keditbookmarks - en to be translation catalogue (85 entries)

en: &Delete
be: В&ыдаліць

en: Rename
be: Перайменаваць

en: C&hange Comment
be: З&мяніць каментар

en: Chan&ge Icon...
be: Змян&іць значку...

en: Update Favicon
be: Абнавіць значку з сайта

en: Recursive Sort
be: Рэкурсіўнае ўпарадкаванне

en: &New Folder...
be: &Новая тэчка...

en: &New Bookmark
be: &Новая закладка

en: &Insert Separator
be: &Уставіць падзяляльнік

en: &Sort Alphabetically
be: &Упарадкаваць па алфавіце

en: Set as T&oolbar Folder
be: Зрабіць &тэчкай панелі начыння

en: &Expand All Folders
be: &Разгарнуць усе тэчкі

en: Collapse &All Folders
be: Згарнуць &усе тэчкі

en: Check &Status
be: Праверыць &стан

en: Check Status: &All
be: Праверыць стан: &усе

en: Update All &Favicons
be: Абнавіць &усе значкі з сайта

en: Cancel &Checks
be: Скасаваць &праверкі

en: Cancel &Favicon Updates
be: Скасаваць &абнаўленне значак з сайта

en: Import &Netscape Bookmarks...
be: Імпартаваць закладкі &Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
be: Імпартаваць закладкі &Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
be: Імпартаваць закладкі &Galeon...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
be: Імпартаваць закладкі &KDE2 ці KDE3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
be: Імпартаваць закладкі &Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
be: Імпартаваць закладкі &Mozilla...

en: Export &Netscape Bookmarks
be: Экспартаваць у закладкі &Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
be: Экспартаваць у закладкі &Opera...

en: Export &HTML Bookmarks...
be: Экспартаваць у закладкі &HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
be: Імпартаваць закладкі &IE...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
be: Экспартаваць у закладкі &Mozilla...

en: New folder:
be: Новая тэчка:

en: Name:
be: Назва:

en: Location:
be: Адрас:

en: Comment:
be: Каментар:

en: First viewed:
be: Першы прагляд:

en: Viewed last:
be: Апошні прагляд:

en: Times visited:
be: Колькасць наведванняў:

en: My Bookmarks
be: Мае закладкі

en: OK
be: Добра

en: Updating favicon...
be: Абнаўленне значкі з сайта...

en: %1 Bookmarks
be: Закладкі %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
be: Імпартаваць як новую падтэчку ці замяніць усе цяперашнія закладкі?

en: As New Folder
be: Як новую тэчку

en: Replace
be: Замяніць

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
be: Аб'ядноўвае закладкі з іншых праграмаў з закладкамі карыстальніка

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
be: Copyright © 2005 Фрэрых Раабе

en: Frerich Raabe
be: Фрэрых Рэбэ

en: Original author
be: Аўтар ідэі

en: Directory to scan for extra bookmarks
be: Тэчка пошуку дадатковых закладак

en: Search Columns
be: Шукаць у слупках

en: All Visible Columns
be: Усе бачныя слупкі

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
be: Слупок № %1

en: S&earch:
be: &Шукаць:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
be: &Змяніць

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
be: &Тэчка

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
be: &Закладка

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
be: &Імпартаваць

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
be: &Экспартаваць

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

en: Run Another
be: Выканаць іншы

en: Continue in Same
be: Працягваць у гэтым

en: Bookmark Editor
be: Рэдактар закладак

en: Bookmark Organizer and Editor
be: Рэдактар і арганізатар закладак

en: David Faure
be: Дэвід Фор

en: Initial author
be: Аўтар ідэі

en: Alexander Kellett
be: Аляксандр Келлетт

en: Author
be: Аўтар

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
be: Імпартаваць закладкі з файла фармату Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
be: Імпартаваць закладкі з файла фармату Netscape (4.x ці раней)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
be: Імпартаваць закладкі з файла фармату Internet Explorer

en: Import bookmarks from a file in Opera format
be: Імпартаваць закладкі з файла фармату Opera

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
be: Экспартаваць закладкі ў файл фармату Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
be: Экспартаваць закладкі ў файл фармату Netscape (4.x ці раней)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
be: Экспартаваць закладкі ў файл фармату HTML

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
be: Экспартаваць закладкі ў файл фармату Internet Explorer

en: Export bookmarks to a file in Opera format
be: Экспартаваць закладкі ў файл фармату Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
be: Адкрыць файл закладак з вызначанай пазіцыі

en: Hide all browser related functions
be: Схаваць усе функцыі, звязаныя з вандроўнікам

en: File to edit
be: Рэдагаваць файл

en: You may only specify a single --export option.
be: Вы можаце вызначыць толькі адзін параметр "--export".

en: You may only specify a single --import option.
be: Вы можаце вызначыць толькі адзін параметр "--import".

en: Checking...
be: Праверка...
