keditbookmarks - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Import &Galeon Bookmarks...
ms: Import Tanda Laman &Galeon...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
ms: Import Tanda Laman &Mozilla...

en: New folder:
ms: Folder baru:

en: %1 Bookmarks
ms: Tanda Laman %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
ms: Import sebagai subfolder baru atau gantikan semua penanda laman semasa?

en: As New Folder
ms: Sebagai Folder Baru

en: Replace
ms: Ganti

en: Search Columns
ms: Cari Lajur

en: All Visible Columns
ms: Semua Lajur Dapat Dilihat

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
ms: No. Lajur %1

en: S&earch:
ms: &Cari:

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
ms: Perintah lain bagi %1 telah dilaksanakan. Adakah anda pasti mahu membuka perintah yang lain atau teruskan bekerja dalam perintah yang sama?
    Perhatian bahawa, malangnya, pandangan pendua hanyalah baca-saja.

en: Run Another
ms: Laksanakan yang Lain

en: Continue in Same
ms: Teruskan dalam yang Sama

en: Bookmark Editor
ms: Penyunting Penanda laman

en: Initial author
ms: Penulis awalan

en: Author
ms: Pengarang

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
ms: Import tanda laman daripada fail dalam format Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
ms: Import tanda laman daripada fail dalam format Netscape (4.x dan sebelumnya)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
ms: Import tanda laman daripada fail dalam format Kegemaran Internet Explorer

en: Import bookmarks from a file in Opera format
ms: Import tanda laman daripada fail dalam format Opera

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
ms: Eksport tanda laman kepada fail dalam format Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
ms: Eksport tanda laman kepada fail dalam format Netscape (4.x dan sebelumnya)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
ms: Eksport tanda laman kepada fail dalam format bolehcetak HTML

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
ms: Eksport tanda laman kepada fail dalam format kegemaran Internet Explorer

en: Export bookmarks to a file in Opera format
ms: Eksport tanda laman kepada fail dalam format Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
ms: Buka pada posisi diberi dalam fail tanda laman

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
ms: Tetapkan capsyen boleh dibaca pengguna, sebagai contoh "Konsole"
