keditbookmarks - en to mai translation catalogue (90 entries)

en: &Delete
mai: मेटाबू (&D)

en: Rename
mai: नाम बदलू

en: C&hange Comment
mai: टिप्पणी बदलू (&h)

en: Chan&ge Icon...
mai: प्रतीक बदलू...(&g)

en: Update Favicon
mai: फेविकान अद्यतन  करू

en: Recursive Sort
mai: पुनरावर्ती छांट

en: &New Folder...
mai: नव फोल्डर...(&N)

en: &New Bookmark
mai: नव पुस्तकचिह्न (&N)

en: &Insert Separator
mai: सेपरेटर शामिल करू (&I)

en: &Sort Alphabetically
mai: वर्णमाला मे क्रमबद्ध करू (&S)

en: Set as T&oolbar Folder
mai: अओजार पट्टीक तरह नियत करू (&o)

en: &Expand All Folders
mai: सभटा फोल्डर पसारू (&E)

en: Collapse &All Folders
mai: सभटा फोल्डर कोलेप्स करू (&A)

en: Check &Status
mai: स्थिति जाँचू (&S)

en: Check Status: &All
mai: स्थिति जाँचः सबहि (&A)

en: Update All &Favicons
mai: सभटा फेविकान अद्यतन करू (&F)

en: Cancel &Checks
mai: जाँच रद्द (&C)

en: Cancel &Favicon Updates
mai: फेविकान अद्यतन रद्द करू (&F)

en: Import &Netscape Bookmarks...
mai: नेटस्केप पुस्तकचिह्न आयात करू ....(&N)

en: Import &Opera Bookmarks...
mai: ओपेरा पुस्तकचिह्न आयात करू ...(&O)

en: Import &Galeon Bookmarks...
mai: गेलियन पुस्तकचिह्न आयात करू...(&G)

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
mai: केडीई २ अथवा केडीई ३ पुस्तकचिह्न आयात करू...(&K)

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
mai: इंटरनेट एक्सप्लोरर पुस्तकचिह्न आयात  करू ...(&I)

en: Import &Mozilla Bookmarks...
mai: मोज़िला पुस्तकचिह्न आयात करू ....(&M)

en: Export &Netscape Bookmarks
mai: नेटस्केप पुस्तकचिह्न निर्यात करू (&N)

en: Export &Opera Bookmarks...
mai: ओपेरा पुस्तकचिह्न निर्यात  करू ...(&O)

en: Export &HTML Bookmarks...
mai: एचटीएमएल पुस्तकचिह्न निर्यात करू ...(&H)

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
mai: इंटरनेट एक्सप्लोरर पुस्तकचिह्न निर्यात  करू ...(&I)

en: Export &Mozilla Bookmarks...
mai: मोज़िला पुस्तकचिह्न निर्यात  करू ...(&M)

en: New folder:
mai: नव फोल्डर:

en: Name:
mai: नाम:

en: Location:
mai: स्थानः

en: Comment:
mai: टिप्पणीः

en: First viewed:
mai: पहिल बेर देखल गेलः

en: Viewed last:
mai: अंतिम बेर देखल गेलः

en: Times visited:
mai: एतबा बेर देखल गेलः

en: My Bookmarks
mai: हमर पुस्तकचिह्न

en: OK
mai: बेस

en: Updating favicon...
mai: फेवीकोन अद्यतन कए रहल अछि.

en: %1 Bookmarks
mai: %1 पुस्तकचिन्ह

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
mai: एकटा नव उपफोल्डरक तरह आयात करू अथवा वर्तमान सभटा पुस्तकचिह्न केँ बदलू?

en: As New Folder
mai: नव फोल्डर जहिना

en: Replace
mai: बदलू

en: Galeon
mai: गेलियन

en: KDE
mai: केडीई

en: Netscape
mai: नेटस्केप

en: Mozilla
mai: मोजिला

en: Opera
mai: आपेरा

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
mai: प्रयोक्ता क' पुस्तकचिह्न मे तृतीय पार्टी द्वारा संस्थापित कएल गेल पुस्तकचिह्न केँ सम्मिलित करैत अछि

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
mai: कापीराइट © 2005 फेरिच रैबे

en: Frerich Raabe
mai: फ्रेरिक राबे

en: Original author
mai: मूल लेखक

en: Directory to scan for extra bookmarks
mai: बाइली पुस्तकचिह्न क' लेल स्कैन करब लेल निर्देशिका

en: Search Columns
mai: खोज स्तम्भ

en: All Visible Columns
mai: सभटा दृष्टिगोचर स्तम्भ

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
mai: स्तम्भ सं. %1

en: S&earch:
mai: खोजू: (&e)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
mai: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
mai: सँपादित करू (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
mai: दृश्य (&V)

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
mai: फोल्डर (&F)

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
mai: पुस्तकचिन्ह (&B)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
mai: जमावट (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
mai: आयात करु (&I)

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
mai: निर्यात(&E)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
mai: अओजार (&T)

en: Run Another
mai: एकटा आओर चलाउ

en: Continue in Same
mai: ओकरामे जारी राखू

en: Bookmark Editor
mai: पुस्तकचिह्न संपादक

en: Bookmark Organizer and Editor
mai: पुस्तकचिह्न आर्गेनाइजर आओर संपादक

en: David Faure
mai: डेविड फाउरे

en: Initial author
mai: आरंभिक लेखक

en: Alexander Kellett
mai: एलेक्जेंडर केलेट

en: Author
mai: लेखक

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
mai: फाइल सँ पुस्तकचिह्न केँ मोज़िला फार्मेट मे आयात करू

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
mai: फाइल सँ पुस्तकचिह्न केँ नेटस्केप (4.x अथवा पहिनेक) फार्मेट मे आयात  करू

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
mai: फाइल सँ पुस्तकचिह्न केँ इंटरनेट एक्सप्लोरर पुस्तकचिह्न फार्मेट मे आयात करू

en: Import bookmarks from a file in Opera format
mai: फाइल सँ पुस्तकचिह्न केँ आपेरा फार्मेट मे आयात करू

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
mai: पुस्तकचिह्न केँ मोजिला फार्मेट मे एकटा फाइल मे निर्यात करू

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
mai: पुस्तकचिह्न केँ नेटस्केप (4.x अथवा पहिनेक) फार्मेट मे एकटा फाइल मे निर्यात करू

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
mai: पुस्तकचिह्न केँ छपाइ लेल एचटीएमएल फार्मेट मे एकटा फाइल मे निर्यात करू

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
mai: पुस्तकचिह्न केँ इंटरनेट एक्सप्लोरर पुस्तकचिह्न फार्मेट मे एकटा फाइल मे निर्यात करू

en: Export bookmarks to a file in Opera format
mai: पुस्तकचिह्न केँ ओपेरा फार्मेट मे एकटा फाइल मे निर्यात  करू

en: Open at the given position in the bookmarks file
mai: पुस्तकचिह्न फाइल मे देल गेल स्थिति पर खोलू

en: Hide all browser related functions
mai: सभटा ब्राउज़र सम्बन्धी फंक्शन नुकाउ

en: File to edit
mai: संपादनक लेल फाइल

en: You may only specify a single --export option.
mai: अहाँ केवल एकटा उल्लेखित कए सकैत अछि --export  विकल्प.

en: You may only specify a single --import option.
mai: अहाँ केवल एकटा उल्लेखित कए सकैत अछि --import विकल्प.

en: Checking...
mai: जाँचि रहल अछि...
