kdiff3fileitemactionplugin - en to uk translation catalogue (13 entries)

[ctx: Contexualmenu title]
en: KDiff3...
uk: KDiff3…

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with %1
uk: Порівняти з %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Merge with %1
uk: Об’єднати з %1

[ctx: Contexualmenu option]
en: Save '%1' for later
uk: Зберегти «%1» на потім

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3-way merge with base
uk: 3-рівневе об’єднання за основою

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare with...
uk: Порівняти з…

[ctx: Contexualmenu option to cleat comparison list]
en: Clear list
uk: Спорожнити список

[ctx: Contexualmenu option]
en: Compare
uk: Порівняти

[ctx: Contexualmenu option]
en: 3 way comparison
uk: 3-рівневе порівняння

[ctx: Contexualmenu option]
en: About KDiff3 menu plugin...
uk: Про додаток меню KDiff3…

en: KDiff3 File Item Action Plugin: Copyright ©2011 Joachim Eibl
uk: Додаток дій з пунктами файлів KDiff3: ©Joachim Eibl, 2011

en: Using the context menu extension:
    For simple comparison of two selected files choose "Compare".
    If the other file is somewhere else "Save" the first file for later. It will appear in the "Compare with..." submenu. Then use "Compare With" on the second file.
    For a 3-way merge first "Save" the base file, then the branch to merge and choose "3-way merge with base" on the other branch which will be used as destination.
    Same also applies to folder comparison and merge.
uk: За допомогою додатка контекстного меню:
    Для простого порівняння двох вибраних файлів виберіть пункт «Порівняти».
    Якщо інший файл у якомусь іншому місці, «Збережіть» перший файл. У цьому разі він з’явиться у підменю «Порівняти з…». Потім скористайтеся пунктом «Порівняти з» для другого файла.
    Для 3-рівневого об’єднання спочатку «Збережіть» основний файл, потім варіант для об’єднання і оберіть «3-рівневе об’єднання за основою» на іншому варіанті файла, який буде використано як файл призначення об’єднання.
    Те саме стосується і порівняння з об’єднанням тек.

en: About KDiff3 File Item Action Plugin
uk: Про додаток дій з пунктами файлів KDiff3
