keditbookmarks - en to lt translation catalogue (113 entries)

en: &Delete
lt: Paša&linti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: C&hange Location
lt: Pakeisti &vietą

en: C&hange Comment
lt: Pakeisti &komentarą

en: Chan&ge Icon...
lt: Pakeisti že&nkliuką...

en: Update Favicon
lt: Atnaujinti srities ženkliuką (favicon)

en: Recursive Sort
lt: Rūšiuoti rekursyviai

en: &New Folder...
lt: &Naujas aplankas...

en: &New Bookmark
lt: &Nauja žymelė

en: &Insert Separator
lt: Įter&pti skirtuką

en: &Sort Alphabetically
lt: &Rūšiuoti pagal abėcėlę

en: Set as T&oolbar Folder
lt: Nustatyti įran&kių juostos aplanku

en: &Expand All Folders
lt: &Išskleisti visus aplankus

en: Collapse &All Folders
lt: &Suskleisti aplankus

en: Check &Status
lt: Tikrinti &būvį

en: Check Status: &All
lt: Tikrinti būvį: &visų žymelių

en: Update All &Favicons
lt: Atnaujinti visus &srities ženkliukus (favicons)

en: Cancel &Checks
lt: Nutraukti t&ikrinimus

en: Cancel &Favicon Updates
lt: &Atšaukti srities ženkliukų atnaujinimus

en: Import &Netscape Bookmarks...
lt: Importuoti &Netscape žymeles...

en: Import &Opera Bookmarks...
lt: Importuoti &Operos žymeles...

en: Import &Galeon Bookmarks...
lt: Importuoti &Galeon žymeles...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
lt: Importuoti &KDE 2 or KDE 3 žymeles...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
lt: Importuoti &Internet Explorer žymeles...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
lt: Importuoti &Mozilla žymeles...

en: Export &Netscape Bookmarks
lt: Eksportuoti &Netscape žymeles...

en: Export &Opera Bookmarks...
lt: Eksportuoti &Opera žymeles...

en: Export &HTML Bookmarks...
lt: Eksportuoti &HTML žymeles...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
lt: Eksportuoti &Internet Explorer žymeles...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
lt: Eksportuoti &Mozilla žymeles...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
lt: Iškirpti objektus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
lt: Padėti

en: New folder:
lt: Naujas aplankas:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
lt: Sukurti naują žymelių aplanką

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
lt: Rūšiuoti rekursyviai

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
lt: Rūšiuoti pagal abėcėlę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
lt: Ištrinti objektus

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: First viewed:
lt: Pirmą kartą žiūrėta:

en: Viewed last:
lt: Paskutinį kartą žiūrėta:

en: Times visited:
lt: Kartų lankyta:

en: My Bookmarks
lt: Mano žymelės

en: OK
lt: Gerai

en: Updating favicon...
lt: Atnaujinu srities ženkliuką...

en: %1; no HTML component found (%2)
lt: %1; nerastas HTML komponentas (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
lt: Importuoti %1 žymeles

en: %1 Bookmarks
lt: %1 žymelės

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
lt: Importuoti kaip naują aplanką ar pakeisti visas esamas žymeles?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
lt: %1 importuoti

en: As New Folder
lt: Kaip naują aplanką

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
lt: Sulieja žymeles, įdiegtas trečiųjų šalių į naudotojo žymeles

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Directory to scan for extra bookmarks
lt: Aplankas, kuriame ieškoti papildomų žymelių

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
lt: Įterpti skirtuką

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
lt: Sukurti žymelę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
lt: Kopijuoti %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
lt: Ženkliuko pakeitimas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
lt: Pavadinimo pakeitimas

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
lt: Nuorodos pakeitimas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
lt: Komentaro pakeitimas

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
lt: Perkelti %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
lt: Nustatyti kaip žymelių įrankinę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
lt: Kopijuoti objektus

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
lt: Perkelti objektus

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
lt: Žymelės

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
lt: Vieta

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
lt: Būsena

en: Search Columns
lt: Ieškoti stulpeliuose

en: All Visible Columns
lt: Visi matomi stulpeliai

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
lt: Stulpelis Nr. %1

en: S&earch:
lt: &Ieškoti:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
lt: &Aplankas

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
lt: Ž&ymelės

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
lt: &Importuoti

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
lt: &Eksportuoti

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
lt: Vienas %1 procesas jau veikia. Ar tikrai norite paleisti dar vieną, ar tęsti darbą tame pačiame procese?
    Atsižvelkite į tai, kad, deja, pakartotini rodymai atveriami tik skaitymo veiksena.

[ctx: @title:window]
en: Warning
lt: Dėmesio

en: Run Another
lt: Leisti kitą

en: Continue in Same
lt: Tęsti tame pačiame

en: Bookmark Editor
lt: Žymelių redaktorius

en: Bookmark Organizer and Editor
lt: Žymelių tvarkyklė ir redaktorius

en: Initial author
lt: Pirminis autorius

en: Author
lt: Autorius

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
lt: Importuoti žymeles iš Mozilla formato failo

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
lt: Importuoti žymeles iš Netscape (4.x ir ankstesnio) formato failo

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
lt: Importuoti Internet Explorer Favorites formato žymeles

en: Import bookmarks from a file in Opera format
lt: Importuoti žymeles iš Opera formato failo

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
lt: Importuoti žymeles iš KDE2 formato failo

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
lt: Importuoti žymeles iš Galeon formato failo

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
lt: Eksportuoti žymeles į Mozilla formato failą

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
lt: Eksportuoti žymeles į Netscape (4.x ir ankstesnio) formato failą

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
lt: Eksportuoti žymeles į spausdintino HTML formato failą

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
lt: Eksportuoti žymeles į Internet Explorer Favorites formatą

en: Export bookmarks to a file in Opera format
lt: Eksportuoti žymeles į Opera formato failą

en: Open at the given position in the bookmarks file
lt: Atverti nurodytoje žymelių failo vietoje

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
lt: Nurodyti naudotojui įskaitomą antraštę, pvz., „Konsole“

en: Hide all browser related functions
lt: Slėpti visas su naršykle susijusias funkcijas

en: File to edit
lt: Redaguojamas failas

en: You may only specify a single --export option.
lt: Galite nurodyti tik vieną --export parinktį.

en: You may only specify a single --import option.
lt: Galite nurodyti tik vieną --import parinktį.

en: Checking...
lt: Tikrinama...
