keditbookmarks - en to km translation catalogue (114 entries)

en: &Delete
km: លុប

en: Rename
km: ប្តូរ​​ឈ្មោះ​

en: C&hange Location
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ទីតាំង

en: C&hange Comment
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​សេចក្ដី​អធិប្បាយ

en: Chan&ge Icon...
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​រូបតំណាង...

en: Update Favicon
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​រូបតំណាង​សំណព្វ

en: Recursive Sort
km: ប្រភេទ​ហៅ​ខ្លួនឯង

en: &New Folder...
km: ថត​ថ្មី...

en: &New Bookmark
km: ចំណាំ​ថ្មី

en: &Insert Separator
km: បញ្ចូល​បន្ទាត់​ខណ្ឌចែក

en: &Sort Alphabetically
km: តម្រៀប​តាម​អក្ខរក្រម

en: Set as T&oolbar Folder
km: កំណត់​ជា​ថត​របារ​ឧបករណ៍

en: &Expand All Folders
km: ពន្លា​ថត​ទាំងអស់

en: Collapse &All Folders
km: វេញ​ថត​ទាំងអស់

en: Check &Status
km: ពិនិត្យ​ស្ថានភាព

en: Check Status: &All
km: ពិនិត្យ​ស្ថានភាព ៖ ទាំងអស់

en: Update All &Favicons
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​​រូបតំណាង​សំណព្វ​ទាំងអស់​

en: Cancel &Checks
km: បោះបង់​ការ​ពិនិត្យ​មើល

en: Cancel &Favicon Updates
km: បោះបង់​ការ​ធ្វើ​​បច្ចុប្បន្នភាព​​រូបតំណាង​សំណព្វ

en: Import &Netscape Bookmarks...
km: នាំចូល​ចំណាំ Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
km: នាំចូល​ចំណាំ Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
km: នាំចូល​ចំណាំ Galeon...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
km: នាំចូល​ចំណាំ​របស់ KDE 2 ឬ KDE 3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
km: នាំចូល​ចំណាំ Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
km: នាំចូល​ចំណាំ Mozilla...

en: Export &Netscape Bookmarks
km: នាំចេញ​ចំណាំ Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
km: នាំចេញ​ចំណាំ Opera...

en: Export &HTML Bookmarks...
km: នាំចេញ​ចំណាំ HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
km: នាំចេញ​ចំណាំ Internet Explorer...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
km: នាំចេញ​ចំណាំ Mozilla...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
km: កាត់​ធាតុ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
km: បិទភ្ជាប់

en: New folder:
km: ថត​ថ្មី ៖

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
km: បង្កើត​ថត​ចំណាំ​ថ្មី

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
km: ប្រភេទ​ហៅ​ខ្លួនឯង

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
km: តម្រៀប​តាម​អក្ខរក្រម

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
km: លុប​ធាតុ

en: Name:
km: ឈ្មោះ ៖

en: Location:
km: ទីតាំង ៖

en: Comment:
km: សេចក្ដី​អធិប្បាយ ៖

en: First viewed:
km: បាន​មើល​លើកទីមួយ ៖

en: Viewed last:
km: មើល​ចុងក្រោយ ៖

en: Times visited:
km: ចំនួន​ចូល​ទស្សនា ៖

en: My Bookmarks
km: ចំណាំ​របស់​ខ្ញុំ

en: OK
km: យល់​​ព្រម​

en: Updating favicon...
km: កំពុង​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​​រូបតំណាងសំណព្វ...

en: %1; no HTML component found (%2)
km: %1; រក​មិនឃើញ​សមាសធាតុ HTML ទេ (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
km: នាំចូល​ចំណាំ %1

en: %1 Bookmarks
km: %1 ចំណាំ

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
km: នាំចូល​ជា​ថតរង​ថ្មី ឬ​ជំនួស​ចំណាំ​បច្ចុប្បន្ន​ទាំងអស់ ?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
km: នាំចូល %1

en: As New Folder
km: ជា​ថត​ថ្មី

en: Replace
km: ជំនួស

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
km: បញ្ចូល​ចំណាំ​ដែល​បាន​ដំឡើង​ដោយ​ភាគទី ៣ ចូល​ជាមួយ​ចំណាំ​របស់​អ្នកប្រើ

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៥ ដោយ Frerich Raabe

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Directory to scan for extra bookmarks
km: ថត​ដែលត្រូវ​វិភាគ​រក​ចំណាំ​បន្ថែម

