keditbookmarks - en to hr translation catalogue (92 entries)

en: &Delete
hr: &Izbriši

en: Rename
hr: Preimenuj

en: C&hange Location
hr: P&romijeni lokaciju

en: C&hange Comment
hr: Promijeni komentar

en: Chan&ge Icon...
hr: Promijeni ikonu…

en: Update Favicon
hr: Ažuriraj ikonicu (favicon)

en: Recursive Sort
hr: Rekurzivno sortiranje

en: &New Folder...
hr: &Nova mapa…

en: &New Bookmark
hr: Nova oznaka

en: &Insert Separator
hr: Ubaci razdjelnik

en: &Sort Alphabetically
hr: Sortiraj po abecedi

en: Set as T&oolbar Folder
hr: Postavi kao mapu alatne trake

en: &Expand All Folders
hr: Proširi sve mape

en: Collapse &All Folders
hr: Sažmi sve mape

en: Check &Status
hr: Provjeri stanje

en: Check Status: &All
hr: Provjeri stanje: svega

en: Update All &Favicons
hr: Ažuriraj sve ikonice

en: Cancel &Checks
hr: Prekini provjere

en: Cancel &Favicon Updates
hr: Prekini ažuriranje ikonica

en: Import &Netscape Bookmarks...
hr: Uvezi Netscape oznake …

en: Import &Opera Bookmarks...
hr: Uvezi Opera oznake …

en: Import &Galeon Bookmarks...
hr: Uvezi Galeon oznake …

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
hr: Uvezi KDE 2 ili KDE 3 oznake …

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
hr: Uvezi Internet Explorer oznake …

en: Import &Mozilla Bookmarks...
hr: Uvezi Mozilla oznake …

en: Export &Netscape Bookmarks
hr: Izvezi Netscape oznake …

en: Export &Opera Bookmarks...
hr: Izvezi Opera oznake …

en: Export &HTML Bookmarks...
hr: Izvezi HTML oznake …

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
hr: Izvezi Internet Explorer oznake …

en: Export &Mozilla Bookmarks...
hr: Izvezi Mozilla Oznake …

en: New folder:
hr: Nova mapa:

en: Name:
hr: Ime:

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Comment:
hr: Komentar:

en: First viewed:
hr: Prvi put pregledano:

en: Viewed last:
hr: Zadnji put pregledano:

en: Times visited:
hr: Broj pregleda:

en: My Bookmarks
hr: Moje oznake

en: OK
hr: U redu

en: Updating favicon...
hr: Ažuriram ikonicu …

en: %1; no HTML component found (%2)
hr: %1; nije nađena HTML komponenta (%2)

en: %1 Bookmarks
hr: %1 Oznake

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
hr: Uvezi kao novu podmapu ili zamijeni sve trenutne oznake?

en: As New Folder
hr: Kao nova mapa

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
hr: Spaja oznake instalirane od softvera treće strane s korisničkim oznakama.

en: Original author
hr: Prvi autor

en: Directory to scan for extra bookmarks
hr: Direktorij za pregled za ekstra oznake

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
hr: Oznake

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
hr: Ime

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
hr: Lokacija

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
hr: Komentar

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
hr: Stanje

en: Search Columns
hr: Pretraži stupce

en: All Visible Columns
hr: Sve vidljive stupce

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
hr: Stupac br. %1

en: S&earch:
hr: &Traži:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hr: &Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hr: &Uredi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hr: &Prikaži

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
hr: &Mapa

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
hr: &Oznaka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hr: &Postavke

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hr: Glavna alatna traka

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
hr: &Uvoz

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
hr: &Izvoz

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: &Alati

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
hr: Druga pojava od %1 je već pokrenuta. Želite li zaista otvoriti još jednu pojavu ili nastaviti rad u istoj pojavi?
    Molim uzmite u obzir da su, nažalost, dvojni pogledi samo za čitanje.

en: Run Another
hr: Pokreni još jedan

en: Continue in Same
hr: Nastavi u istom

en: Bookmark Editor
hr: Uređivač oznaka

en: Bookmark Organizer and Editor
hr: Uređivač i organizator oznaka

en: Initial author
hr: Prvotni autor

en: Author
hr: Autor

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
hr: Uvezi oznake iz datoteke u Mozillinom formatu

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
hr: Uvezi oznake iz datoteke u Netscapeom (4.x i ranijem) formatu

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
hr: Uvezi oznake iz datoteke u formatu Internet Explorera

en: Import bookmarks from a file in Opera format
hr: Uvezi oznake iz datoteke u Operinom formatu

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
hr: Uvezi oznake iz datoteke u formatu KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
hr: Uvezi oznake iz datoteke u Galeonovom formatu

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
hr: Izvezi oznake u datoteku u Mozilla formatu

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
hr: Izvezi oznake u datoteku u Netscape (4.x i ranijem) formatu

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
hr: Izvezi oznake u datoteku u ispisljivom HTML formatu

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
hr: Izvezi oznake u datoteku u Internet Explorer formatu

en: Export bookmarks to a file in Opera format
hr: Izvezi oznake u datoteku u Opera formatu

en: Open at the given position in the bookmarks file
hr: Otvori na danoj poziciji u datoteci s oznakama

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
hr: Postavi natpis, npr. "Konzola"

en: Hide all browser related functions
hr: Sakrij sve funkcije preglednika

en: File to edit
hr: Datoteka za uređivanje

en: You may only specify a single --export option.
hr: Možete odrediti samo jednu --export opciju.

en: You may only specify a single --import option.
hr: Možete odrediti samo jednu --import opciju.

en: Checking...
hr: Provjeravam…
