keditbookmarks - en to fy translation catalogue (92 entries)

en: &Delete
fy: &Wiskje

en: Rename
fy: Omneame

en: C&hange Location
fy: Lokaasje &feroaring

en: C&hange Comment
fy: Taljo&chting feroarje

en: Chan&ge Icon...
fy: Byldkaike feroar&je...

en: Update Favicon
fy: Favicon-ôfbylding bywurkje

en: Recursive Sort
fy: Werheljende sortearing

en: &New Folder...
fy: &Nije map...

en: &New Bookmark
fy: &Nije blêdwizer

en: &Insert Separator
fy: Skiedingsline &ynfoegje

en: &Sort Alphabetically
fy: Alfabetysk &sortearje

en: Set as T&oolbar Folder
fy: As arkbalkemap yns&telle

en: &Expand All Folders
fy: Alle mappen útfâldzj&e

en: Collapse &All Folders
fy: Alle m&appen ynfâldzje

en: Check &Status
fy: &Tastân kontrolearje

en: Check Status: &All
fy: Tastân kontrolearje: &alles

en: Update All &Favicons
fy: Alle &favicon-ôfbyldingen bywurkje

en: Cancel &Checks
fy: &Kontrôle ôfbrekke

en: Cancel &Favicon Updates
fy: Bywurkje fan &favicon-ôfbyldingen ôfbrekke

en: Import &Netscape Bookmarks...
fy: &Netscape's blêdwizers ymportearje...

en: Import &Opera Bookmarks...
fy: &Opera's blêdwizers ymportearje

en: Import &Galeon Bookmarks...
fy: &Galeon's blêdwizers ymportearje...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
fy: &KDE 2- of KDE 3-blêdwizers ymportearje...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
fy: &Internet Explorer's blêdwizers ymportearje...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
fy: &Mozilla's blêdwizers ymportearje...

en: Export &Netscape Bookmarks
fy: &Netscape-blêdwizers eksportearje

en: Export &Opera Bookmarks...
fy: &Opera-blêdwizers eksportearje...

en: Export &HTML Bookmarks...
fy: &HTML-blêdwizers eksportearje...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
fy: &Internet Explorer-blêdwizers eksportearje...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
fy: &Mozilla-blêdwizers eksportearje...

en: New folder:
fy: Nije map:

en: Name:
fy: Namme:

en: Location:
fy: Lokaasje:

en: Comment:
fy: Taljochting:

en: First viewed:
fy: As earste besjûn:

en: Viewed last:
fy: As lêste besjûn:

en: Times visited:
fy: Oantal kearen besocht:

en: My Bookmarks
fy: Myn blêdwizers

en: OK
fy: Okee

en: Updating favicon...
fy: Favicon-ôfbylding wurdt fernijt...

en: %1; no HTML component found (%2)
fy: %1; djin HTML komponint fûn (%2)

en: %1 Bookmarks
fy: %1-blêdwizers

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
fy: As nije submap ymportearje, of wolle jo alle altive blêdwizers ferfange?

en: As New Folder
fy: As nije map

en: Replace
fy: Ferfange

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
fy: Foegje blêdwizers fan oare partijen byelkoar yn de brûkers blêdwizers

en: Original author
fy: Oarspronklike skriuwer

en: Directory to scan for extra bookmarks
fy: Map om troch te rinnen foar ekstra blêdwizers

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
fy: Blêdwizers

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
fy: Namme

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
fy: Lokaasje

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
fy: Kommentaar

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
fy: Tastân

en: Search Columns
fy: Sykje yn kolommen

en: All Visible Columns
fy: Alle sichtbere kolommen

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
fy: Kolomnr. %1

en: S&earch:
fy: Sykj&e:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fy: &Triem

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: Byl&d

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
fy: &Map

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
fy: Blêdwi&zer

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fy: &Ynstellings

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fy: Haadarkbalke

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
fy: &Ymportearje

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
fy: &Eksportearje

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: H&elpmiddels

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
fy: In oar eksimplaar fan %1 is al iepene. Wolle jo in nij finster iepenje of fierder wurkje yn it al iepene eksimplaar?
    Taljochting: dûbele werjeften binne allinne-lêzen.

en: Run Another
fy: Noch ien iepenje

en: Continue in Same
fy: Fierder gean mei deselde

en: Bookmark Editor
fy: Blêdwizerbewurker

en: Bookmark Organizer and Editor
fy: Blêdwizers organisearje en bewurkje

en: Initial author
fy: Oarspronklike skriuwer

en: Author
fy: Skriuwer

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
fy: Blêdwizers ymportearje út in triem yn Mozilla-formaat

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
fy: Blêdwizers ymportearje út in triem yn Netscape (4.x of earder)-formaat

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
fy: Blêdwizers ymportearje út in triem yn Internet Explorer Favorieten-formaat

en: Import bookmarks from a file in Opera format
fy: Blêdwizers ymportearje út in triem yn Opera-formaat

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
fy: Blêdwizers ymportearje út in triem yn KDE2 -formaat

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
fy: Blêdwizers ymportearje út in triem yn Galeon-formaat

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
fy: Blêdwizers eksportearje nei in triem yn Mozilla-formaat

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
fy: Blêdwizers eksportearje nei in triem yn Netscape (4.x of earder)-formaat

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
fy: Blêdwizers eksportearje nei in triem yn HTML-formaat

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
fy: Blêdwizers eksportearje nei in triem yn Internet Explorer Favorieten-formaat

en: Export bookmarks to a file in Opera format
fy: Blêdwizers eksportearje nei in triem yn Opera-formaat

en: Open at the given position in the bookmarks file
fy: Op de opjûne posysje iepenje yn de blêdwizerstriem

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
fy: Stel de titel yn bygelyks "Konsole"

en: Hide all browser related functions
fy: Alle blêder-relatearre funksjes ferstopje

en: File to edit
fy: Triem om te bewurkjen

en: You may only specify a single --export option.
fy: Jo meie mar ien --export opsje tagelyk brûke.

en: You may only specify a single --import option.
fy: Jo meie mar ien --import opsje tagelyk brûke.

en: Checking...
fy: Oant kontrolearjen...
