keditbookmarks - en to cs translation catalogue (120 entries)

en: &Delete
cs: &Smazat

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: C&hange Location
cs: Změnit u&místění

en: C&hange Comment
cs: Změnit &komentář

en: Chan&ge Icon...
cs: Z&měnit ikonu...

en: Update Favicon
cs: Aktualizovat Favicon

en: Recursive Sort
cs: Rekurzivní třídění

en: &New Folder...
cs: &Nová složka...

en: &New Bookmark
cs: &Nová záložka

en: &Insert Separator
cs: Vlož&it oddělovač

en: &Sort Alphabetically
cs: &Seřadit podle abecedy

en: Set as T&oolbar Folder
cs: Nastavit jako sl&ožku pro panel nástrojů

en: &Expand All Folders
cs: Rozbalit vš&echny složky

en: Collapse &All Folders
cs: Sb&alit všechny složky

en: &Open in Browser
cs: &Otevřít v prohlížeči

en: Check &Status
cs: Zkontrolovat &stav

en: Check Status: &All
cs: Zkontrolovat st&av: vše

en: Update All &Favicons
cs: Aktualizovat všechny &Favicony

en: Cancel &Checks
cs: Zrušit &kontrolu

en: Cancel &Favicon Updates
cs: Zrušit aktualizaci &Favicon

en: Import &Netscape Bookmarks...
cs: Importovat záložky z &Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
cs: Importovat záložky z &Opery...

en: Import &Galeon Bookmarks...
cs: Importovat záložky z &Galeonu...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
cs: Importovat záložky z &KDE 2/3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
cs: &Importovat záložky z IE...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
cs: Importovat záložky z &Mozilly...

en: Export &Netscape Bookmarks
cs: Exportovat do záložek &Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
cs: Exportovat do záložek &Opery...

en: Export &HTML Bookmarks...
cs: Exportovat do &HTML záložek...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
cs: Exportovat do záložek &IE...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
cs: Exportovat do záložek &Mozilly...

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
cs: Výpis záložek v HTML (*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
cs: Vyjmout položky

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
cs: Vložit

en: New folder:
cs: Nová složka:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
cs: Vytvořit novou složku se záložkami

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
cs: Rekurzivní třídění

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
cs: Seřadit podle abecedy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
cs: Smazat položky

en: Name:
cs: Jméno:

en: Location:
cs: Umístění:

en: Comment:
cs: Komentář:

en: First viewed:
cs: Poprvé zobrazeno:

en: Viewed last:
cs: Naposledy zobrazeno:

en: Times visited:
cs: Počet návštěv:

en: My Bookmarks
cs: Moje záložky

en: Updating favicon...
cs: Aktualizuje se favicon...

en: %1; no HTML component found (%2)
cs: %1; nenalezena žádná komponenta HTML (%2)

en: No browser component found
cs: Nebyla nalezena komponenta prohlížeče

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
cs: Importovat záložky z %1

en: %1 Bookmarks
cs: Záložky %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
cs: Importovat jako novou podsložku nebo nahradit všechny stávající záložky?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
cs: %1 import

en: As New Folder
cs: Jako nová složka

en: Replace
cs: Nahradit

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
cs: Soubory záložek Galeonu (*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
cs: Soubory záložek KDE (*.xml)

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
cs: Sloučí záložky instalované třetí stranou do uživatelských záložek

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
cs: Autorská práva © 2005 Frerich Raabe

en: Original author
cs: Původní autor

en: Directory to scan for extra bookmarks
cs: Adresář, který prohledávat pro další záložky

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
cs: Vložit oddělovač

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
cs: Vytvořit záložku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
cs: Vytvořit složku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
cs: Kopírovat %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
cs: Změna ikony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
cs: Změna titulku

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
cs: Změna URL

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
cs: Změna komentáře

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
cs: Přesunout %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
cs: Nastavit jako panel nástrojů se záložkami

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
cs: Kopírovat položky

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
cs: Přesunout položky

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
cs: Záložky

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
cs: Umístění

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
cs: Komentář

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
cs: Stav

en: Search Columns
cs: Prohledávat sloupce

en: All Visible Columns
cs: Všechny viditelné sloupce

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
cs: Sloupec č. %1

en: S&earch:
cs: Hl&edat:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: Ú&pravy

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
cs: S&ložka

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
cs: &Záložka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Nastav&ení

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
cs: &Importovat

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
cs: &Exportovat

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: &Nástroje

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
cs: Jedna instance %1 je již spuštěna. Přejete si spustit další instanci nebo pokračovat v práci v současné instanci?
    Uvědomte si prosím, že duplikátní pohledy jsou naneštěstí pouze pro čtení.

[ctx: @title:window]
en: Warning
cs: Varování

en: Run Another
cs: Spustit znovu

en: Continue in Same
cs: Pokračovat v původní

en: Bookmark Editor
cs: Editor záložek

en: Bookmark Organizer and Editor
cs: Editor a organizátor záložek

en: Copyright 2000-2023, KDE developers
cs: Autorská práva (c) 2000 - 2023, vývojáři KDE

en: Initial author
cs: Původní autor

en: Author
cs: Autor

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
cs: Importovat záložky ze souboru ve formátu pro Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
cs: Importovat záložky ze souboru ve formátu pro Netscape (4.x a dřívější)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
cs: Importovat záložky ze souboru ve formátu Oblíbené Internet Exploreru

en: Import bookmarks from a file in Opera format
cs: Importovat záložky ze souboru ve formátu pro Operu

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
cs: Importovat záložky ze souboru ve formátu KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
cs: Importovat záložky ze souboru ve formátu pro Galeon

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
cs: Exportovat záložky do souboru ve formátu pro Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
cs: Exportovat záložky do souboru ve formátu pro Netscape (4.x a dřívější)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
cs: Exportovat záložky do souboru ve formátu tisknutelného HTML

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
cs: Exportovat záložky do souboru ve formátu Oblíbené Internet Exploreru

en: Export bookmarks to a file in Opera format
cs: Exportovat záložky do souboru ve formátu pro Operu

en: Open at the given position in the bookmarks file
cs: Otevřít na dané pozici v souboru záložek

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
cs: Nastavit uživatelem čitelný titulek. Například "Konsole"

en: Hide all browser related functions
cs: Skrýt všechny funkce prohlížeče

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
cs: Jedinečné jméno reprezentující tuto sbírku záložek.
    Může to být "konqueror" pro záložky Konqueroru, "kfile" pro záložky dialogových oken apod.
    Finální cesta pro objekt D-Bus je /KBookmarkManager/<dbusObjectName>

en: File to edit
cs: Soubor k úpravě

en: You may only specify a single --export option.
cs: Můžete použít pouze samotnou volbu --export.

en: You may only specify a single --import option.
cs: Můžete použít pouze samotnou volbu --import.

en: Checking...
cs: Kontroluji...
