keditbookmarks - en to lv translation catalogue (114 entries)

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: C&hange Location
lv: &Mainīt vietu

en: C&hange Comment
lv: Mai&nīt komentāru

en: Chan&ge Icon...
lv: Mai&nīt ikonu...

en: Update Favicon
lv: Atjaunināt favicon

en: Recursive Sort
lv: Rekursīva kārtošana

en: &New Folder...
lv: &Jauna mape...

en: &New Bookmark
lv: &Jauna grāmatzīme

en: &Insert Separator
lv: &Ievietot atdalītāju

en: &Sort Alphabetically
lv: &Kārtot pēc alfabēta

en: Set as T&oolbar Folder
lv: Uzlikt kā &rīkjoslas mapi

en: &Expand All Folders
lv: &Izplest visas mapes

en: Collapse &All Folders
lv: &Sakļaut visas mapes

en: Check &Status
lv: &Pārbaudīt statusu

en: Check Status: &All
lv: Pārbaudīt statusu: &visam

en: Update All &Favicons
lv: Atjaunināt visas &favicon

en: Cancel &Checks
lv: A&tcelt pārbaudes

en: Cancel &Favicon Updates
lv: Atcelt &favicon atjaunināšanu

en: Import &Netscape Bookmarks...
lv: Importēt &Netscape grāmatzīmes...

en: Import &Opera Bookmarks...
lv: Importēt &Opera grāmatzīmes...

en: Import &Galeon Bookmarks...
lv: Importēt &Galeon grāmatzīmes...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
lv: Importēt &KDE 2 vai 3 grāmatzīmes...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
lv: Importēt &Internet Explorer grāmatzīmes...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
lv: Importēt &Mozilla grāmatzīmes...

en: Export &Netscape Bookmarks
lv: Eskportēt uz &Netscape grāmatzīmēm

en: Export &Opera Bookmarks...
lv: Eskportēt uz &Opera grāmatzīmēm...

en: Export &HTML Bookmarks...
lv: Eskportēt uz &HTML grāmatzīmēm...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
lv: Eksportēt uz &Internet Explorer grāmatzīmēm...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
lv: Eskportēt uz &Mozilla grāmatzīmēm...

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
lv: Izgriezt vienības

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
lv: Ielīmēt

en: New folder:
lv: Jauna mape:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
lv: Izveidot jaunu grāmatzīmju mapi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
lv: Rekursīva kārtošana

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
lv: Kārtot alfabētiski

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
lv: Dzēst vienības

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Location:
lv: Vieta:

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: First viewed:
lv: Pirmo reizi aplūkots:

en: Viewed last:
lv: Pēdējo reizi aplūkots:

en: Times visited:
lv: Apmeklējuma reizes:

en: My Bookmarks
lv: Manas grāmatzīmes

en: OK
lv: Labi

en: Updating favicon...
lv: Atjaunina favicon...

en: %1; no HTML component found (%2)
lv: %1; nav atrastas HTML komponentes (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
lv: Importēt %1 grāmatzīmes

en: %1 Bookmarks
lv: %1 grāmatzīmes

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
lv: Importēt kā jaunu apakšmapi vai aizvietot pašreizējās grāmatzīmes?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
lv: %1 importēt

en: As New Folder
lv: Kā jaunu mapi

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
lv: Apvieno trešo pušu instalētās grāmatzīmes kopējās lietotāja grāmatzīmēs

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
lv: (c) 2005 Frerich Raabe

en: Original author
lv: Orģināla autors

en: Directory to scan for extra bookmarks
lv: Papildus grāmatzīmju meklēšanas mape

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
lv: Ievietot atdalītāju

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
lv: Izveidot grāmatzīmi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
lv: Kopēt %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
lv: Ikonas maiņa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
lv: Virsraksta maiņa

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
lv: URL maiņa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
lv: Komentāra maiņa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
lv: Pārvietot %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
lv: Uzlikt kā grāmatzīmju rīkjoslu

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
lv: Kopēt vienības

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
lv: Pārvietot vienības

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
lv: Vieta

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
lv: Statuss

en: Search Columns
lv: Meklēšanas kolonas

en: All Visible Columns
lv: Visas redzamās kolonas

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
lv: Kolona Nr. %1

en: S&earch:
lv: &Meklēt:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
lv: &Mape

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
lv: &Grāmatzīme

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
lv: &Importēt

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
lv: &Eksportēt

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
lv: Cita %1 kopija jau darbojas. Vai jūs vēlaties atvērt vēl vienu programmu vai turpināt darbu jau atvērtajā?
    Ievērojiet, ka dubulti skati strādā tikai lasīšanas režīmā.

[ctx: @title:window]
en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Run Another
lv: Darbināt vēl vienu

en: Continue in Same
lv: Turpināt tajā pašā

en: Bookmark Editor
lv: Grāmatzīmju redaktors

en: Bookmark Organizer and Editor
lv: Grāmatzīmju kārtotājs un redaktors

en: Initial author
lv: Sākotnējais autors

en: Author
lv: Autors

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
lv: Importēt grāmatzīmes no Mozilla formāta faila

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
lv: Importēt grāmatzīmes no Netscape (4.x un agrāka) formāta faila

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
lv: Importēt grāmatzīmes no Internet Explorer formāta faila

en: Import bookmarks from a file in Opera format
lv: Importēt grāmatzīmes no Opera formāta faila

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
lv: Importēt grāmatzīmes failā no KDE2 formāta

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
lv: Importēt grāmatzīmes failā no Galeon formāta

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
lv: Eksportēt grāmatzīmes uz Mozilla formātu

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
lv: Eksportēt grāmatzīmes uz Netscape (4.x un agrāku) formātu

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
lv: Eksportēt grāmatzīmes uz drukājamu HTML formātu

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
lv: Eksportēt grāmatzīmes uz Internet Explored formātu

en: Export bookmarks to a file in Opera format
lv: Eksportēt grāmatzīmes uz Opera formātu

en: Open at the given position in the bookmarks file
lv: Atvērt grāmatzīmju failā norādītajā vietā

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
lv: Iestatīt lietotājam saprotamu uzrakstu, piem., "Konsole"

en: Hide all browser related functions
lv: Slēpt visas ar pārlūku saistītās funkcijas

en: File to edit
lv: Rediģējamais fails

en: You may only specify a single --export option.
lv: Jūs varat norādīt tikai vienu --export opciju.

en: You may only specify a single --import option.
lv: Jūs varat norādīt tikai vienu --import opciju.

en: Checking...
lv: Pārbaude...
