keditbookmarks - en to hne translation catalogue (94 entries)

en: &Delete
hne: मेटाव (&D)

en: Rename
hne: नाम बदलव

en: C&hange Comment
hne: टिप्पनी बदलव (&h)

en: Chan&ge Icon...
hne: चिनहा बदलव...(&g)

en: Update Favicon
hne: फेविकान अपडेट करव

en: Recursive Sort
hne: रिकर्सिव जमाव

en: &New Folder...
hne: नवा फोल्डर...(&N)

en: &New Bookmark
hne: नवा निसानी (&N)

en: &Insert Separator
hne: अलगइया सामिल करव (&I)

en: &Sort Alphabetically
hne: वर्नमाला मं जमाव (&S)

en: Set as T&oolbar Folder
hne: औजार पट्टी के जइसन सेट करव (&o)

en: &Expand All Folders
hne: सब्बो फोल्डर फैलाव (&E)

en: Collapse &All Folders
hne: सब्बो फोल्डर कोलेप्स करव (&A)

en: Check &Status
hne: स्थिति जांचव(&S)

en: Check Status: &All
hne: स्थिति जांचः सब्बो (&A)

en: Update All &Favicons
hne: सब्बो फेविकान अपडेट करव (&F)

en: Cancel &Checks
hne: जांच खारिज (&C)

en: Cancel &Favicon Updates
hne: फेविकान अपडेटखारिज करव (&F)

en: Import &Netscape Bookmarks...
hne: नेटस्केप निसानी आयात करव....(&N)

en: Import &Opera Bookmarks...
hne: ओपेरा निसानी आयात करव....(&O)

en: Import &Galeon Bookmarks...
hne: गेलियन निसानी आयात करव....(&G)

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
hne: केडीई २ या केडीई ३ निसानी आयात करव...(&K)

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
hne: इंटरनेट एक्सप्लोरर निसानी आयात करव...(&I)

en: Import &Mozilla Bookmarks...
hne: मोजिला निसानी आयात करव....(&M)

en: Export &Netscape Bookmarks
hne: नेटस्केप निसानी निर्यात करव (&N)

en: Export &Opera Bookmarks...
hne: ओपेरा निसानी निर्यात करव...(&O)

en: Export &HTML Bookmarks...
hne: एचटीएमएल निसानी निर्यात करव ...(&H)

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
hne: इंटरनेट एक्सप्लोरर निसानी निर्यात करव...(&I)

en: Export &Mozilla Bookmarks...
hne: मोजिला निसानी निर्यात करव...(&M)

en: New folder:
hne: नवा फोल्डर:

en: Name:
hne: नाम:

en: Location:
hne: जगहः

en: Comment:
hne: टिप्पनीः

en: First viewed:
hne: पहिली बार देखे गिसः

en: Viewed last:
hne: आखरी बार देखे गिसः

en: Times visited:
hne: एतका बार देखे गिसः

en: My Bookmarks
hne: मोर निसानी

en: OK
hne: ठीक

en: Updating favicon...
hne: फेविकान अपडेट करत हे...

en: %1 Bookmarks
hne: %1  निसानी

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
hne: एक नवा सब फोल्डर के जइसन आयात करव या अभी हाल के सब्बो पसंद ल बदलव?

en: As New Folder
hne: नवा फोल्डर जइसन

en: Replace
hne: बदलव

en: Galeon
hne: गेलियन

en: KDE
hne: केडीई

en: Netscape
hne: नेटस्केप

en: Mozilla
hne: मोजिला

en: IE
hne: इंटरनेट एक्सप्लोरर

en: Opera
hne: ओपेरा

en: KBookmarkMerger
hne: के_बुकमार्क_मर्जर

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
hne: कमइया के निसानी मं तीसर पार्टी से इनस्टाल करे निसानी ल मिलाथे

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
hne: कापीराइट © 2005 फ्रेरिक राबे

en: Frerich Raabe
hne: फ्रेरिक राबे

en: Original author
hne: मूल लेखक

en: Directory to scan for extra bookmarks
hne: अतिरिक्त निसानी बर स्कैन करे बर डिरेक्टरी

en: Search Columns
hne: खोज खंभा

en: All Visible Columns
hne: सब्बो दिखत खंभा

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
hne: खंभा सं. %1

en: S&earch:
hne: खोजव: (&e)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hne: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hne: संपादन (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hne: देखव (&V)

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
hne: फ़ोल्डर (&F)

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
hne: निसानी  (&B)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hne: सेटिंग (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hne: मुख्य औजार पट्टी

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
hne: आयात (&I)

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
hne: निर्यात (&E)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
hne: %1 के एक इंस्टैंस पहिली से ही चलत हे, का आप मन सचमुच एक अउ इंसटैंस खोलना चाहथो या एही इंसटैंस मं काम करना चाहथो?
    किरपा करके, नोट करव कि दुर्भाग से अनुकृति दृस्य सिरिफ पढ़े जा सकथे.

en: Run Another
hne: एक अउ चलाव

en: Continue in Same
hne: ओही मं जारी रखव

en: Bookmark Editor
hne: निसानी संपादक

en: Bookmark Organizer and Editor
hne: निसानी आर्गेनाइजर अउ संपादक

en: David Faure
hne: डेविड फाउरे

en: Initial author
hne: सुरू के लेखक

en: Alexander Kellett
hne: अलेक्जेंडर केलेट

en: Author
hne: लेखक

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
hne: फाइल से पसंद ल मोजिला फार्मेट मं आयात करव

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
hne: फाइल से पसंद ल नेटस्केप (4.x या पहिली का) फार्मेट मं आयात करव

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
hne: फाइल से पसंद ल इंटरनेट एक्सप्लोरर पसंद फार्मेट मं आयात करव

en: Import bookmarks from a file in Opera format
hne: फाइल से पसंद ल ओपेरा फार्मेट मं आयात करव

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
hne: पसंद ल मोजिला फार्मेट मं एक फाइल मं निर्यात करव

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
hne: पसंद ल नेटस्केप (4.x या पहिली का) फार्मेट मं एक फाइल मं निर्यात करव

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
hne: पसंद ल छपाई जइसन एचटीएमएल फार्मेट मं एक फाइल मं निर्यात करव

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
hne: पसंद ल इंटरनेट एक्सप्लोरर पसंद फार्मेट मं एक फाइल मं निर्यात करव

en: Export bookmarks to a file in Opera format
hne: पसंद ल ओपेरा फार्मेट मं एक फाइल मं निर्यात करव

en: Open at the given position in the bookmarks file
hne: पसंद फाइल मं दे गे स्थिति मं खोलव

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
hne: कमइया के पढ़े जइसन केप्सन सेट करव, जइसन कि  "कंसोल"

en: Hide all browser related functions
hne: सब्बो ब्राउजर सम्बन्धी फंक्सन लुकाव

en: File to edit
hne: संपादन बर फाइल

en: You may only specify a single --export option.
hne: आप सिरिफ एके निरधारित कर सकथो --export  विकल्प.

en: You may only specify a single --import option.
hne: आप सिरिफ एके निरधारित कर सकथो --import विकल्प.

en: Checking...
hne: जांच में...
