keditbookmarks - en to he translation catalogue (124 entries)

en: &Delete
he: מ&חיקה

en: Rename
he: שינוי שם

en: C&hange Location
he: ה&חלפת מקום

en: C&hange Comment
he: &עריכת הערה

en: Chan&ge Icon...
he: החלפת &סמל…

en: Update Favicon
he: עדכון סמל מועדפים

en: Recursive Sort
he: מיון בנסיגה

en: &New Folder...
he: &תיקייה חדשה…

en: &New Bookmark
he: &סימנייה חדשה

en: &Insert Separator
he: הוס&פת מפריד

en: &Sort Alphabetically
he: מיון בסדר &אלפבתי

en: Set as T&oolbar Folder
he: הגדרה כתיקיית סרגל &כלים

en: &Expand All Folders
he: ה&רחבת כל התיקיות

en: Collapse &All Folders
he: &צמצום כל התיקיות

en: &Open in Browser
he: &פתיחה בדפדפן

en: Check &Status
he: &בדיקת מצב

en: Check Status: &All
he: בדיקת מצב: &כולם

en: Update All &Favicons
he: עדכון כל &סמלי המועדפים

en: Cancel &Checks
he: ביטול &בדיקות

en: Cancel &Favicon Updates
he: ביטול עדכוני &סמלי המועדפים

en: Import &Netscape Bookmarks...
he: ייבוא &סימניות Netscape…

en: Import &Opera Bookmarks...
he: ייבוא ס&ימניות Opera…

en: Import &Galeon Bookmarks...
he: ייב&וא סימניות Galeon…

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
he: ייבוא סי&מניות של KDE 2 או KDE 3…

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
he: ייבוא סימ&ניות Internet Explorer…

en: Import &Mozilla Bookmarks...
he: ייבו&א סימניות Mozilla…

en: Export &Netscape Bookmarks
he: יי&צוא סימניות Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
he: ייצוא סימניו&ת Opera…

en: Export &HTML Bookmarks...
he: ייצוא סימני&ות HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
he: ייצוא סימני&ות Internet Explorer…

en: Export &Mozilla Bookmarks...
he: ייצוא סימ&ניות Mozilla…

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
he: רישומי סימניות ב־HTML‏ (‎*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
he: גזירת פריטים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
he: הדבקה

en: New folder:
he: תיקייה חדשה:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
he: יצירת תיקיית סימניות חדשה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
he: מיון בנסיגה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
he: מיון בסדר אלפביתי

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
he: מחיקת פריטים

en: Name:
he: שם:

en: Location:
he: מקום:

en: Comment:
he: הערה:

en: First viewed:
he: ביקור ראשון:

en: Viewed last:
he: הצגה אחרונה:

en: Times visited:
he: מספר ביקורים:

en: My Bookmarks
he: הסימניות שלי

en: OK
he: אישור

en: Updating favicon...
he: סמל מועדף מתעדכן…

en: %1; no HTML component found (%2)
he: %1; לא נמצא רכיב HTML‏ (%2)

en: No browser component found
he: לא נמצא רכיב דפדפן

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
he: ייבוא %1 סימניות

en: %1 Bookmarks
he: סימניות של %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
he: לייבא כתת־תיקייה או להחליף את כל הסימניות הנוכחיות?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
he: ייבוא %1

en: As New Folder
he: כתיקייה חדשה

en: Replace
he: החלפה

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
he: קובץ סימניות Galeon‏ (‎*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
he: קובצי סימניות של KDE‏ (‎*.xml)

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
he: ממזג סימניות המותקנות על ידי צד שלישי אל סימניות המשתמש

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
he: כל הזכויות שמורות 2005 © פרידריק ראבה

en: Frerich Raabe
he: פרידריק ראבה

en: Original author
he: יוצר מקורי

en: Directory to scan for extra bookmarks
he: תיקייה לסריקה לאיתור סימניות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
he: הוספת מפריד

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
he: יצירת סימנייה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
he: יצירת תיקייה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
he: העתקת %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
he: החלפת סמל

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
he: עריכת כותרת

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
he: עריכת כתובת

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
he: עריכת הערה

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
he: העברת %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
he: הגדרה כסרגל סימניות

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
he: העתקת פריטים

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
he: העברת פריטים

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
he: סימניות

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
he: מקום

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
he: הערה

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
he: מצב

en: Search Columns
he: חיפוש בעמודות

en: All Visible Columns
he: כל העמודות הגלויות

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
he: עמודה מספר %1

en: S&earch:
he: &חיפוש:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
he: תי&קייה

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
he: &סימנייה

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
he: יי&בוא

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
he: יי&צוא

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
he: מופע נוסף של %1 כבר פעיל. לפתוח מופע חדש או להמשיך לעבוד באותו מופע?
    ראוי לשים לב כי תצוגות חדשות הן לקריאה בלבד.

[ctx: @title:window]
en: Warning
he: אזהרה

en: Run Another
he: הפעלת נוסף

en: Continue in Same
he: המשך בדומה

en: Bookmark Editor
he: עורך סימניות

en: Bookmark Organizer and Editor
he: עורך ומארגן סימניות

en: Copyright 2000-2023, KDE developers
he: כל הזכויות שמורות 2000‏-2023, מפתחי KDE

en: David Faure
he: דיויד פור

en: Initial author
he: יוצר ראשוני

en: Alexander Kellett
he: אלכסנדר קלט

en: Author
he: יוצר

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
he: ייבוא סימניות מקובץ בתסדיר של Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
he: ייבוא סימניות מקובץ בתסדיר של Netscape (גרסה 4 וקודמותיה)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
he: ייבוא סימניות מקובץ בתסדיר מועדפים של Internet Explorer

en: Import bookmarks from a file in Opera format
he: ייבוא של סימניות מקובץ בתסדיר Opera

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
he: ייבוא סימניות מקובץ בתסדיר KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
he: ייבוא סימניות מקובץ בתסדיר Galeon

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
he: ייצוא סימניות לקובץ בתסדיר של Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
he: ייצוא סימניות לקובץ בתסדיר של Netscape (גרסה 4 וקודמותיה)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
he: ייצוא סימניות לקובץ בתסדיר HTML שמתאים להדפסה

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
he: ייצוא סימניות לקובץ בתסדיר מועדפים של Internet Explorer

en: Export bookmarks to a file in Opera format
he: ייצוא סימניות לקובץ בתסדיר של Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
he: פתיחה במקום מסוים בקובץ הסימניות

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
he: הגדרת הכיתוב שיקראו המשתמשים, למשל „Konsole”

en: Hide all browser related functions
he: הסתרת כל הפונקציות הקשורות לדפדפן

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
he: שם ייחודי שמייצג את אוסף הסימניות הזה, בדרך כלל השם של ה־kinstance.
    הוא אמור להיות „konqueror” לסימניות של Konqueror,‏ „kfile” לסימניות של KFileDialog וכו׳.
    ייווצר עצם D-Bus בנתיב ‎/KBookmarkManager/<dbusObjectName>‎

en: File to edit
he: קובץ לעריכה

en: You may only specify a single --export option.
he: אפשר להגדיר אפשרות ‎--export אחת בלבד.

en: You may only specify a single --import option.
he: אפשר להגדיר אפשרות ‎--import אחת בלבד.

en: Checking...
he: מתבצעת בדיקה…
