keditbookmarks - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: &Delete
ku: &Jêbirin

en: Rename
ku: Nav guherandin

en: Update Favicon
ku: Favicon rojane bike

en: &New Folder...
ku: Peldanka &Nû...

en: &New Bookmark
ku: Bijareya &Nû

en: &Insert Separator
ku: &Veqetandêr lê zêde bike

en: New folder:
ku: Peldanka nû:

en: OK
ku: Temam

en: Updating favicon...
ku: Favicon tê rojanekirin...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ku: &Pel

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ku: &Sererastkirin

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ku: &Dîtin

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
ku: &Peldank

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
ku: &Bijare

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ku: &Mîheng

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ku: Darikê Serekî

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ku: &Amûr

en: Checking...
ku: Tê kontrolkirin...
