keditbookmarks - en to eo translation catalogue (103 entries)

en: &Delete
eo: &Forigi

en: Rename
eo: Renomi

en: C&hange Comment
eo: Ŝanĝi &komenton

en: Chan&ge Icon...
eo: Ŝanĝi &piktogramon...

en: Update Favicon
eo: Ĝisdatigi retejan piktogramon

en: Recursive Sort
eo: Rekursia ordigo

en: &New Folder...
eo: &Nova dosierujo...

en: &New Bookmark
eo: Nova &legosigno

en: &Insert Separator
eo: &Enmeti apartigilon

en: &Sort Alphabetically
eo: &Ordigi alfabete

en: Set as T&oolbar Folder
eo: Fiksi kiel &ilobretan dosierujon

en: &Expand All Folders
eo: &Etendi ĉiujn dosierujojn

en: Collapse &All Folders
eo: &Maletendi ĉiujn dosierujojn

en: Check &Status
eo: Kontroli &staton

en: Check Status: &All
eo: Kontroli staton: Ĉ&iuj

en: Update All &Favicons
eo: Ĝisdatigi ĉiujn retejajn &piktogramojn

en: Cancel &Checks
eo: Nuligi &kontrolojn

en: Cancel &Favicon Updates
eo: Nuligi ĝisdatigojn de retejaj &piktogramoj

en: Import &Netscape Bookmarks...
eo: Importi &Netscape-legosignojn...

en: Import &Opera Bookmarks...
eo: Importi &Opera-legosignojn...

en: Import &Galeon Bookmarks...
eo: Importi &Galeon-legosignojn...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
eo: Importi &KDE 2 aŭ KDE 3-legosignojn...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
eo: Importi &Internet Explorer-legosignojn...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
eo: Importi &Mozilla-legosignojn...

en: Export &Netscape Bookmarks
eo: Eksporti &Netscape-legosignojn

en: Export &Opera Bookmarks...
eo: Eksporti &Opera legosignojn...

en: Export &HTML Bookmarks...
eo: Eksporti &HTML-legosignojn...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
eo: Eksporti &Internet Explorer-legosignojn...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
eo: Eksporti &Mozilla-legosignojn...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
eo: Eltondi erojn

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
eo: Alglui

en: New folder:
eo: Nova dosierujo:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
eo: Krei novan legosignan dosierujon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
eo: Rekursia ordigo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
eo: Ordigi alfabete

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
eo: Forigi erojn

en: Name:
eo: Nomo:

en: Location:
eo: Loko:

en: Comment:
eo: Komento:

en: First viewed:
eo: Unue rigardita:

en: Viewed last:
eo: Laste rigardita:

en: Times visited:
eo: Fojoj vizititaj:

en: My Bookmarks
eo: Miaj legosignoj

en: OK
eo: Bone

en: Updating favicon...
eo: Ĝisdatigas retejan piktogramon...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
eo: Importi %1 legosignojn

en: %1 Bookmarks
eo: %1 legosignojn

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
eo: Ĉu importi kiel novan subdosierujon aŭ anstataŭigi la nunajn legosignojn?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
eo: %1 importo

en: As New Folder
eo: Kiel novan dosierujon

en: Replace
eo: Anstataŭigi

en: KBookmarkMerger
eo: KBookmarkKunfandilo

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
eo: Kunfandas legosignojn kiuj estas instalitaj per eksteraj liverantoj en la legosignojn de la uzanto

en: Original author
eo: Originala aŭtoro

en: Directory to scan for extra bookmarks
eo: Serĉota dosierujo por pluaj legosignoj

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
eo: Enmeti apartigilon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
eo: Krei legosignon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
eo: Krei dosierujon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
eo: Kopii %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
eo: Movi %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
eo: Fiksi kiel legosignan ilobreton

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
eo: Kopii erojn

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
eo: Movi erojn

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
eo: Legosignoj

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
eo: Komento

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
eo: Stato

en: Search Columns
eo: Serĉi kolumnojn

en: All Visible Columns
eo: Ĉiuj videblaj kolumnoj

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
eo: Kolumno %1

en: S&earch:
eo: S&erĉi:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
eo: &Modifi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
eo: &Vidigi

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
eo: Dosieru&jo

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
eo: &Legosigno

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: &Agordo

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
eo: &Importi

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
eo: E&ksporti

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
eo: Alia okazo de %1 jam ruliĝas; ĉu vi vere volas malfermi alian okazon aŭ ĉu vi volas daŭri labori en la sama okazo de la programo
    Bonvolu noti ke, malfeliĉe, duplikatoj estas nurlegaj.

[ctx: @title:window]
en: Warning
eo: Averto

en: Run Another
eo: Ruli alian

en: Continue in Same
eo: Daŭri en la sama

en: Bookmark Editor
eo: Legosigna modifilo

en: Bookmark Organizer and Editor
eo: Legosigna ordigilo kaj modifilo

en: Initial author
eo: Unua aŭtoro

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
eo: Importi legosignojn de dosiero en Mozilla-formo

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
eo: Importi legosignojn de dosiero en Netscape (4.x kaj pli junaj) formo

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
eo: Importi legosignojn de dosiero en 'Internet Explorer's Favorites'-formo

en: Import bookmarks from a file in Opera format
eo: Importi legosignojn de dosiero en Opera-formo

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
eo: Eksporti legosignojn al dosiero en Mozilla-formo

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
eo: Eksporti legosignojn al dosiero en Netscape (4.x kaj pli junaj) formo

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
eo: Eksporti legosignojn al dosiero en presebla HTML-formo

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
eo: Eksporti legosignojn al dosiero en 'Internet Explorer's Favorites'-formo

en: Export bookmarks to a file in Opera format
eo: Eksporti legosignojn al dosiero en Opera-formo

en: Open at the given position in the bookmarks file
eo: Malfermiĝi ĉe la difinita pozicio en la legosigna dosiero

en: Hide all browser related functions
eo: Kaŝi ĉiun funkcion kiu rilatas al la retumilo

en: File to edit
eo: Modifota dosiero

en: You may only specify a single --export option.
eo: Nur specifu unu --eksportan opcion.

en: You may only specify a single --import option.
eo: Nur specifu unu --importan opcion.

en: Checking...
eo: Kontrolas...
