keditbookmarks - en to he translation catalogue (84 entries)

en: &Delete
he: &מחק

en: Rename
he: שנה שם

en: C&hange Comment
he: שנה ה&ערה

en: Chan&ge Icon...
he: שנה &סמל

en: Update Favicon
he: עדכן סמל מועדף

en: Recursive Sort
he: מיון רקורסיבי

en: &New Folder...
he: &תיקייה חדשה...

en: &New Bookmark
he: &סימנייה חדשה

en: &Insert Separator
he: &הכנס מפריד

en: &Sort Alphabetically
he: &מיין בסדר אלפבתי

en: Set as T&oolbar Folder
he: קבע בתור תיקיית &סרגל כלים

en: &Expand All Folders
he: &הרחב את כל התיקיות

en: Collapse &All Folders
he: כווץ את &כל התיקיות

en: Check &Status
he: בדוק &מצב

en: Check Status: &All
he: בדוק מצב: &כולם

en: Update All &Favicons
he: עדכן את כל ה&סמלים המועדפים

en: Cancel &Checks
he: בטל &בדיקות

en: Cancel &Favicon Updates
he: בטל את כל העדכונים של ה&סמלים המועדפים

en: Import &Netscape Bookmarks...
he: ייבוא של &סימניות Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
he: ייבוא של ס&ימניות Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
he: ייב&וא של הסימניות של Galeon...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
he: ייבוא של סי&מניות של KDE 2 או KDE 3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
he: ייבוא של סימ&ניות של Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
he: ייבו&א של סימניות של Mozilla...

en: Export &Netscape Bookmarks
he: ייצוא של סימניות Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
he: ייצוא של סימניות Opera...

en: Export &HTML Bookmarks...
he: ייצוא של סימניות HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
he: ייצוא של סימניות Internet Explorer...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
he: ייצוא של סימניות Mozilla...

en: New folder:
he: תיקייה חדשה:

en: Name:
he: שם:

en: Location:
he: מיקום:

en: Comment:
he: הערה:

en: First viewed:
he: ביקור לראשונה:

en: Viewed last:
he: הוצג לאחרונה:

en: Times visited:
he: מספר ביקורים:

en: My Bookmarks
he: הסימניות שלי

en: OK
he: אישור

en: Updating favicon...
he: מעדכן סמל מועדף...

en: %1 Bookmarks
he: סימניות של %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
he: האם לייבא בתור תת־תיקייה או להחליף את כל הסימניות הנוכחיות?

en: As New Folder
he: בתור תיקייה חדשה

en: Replace
he: החלף

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
he: ממזג סימניות המותקנות על ידי צד שלישי אל הסימניות של המשתמש

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
he: כל הזכויות שמורות 2005 © Frerich Raabe

en: Original author
he: כותב מקורי

en: Directory to scan for extra bookmarks
he: תיקייה לסריקה אחר סימניות

en: Search Columns
he: חפש בעמודות

en: All Visible Columns
he: על העמודות הנראות לעין

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
he: עמודה מספר %1

en: S&earch:
he: &חפש:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
he: &תיקייה

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
he: &סימנייה

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: &הגדרות

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
he: &ייבוא

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
he: &ייצוא

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
he: מופע נוסף של %1 כבר רץ. האם ברצונך לפתוח מופע חדש או להמשיך לעבוד באותו מופעה?
    
    שים לב כי תצוגות חדשות הן קריאה בלבד.

en: Run Another
he: הפעל נוסף

en: Continue in Same
he: המשך בשני

en: Bookmark Editor
he: עורך סימניות

en: Bookmark Organizer and Editor
he: עורך ומארגן סימניות

en: Initial author
he: כותב ראשוני

en: Author
he: מפתח

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
he: ייבוא של סימניות מקובץ בתסדיר של Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
he: ייבוא של סימניות מקובץ בתסדיר של Netscape (גרסה 4 וקדומות יותר)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
he: ייבוא של סימניות מקובץ בתסדיר מועדפים של Internet Explorer

en: Import bookmarks from a file in Opera format
he: ייבוא של סימניות מקובץ בתסדיר של Opera

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
he: ייצוא של סימניות לקובץ בתסדיר של Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
he: ייצוא של סימניות לקובץ בתסדיר של Netscape (גרסה 4 וקדומות יותר)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
he: ייצוא של סימניות לקובץ בתסדיר של HTML ניתן להדפסה

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
he: ייצוא של סימניות לקובץ בתסדיר של מועדפים של Internet Explorer

en: Export bookmarks to a file in Opera format
he: ייצוא של סימניות לקובץ בתסדיר של Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
he: פתח במיקום מסויים בקובץ הסימניות

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
he: קובע את הכיתוב הנראה לעיון למשתמשים, למשל "Konsole"

en: Hide all browser related functions
he: הסתר את כל הפונקציות הקשורות לדפדפן

en: File to edit
he: קובץ לעריכה

en: You may only specify a single --export option.
he: באפשרותך להגדיר רק אפשרות ‎--export אחת בלבד.

en: You may only specify a single --import option.
he: באפשרותך להגדיר רק אפשרות ‎--import אחת בלבד.

en: Checking...
he: בודק...
