keditbookmarks - en to et translation catalogue (119 entries)

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: C&hange Location
et: Muuda asuko&hta

en: C&hange Comment
et: Muuda k&ommentaari

en: Chan&ge Icon...
et: Muu&da ikooni...

en: Update Favicon
et: Veebilehe tunnusikooni uuendamine

en: Recursive Sort
et: Rekursiivne sorteerimine

en: &New Folder...
et: &Uus kataloog...

en: &New Bookmark
et: &Uus järjehoidja

en: &Insert Separator
et: &Lisa eraldaja

en: &Sort Alphabetically
et: &Sorteeri tähestiku järgi

en: Set as T&oolbar Folder
et: Säti &tööriistariba kaustaks

en: &Expand All Folders
et: &Laienda kõik kaustad

en: Collapse &All Folders
et: Sulge &kõik kaustad

en: &Open in Browser
et: &Ava veebilehitsejas

en: Check &Status
et: Kontrolli &olekut

en: Check Status: &All
et: Kontrolli olekut: kõi&gil

en: Update All &Favicons
et: Uuenda kõiki vee&bilehe tunnusikoone

en: Cancel &Checks
et: Katkesta &kontrollimine

en: Cancel &Favicon Updates
et: Katkesta vee&bilehe tunnusikoonide uuendamine

en: Import &Netscape Bookmarks...
et: &Netscape järjehoidjate import...

en: Import &Opera Bookmarks...
et: &Opera järjehoidjate import...

en: Import &Galeon Bookmarks...
et: &Galeoni järjehoidjate import...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
et: &KDE2 või KDE3 järjehoidjate import...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
et: &Internet Exploreri järjehoidjate import...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
et: &Mozilla järjehoidjate import...

en: Export &Netscape Bookmarks
et: &Netscape'i järjehoidjate eksport

en: Export &Opera Bookmarks...
et: &Opera järjehoidjate eksport...

en: Export &HTML Bookmarks...
et: &HTML järjehoidjate eksport...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
et: &Internet Exploreri järjehoidjate eksport...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
et: &Mozilla järjehoidjate eksport...

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
et: HTML järjehoidjate nimekiri (*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
et: Elementide lõikamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
et: Asetamine

en: New folder:
et: Uus kataloog:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
et: Uue järjehoidjate kataloogi loomine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
et: Rekursiivne sorteerimine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
et: Sorteerimine tähestiku järgi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
et: Elementide kustutamine

en: Name:
et: Nimi:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: First viewed:
et: Esimest korda külastatud:

en: Viewed last:
et: Viimast korda külastatud:

en: Times visited:
et: Külastuste arv:

en: My Bookmarks
et: Minu järjehoidjad

en: Updating favicon...
et: Veebilehe tunnusikooni uuendamine...

en: %1; no HTML component found (%2)
et: %1; HTML-komponenti ei leitud (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
et: %1 järjehoidjate import

en: %1 Bookmarks
et: %1 järjehoidjad

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
et: Kas import teha uude alamkataloogi või asendda kõik olemasolevad järjehoidjad?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
et: %1 import

en: As New Folder
et: Uude kataloogi

en: Replace
et: Asenda

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
et: Galeoni järjehoidjafailid (*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
et: KDE järjehoidjafailid (*.xml)

en: KBookmarkMerger
et: KDE järjehoidjate ühendaja

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
et: Ühendab muude rakenduste järjehoidjad kasutaja järjehoidjatega

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
et: Autoriõigus © 2005: Frerich Raabe

en: Original author
et: Algne autor

en: Directory to scan for extra bookmarks
et: Kataloog, kust otsida lisajärjehoidjaid

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
et: Eraldaja lisamine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
et: Järjehoidja loomine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
et: Kataloogi loomine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
et: Kopeeri %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
et: Ikooni muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
et: Nime muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
et: URL-i muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
et: Kommentaari muutmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
et: Liiguta %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
et: Järjehoidjaribaks seadmine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
et: Elementide kopeerimine

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
et: Elementide liigutamine

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
et: Olek

en: Search Columns
et: Otsinguveerud

en: All Visible Columns
et: Kõik nähtavad veerud

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
et: Veerg nr. %1

en: S&earch:
et: &Otsing:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
et: &Kataloog

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
et: &Järjehoidja

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
et: &Eksport

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
et: %1 protsess on juba käivitatud. Kas tõesti avada uue protsess või jätkata ikka sama protsessi tööd?
    Arvesta, et kahjuks on teine, kolmas jne. vaade ainult lugemiseks.

[ctx: @title:window]
en: Warning
et: Hoiatus

en: Run Another
et: Käivita uus

en: Continue in Same
et: Jätka juba avatuga

en: Bookmark Editor
et: Järjehoidjate redaktor

en: Bookmark Organizer and Editor
et: Järjehoidjate korraldaja ja redaktor

en: Copyright 2000-2017, KDE developers
et: Autoriõigus 2000-2017: KDE arendajad

en: Initial author
et: Algne autor

en: Author
et: Autor

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
et: Järjehoidjate import Mozilla järjehoidjafailist

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
et: Järjehoidjate import Netscape'i (4.x ja varasemad) järjehoidjafailist

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
et: Järjehoidjate import Internet Exploreri järjehoidjafailist

en: Import bookmarks from a file in Opera format
et: Järjehoidjate import Opera järjehoidjafailist

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
et: Järjehoidjate import KDE2 järjehoidjafailist

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
et: Järjehoidjate import Galeoni järjehoidjafailist

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
et: Järjehoidjate eksport Mozilla järjehoidjafailina

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
et: Järjehoidjate eksport Netscape'i (4.x ja varasemad) järjehoidjafailina

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
et: Järjehoidjate eksport trükitava HTML-failina

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
et: Järjehoidjate eksport Internet Exploreri järjehoidjafailina

en: Export bookmarks to a file in Opera format
et: Järjehoidjate eksport Opera järjehoidjafailina

en: Open at the given position in the bookmarks file
et: Antud positsiooni avamine järjehoidjate failis

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
et: Kasutajale mõistetav nimetus, näiteks "Konsool"

en: Hide all browser related functions
et: Kõigi brauseriga seotud funktsioonide peitmine

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
et: Järjehoidjate kogu tähistav unikaalne nimi, tavaliselt kinstance'i nimi.
    Konquerori järjehoidjate korral peab see olema "konqueror", KFileDialogi järjehoidjate korral "kfile" jne.
    Lõplik D-Bus-i objekti asukoht on /KBookmarkManager/<dbusObjectName>

en: File to edit
et: Redigeeritav fail

en: You may only specify a single --export option.
et: Kasutada saab ainult üht --export võtit.

en: You may only specify a single --import option.
et: Kasutada saab ainult üht --import võtit.

en: Checking...
et: Kontrollimine...
