якщо файл буде збережено замість старого файла, старий файл
    буде перейменовано на файл з суфіксом «.orig» замість вилучення.

en: Regional Settings
uk: Локалізація

en: Use the same encoding for everything:
uk: Використовувати однакове кодування для всього:

[ctx: Tool Tip]
en: Enable this allows to change all encodings by changing the first only.
    Disable this if different individual settings are needed.
uk: Увімкнення цього параметра надає змогу змінювати всі кодування зміною лише першого.
    Вимкніть його, якщо потрібні окремі параметри для кожної з частин.

en: Note: Local Encoding is "%1"
uk: Зауваження: локальним кодуванням є «%1»

en: File Encoding for A:
uk: Кодування файла для A:

en: If enabled then encoding will be automaticly detected.
    If the file's encoding can not be found automaticly then the selected encoding will be used as fallback.
    (Unicode detection depends on the first bytes of a file.)
uk: Якщо увімкнено , кодування визначатиметься автоматично.
    Якщо кодування файла не вдасться визначити автоматично, відбудеться повернення до резервного кодування.
    (Визначення Юнікоду відбувається за першими байтами файла.)

en: Auto Detect
uk: Автовизначення

en: File Encoding for B:
uk: Кодування файла для B:

en: File Encoding for C:
uk: Кодування файла для C:

en: File Encoding for Merge Output and Saving:
uk: Кодування файла для об'єднання і збереження:

en: Auto Select
uk: Автовибір

[ctx: Tool Tip]
en: If enabled then the encoding from the input files is used.
    In ambiguous cases a dialog will ask the user to choose the encoding for saving.
uk: Якщо параметр увімкнено, використовується кодування з вхідних файлів.
    У неоднозначних випадках користувача буде запитано про кодування для збереження файла.

en: File Encoding for Preprocessor Files:
uk: Кодування файлів для файлів препроцесора:

en: Right To Left Language
uk: Мова з записом справа ліворуч

[ctx: Tool Tip]
en: Some languages are read from right to left.
    This setting will change the viewer and editor accordingly.
uk: Читання деякими мовами відбувається справа ліворуч.
    Цей параметр дозволяє відповідно змінити поведінку переглядача і редактора.

en: Integration
uk: Інтеграція

en: Integration Settings
uk: Параметри інтеграції

en: Command line options to ignore:
uk: Ігнорувати параметри командного рядка:

[ctx: Tool Tip]
en: List of command line options that should be ignored when KDiff3 is used by other tools.
    Several values can be specified if separated via ';'
    This will suppress the "Unknown option" error.
uk: Список параметрів командного рядка, які слід ігнорувати, якщо KDiff3 використовується іншими інструментами.
    Декілька значень можна вказати відокремленням їх за допомогою «;»
    Таким чином можна позбутися повідомлень про «Невідомий параметр».

en: Quit also via Escape key
uk: Завершувати роботу за клавішею Escape

[ctx: Tool Tip]
en: Fast method to exit.
    For those who are used to using the Escape key.
uk: Швидкий спосіб завершення роботи.
    Для тих, хто звик користуватися клавішею Escape.

en: This resets all options. Not only those of the current topic.
uk: Встановлює типові значення для всіх параметрів. Не лише тих, що у цьому розділі.

en: The following option(s) you selected might change data:
uk: Наступні параметри, які ви обрали, змінять дані:

en: 
    Most likely this is not wanted during a merge.
    Do you want to disable these settings or continue with these settings active?
uk: 
    Скоріше за все, ця поведінка небажана під час об'єднання.
    Ви бажаєте вимкнути ці параметри ви продовжувати з задіяними параметрами?

en: Option Unsafe for Merging
uk: Параметр небезпечний для об'єднання

en: Use These Options During Merge
uk: Використовувати ці параметри під час об'єднання

en: Disable Unsafe Options
uk: Вимкнути небезпечні параметри

[ctx: Status message]
en: Loading A: %1
uk: Завантаження A: %1

[ctx: Status message]
en: Loading B: %1
uk: Завантаження B: %1

[ctx: Status message]
en: Loading C: %1
uk: Завантаження C: %1

[ctx: Error message]
en: Not enough memory to complete request.
uk: Недостатньо пам'яті для завершення виконання запиту.

en: An internal error occurred: %1
uk: Сталася внутрішня помилка: %1

en: Too many lines in diff. Skipping file.
uk: Забагато рядків у різниці. Пропускаємо файл.

en: All input files contain the same text, but are not binary equal.
uk: Всі вхідні файли містять однаковий текст, але не є двійково однаковими.

en: Files %1 and %2 have equal text, but are not binary equal.
uk: Файли %1 і %2 містять однаковий текст, але не є двійково однаковими.

en: Some input files do not seem to be pure text files.
    Note that the KDiff3 merge was not meant for binary data.
    Continue at your own risk.
uk: Деякі з вхідних файлів не є суто текстовими файлами.
    Зауважте, що операцію об'єднання у KDiff3 не призначено для двійкових файлів.
    Продовжуйте, але можливі помилки.

