desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (16 entries)

en: &Delete
hsb: Z&ničić

en: Name:
hsb: Mjeno:

en: Location:
hsb: Městno:

en: Comment:
hsb: Komentar:

en: Replace
hsb: Narunać

en: Search Columns
hsb: W stołpikach pytać

en: All Visible Columns
hsb: Wšitke widźomne stołpiki

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
hsb: Špalta čo. %1

en: S&earch:
hsb: P&ytać:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hsb: &Dataja

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hsb: &Wobdźěłać

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hsb: &Nastajenja

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hsb: Hłowny nastrojowy pas

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
hsb: &Importować

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hsb: &Nastroje

en: Author
hsb: Awtor
