keditbookmarks - en to csb translation catalogue (82 entries)

en: &Delete
csb: &Rëmôj

en: Rename
csb: Zmieni miono

en: C&hange Comment
csb: Z&mieni dopòwiesc

en: Chan&ge Icon...
csb: Zmie&ni ikònã...

en: Update Favicon
csb: Aktualizëjë favicon

en: Recursive Sort
csb: Rekùrsywné zortowanié

en: &New Folder...
csb: &Nowi katalog...

en: &New Bookmark
csb: &Nowô załóżka

en: &Insert Separator
csb: &Wlepi separator

en: &Sort Alphabetically
csb: &Zortëjë alfabetno

en: Set as T&oolbar Folder
csb: Ùstawi jakno katalog na lëstwie nôrzãdzów

en: &Expand All Folders
csb: &Rozwiń wszëtczé katalodżi

en: Collapse &All Folders
csb: Zwiń &wrzëtczé katalodżi

en: Check &Status
csb: Sprôwdzë &sztatus

en: Check Status: &All
csb: Sprôwdzë sztatus: &wszëtczé

en: Update All &Favicons
csb: Aktualizëjë wszëtczé &faviconë

en: Cancel &Checks
csb: Òprzëstóń &sprôwdzanié

en: Cancel &Favicon Updates
csb: Òprzestóń aktualizacje &favicon

en: Import &Netscape Bookmarks...
csb: Impòrtëjë załóżczi z &Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
csb: Impòrtëjë załóżczi z &Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
csb: Impòrtëjë załóżczi z &Galeona...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
csb: Impòrtëjë załóżczi z &KDE2 abò KDE3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
csb: Impòrtëjë załóżczi z &Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
csb: Impòrtëjë załóżczi z &Mozilla..

en: Export &Netscape Bookmarks
csb: Ekspòrtëjë załóżczi do &Netscape...

en: Export &Opera Bookmarks...
csb: Ekspòrtëjë załóżczi do &Operë...

en: Export &HTML Bookmarks...
csb: Ekspòrtëjë załóżczi &HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
csb: Ekspòrtëjë załóżczi &Internet Explorera...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
csb: Ekspòrtëjë załóżczi &Mozilla...

en: New folder:
csb: Nowi katalog:

en: Name:
csb: Miono:

en: Location:
csb: Môl:

en: Comment:
csb: Dopòwiesc:

en: First viewed:
csb: Pierszi raz przezéróny:

en: Viewed last:
csb: Slédny raz przezéróny:

en: Times visited:
csb: Razë widzóny:

en: My Bookmarks
csb: Mòje załóżczi

en: Updating favicon...
csb: Aktualizëjë favicon...

en: %1 Bookmarks
csb: %1 załóżczi

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
csb: Impòrtowac jakno nowi pòdkatalog abò zamienic wszëtczé biéżny załóżczi?

en: As New Folder
csb: Jakno nowi katalog

en: Replace
csb: Zamieni

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
csb: Łączë załóżczi zainstalowóné bez jine programë z załóżkama brëkòwnika

en: Original author
csb: Òridżinalny aùtor

en: Directory to scan for extra bookmarks
csb: Katalog do skanowania dlô ekstra załóżków

en: Search Columns
csb: Szëkôj w kòlumnach

en: All Visible Columns
csb: Wszëtczé widzawny kòlumnë

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
csb: Kòlumna nr. %1

en: S&earch:
csb: S&zëkôj:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
csb: &Lopk

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
csb: &Editëjë

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
csb: &Wëzdrzatk

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
csb: &Katalog

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
csb: &Załóżka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
csb: Ùs&towë

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
csb: Przédnô lestëw nôrzãdzów

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
csb: &Impòrtëjë

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
csb: &Ekspòrtëjë

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
csb: &Nôrzãdza

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
csb: Jiny proces %1 je ju w ùżëcym. Czë richtich chcesz òtemknąc nowi proces czë robic dali na tim co ju je?
    Bôczë, że dëbeltné òtemknłi dokùmentë są blós do òdczëtu.

en: Run Another
csb: Zrëszë pòãtãpną

en: Continue in Same
csb: Kòntinuùje w ti sami

en: Bookmark Editor
csb: Editor załóżków

en: Bookmark Organizer and Editor
csb: Sprôwiôcz a editor załóżków

en: Initial author
csb: Pierszi aùtor

en: Author
csb: Aùtor

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
csb: Impòrtëjë załóżczi z lopkù w fòrmace Mozilli

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
csb: Impòrtëjë załóżczi z lopkù w fòrmace Netscpae (4.x ë wczasniészi)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
csb: Impòrtëjë załóżczi z lopka w fòrmace Ùlubionëch Internet Explorera

en: Import bookmarks from a file in Opera format
csb: Impòrtëjë załóżczi z lopka w fòrmace Operë

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
csb: Ekspòrtëjë załóżczi do lopkù w fòrmace Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
csb: Ekspòrtëjë załóżczi do lopkù w fòrmace Netscape (4.x ë wczasniészi)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
csb: Ekspòrtëjë załóżczi do lopkù w drëkòwónlnym fòrmace HTML

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
csb: Ekspòrtëjë załóżczi do lopkù w fòrmace Ùlubionëch Internet Explorera

en: Export bookmarks to a file in Opera format
csb: Ekspòrtëjë załóżczi do lopkù w fòrmace Operë

en: Open at the given position in the bookmarks file
csb: Òtemkni na dóny pizyceji w lopkù załóżków

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
csb: Ùstôwi letczé dô òdczëtaniô nôdpisë jak np. "Konsole"

en: Hide all browser related functions
csb: Zatacë wszëtczé fùnkcëje sparłãczoné z przezéraniem

en: File to edit
csb: Lopk do edicëji

en: You may only specify a single --export option.
csb: Mòżesz le dac jedną òptacëjã --export.

en: You may only specify a single --import option.
csb: Mòżesz le dac jedną òptacëjã --import.

en: Checking...
csb: Sprôwdzanié...