en: Some input characters could not be converted to valid unicode.
    You might be using the wrong codec. (e.g. UTF-8 for non UTF-8 files).
    Do not save the result if unsure. Continue at your own risk.
    Affected input files are in %1.
uk: Деякі з символів вхідних даних не вдалося перетворити на символи Unicode.
    Ймовірно, вами використано помилковий кодек (наприклад UTF-8 для файлів з даними не у форматі UTF-8).
    Не зберігайте результат, якщо не певні. Відповідальність за наслідки дії лежить лише на вас.
    Файли вхідних даних, яких стосується це зауваження, зберігаються у %1.

en: Abort
uk: Перервати

en: Continue Merging
uk: Продовжити об'єднання

en: Opening files...
uk: Відкриття файлів…

en: Cutting selection...
uk: Вирізання вибраного…

en: Copying selection to clipboard...
uk: Копіювання вибраного до кишені…

en: Inserting clipboard contents...
uk: Вставлення вмісту кишені…

en: Ok
uk: Гаразд

en: Go to Line
uk: Перейти до рядка

en: Word wrap (Cancel disables word wrap)
uk: Перенесення рядків («Скасувати» вимикає перенесення)

en: Calculating max width for horizontal scrollbar
uk: Обчислюємо максимальну ширину для горизонтальної смужки гортання

en: Save && Continue
uk: Зберегти й продовжити

en: Continue Without Saving
uk: Продовжити без збереження

en: Search complete.
uk: Пошук завершено.

en: Search Complete
uk: Пошук завершено

en: Nothing is selected in either diff input window.
uk: Нічого не позначено у жодному з вхідних вікон різниці.

en: Error while adding manual diff range
uk: Помилка під час додавання вручну діапазону diff

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Swap %1<->%2
uk: Обмін %1<->%2

en: Copy %1->Output
uk: Копія %1->Вивід

en: Swap %1<->Output
uk: Обмін %1<->Вивід

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Select Output File
uk: Виберіть файл виведених даних

en: Search text:
uk: Знайти текст:

en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

en: Search A
uk: Пошук в A

en: Search B
uk: Пошук в B

en: Search C
uk: Пошук в C

en: Search output
uk: Пошук у виводі

en: &Search
uk: &Пошук

en: Regular Expression Tester
uk: Тестування формальних виразів

en: Example auto merge line:
uk: Приклад рядка автооб'єднання:

[ctx: Tool Tip]
en: To test auto merge, copy a line as used in your files.
uk: Для перевірки автооб'єднання скопіюйте рядок у тому вигляді, у якому він використовується у ваших файлах.

en: Match result:
uk: Результат пошуку:

en: Example history start line (with leading comment):
uk: Приклад початкового рядка історії (з початковим коментарем):

[ctx: Tool Tip]
en: Copy a history start line as used in your files,
    including the leading comment.
uk: Копіюйте початковий рядок історії, у тому вигляді, як він використовується у ваших файлах,
    разом з початковим коментарем.

en: History sort key order:
uk: Порядок ключів сортування історії:

en: Example history entry start line (without leading comment):
uk: Приклад початкового рядка запису історії (без початкового коментаря):

[ctx: Tool Tip]
en: Copy a history entry start line as used in your files,
    but omit the leading comment.
uk: Копіюйте початок рядка запису історії у тому вигляді, як він використовується у ваших файлах,
    але пропустити початковий коментар.

en: Sort key result:
uk: Результат ключа впорядкування:

en: Match success.
uk: Знайдено відповідник.

en: Match failed.
uk: Відповідників не знайдено.

en: Opening and closing parentheses do not match in regular expression.
uk: Кількість лівих і правих дужок у формальному виразі не збігаються.

en: Writing clipboard data to temp file failed.
uk: Помилка запису даних кишені у тимчасовий файл.

en: From Clipboard
uk: З буфера обміну даними

en: %1 is not a normal file.
uk: %1 не є звичайним файлом.

[ctx: Error message. %1 = filepath]
en: File %1 too large to process. Skipping.
uk: Файл %1 є надто великим для обробки. Пропускаємо його.

en:     Temp file is: %1
uk:  Тимчасовий файл: %1

en: Preprocessing possibly failed. Check this command:
    
      %1
    
    The preprocessing command will be disabled now.
uk: Попередня обробка зазнала невдачі. Перевірте цю команду:
    
      %1
    
    Зараз команду попередньої обробки буде вимкнено.

en: The line-matching-preprocessing possibly failed. Check this command:
    
      %1
    
    The line-matching-preprocessing command will be disabled now.
uk: Команда попередньої обробки відповідних рядків, скоріше за все, зазнала невдачі. Перевірте цю команду.
    
      %1
    
    Команда попередньої обробки відповідних рядків зараз буде вимкнено.

[ctx: Read error message. %1 = filepath]
en: Failed to read file: %1
uk: Не вдалося прочитати файл: %1

en: Expecting space after closing quote.
uk: Після завершальних лапок мав бути пробіл.

en: Unmatched quote.
uk: Лапки без відповідника.

en: Unexpected quote character within argument.
uk: Неочікувані лапки у аргументі.

en: No program specified.
uk: Не вказано програму.