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
km: បញ្ចូល​បន្ទាត់​ខណ្ឌ​ចែក

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
km: បង្កើត​ចំណាំ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
km: បង្កើត​ថត

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
km: ចម្លង %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
km: ​ផ្លាស់ប្ដូរ​រូបតំណាង

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ចំណង​ជើង

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
km: ផ្លាស់ប្ដូរ URL

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​មតិយោបល់

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
km: ផ្លាស់​ទី %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
km: កំណត់​ជា​របារ​ឧបករណ៍​ចំណាំ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
km: ចម្លង​ធាតុ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
km: ផ្លាស់ទី​ធាតុ

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
km: ចំណាំ

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
km: ឈ្មោះ

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
km: ទីតាំង

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
km: មតិយោបល់

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Search Columns
km: ជួរឈរ​ស្វែងរក

en: All Visible Columns
km: ជួរឈរ​ដែល​មើល​ឃើញ​ទាំងអស់

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
km: ជួរឈរ​លេខ %1

en: S&earch:
km: ស្វែងរក ៖

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
km: ឯកសារ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
km: កែសម្រួល

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
km: មើល

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
km: ថត

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
km: ចំណាំ

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
km: ការ​កំណត់

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
km: នាំចូល

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
km: នាំចេញ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
km: កម្មវិធី %1 ផ្សេងទៀត​​កំពុង​រត់ ។ តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​បើក​កម្មវិធី​ផ្សេងទៀត ឬ​បន្ត​ធ្វើការ​ក្នុង​កម្មវិធី​ដូចគ្នា​ ?
    សូម​ចំណាំ​ថា ទិដ្ឋភាព​ច្បាប់​ចម្លង គឺ​បានតែ​អាន​ទេ ។

[ctx: @title:window]
en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Run Another
km: រត់​ផ្សេងទៀត

en: Continue in Same
km: បន្ត​ក្នុង​កម្មវិធី​តែ​មួយ

en: Bookmark Editor
km: កម្មវិធី​និពន្ធ​ចំណាំ

en: Bookmark Organizer and Editor
km: កម្មវិធី​និពន្ធ និង​រៀបចំ​ចំណាំ

en: Initial author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
km: នាំចូល​ចំណាំ​ពី​ឯកសារ​ជាទ្រង់ទ្រាយ Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
km: នាំចូល​ចំណាំ​ពី​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ Netscape (កំណែ 4.x និង​មុន)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
km: នាំចូល​ចំណាំ​ពី​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ​សំណព្វ​របស់ Internet Explorer

en: Import bookmarks from a file in Opera format
km: នាំចូល​ចំណាំ​ពី​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ Opera

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
km: នាំចូល​ចំណាំ​ពី​ឯកសារ​គិត​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
km: នាំចូល​ចំណាំ​ពី​ឯកសារ​គិតជា​ទ្រង់ទ្រាយ Galeon

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
km: នាំចេញ​ចំណាំ​ទៅ​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
km: នាំចេញ​ចំណាំ​ទៅ​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ Netscape (កំណែ 4.x និង​មុន)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
km: នាំចេញ​ចំណាំ​ទៅ​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ HTML ដែល​អាច​បោះពុម្ព​បាន

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
km: នាំចេញ​ចំណាំ​ទៅ​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ​សំណព្វ​របស់ Internet Explorer format

en: Export bookmarks to a file in Opera format
km: នាំចេញ​ចំណាំ​ទៅ​ឯកសារ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
km: បើក​នៅ​ទីតាំង​ដែល​បាន​ផ្ដល់​ឲ្យ​ក្នុង​ឯកសារ​ចំណាំ

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
km: កំណត់​ចំណងជើង​ដែល​​ដែល​អ្នកប្រើ​អាន​អានបាន ឧទាហរណ៍ "Konsole"

en: Hide all browser related functions
km: លាក់​កម្មវិធី​រុករក​ដែល​មាន​មុខងារ​ទាក់ទង​គ្នា​ទាំងអស់

en: File to edit
km: ឯកសារ​ដែលត្រូវ​កែសម្រួល

en: You may only specify a single --export option.
km: អ្នក​អាច​បញ្ជាក់​តែ​ជម្រើស --export ទោល​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: You may only specify a single --import option.
km: អ្នក​អាច​បញ្ជាក់​តែ​ជម្រើស --import ទោល​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Checking...
km: កំពុង​ពិនិត្យ​មើល...
