keditbookmarks - en to ne translation catalogue (89 entries)

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Rename
ne: पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: C&hange Comment
ne: टिप्पणी परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Chan&ge Icon...
ne: प्रतिमा परिवर्तन गर्नुहोस्...

en: Update Favicon
ne: फेभिकन अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Recursive Sort
ne: उल्टो क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: &New Folder...
ne: नयाँ फोल्डर...

en: &New Bookmark
ne: नयाँ पुस्तकचिनो

en: &Insert Separator
ne: विभाजक घुसाउनुहोस्

en: &Sort Alphabetically
ne: वर्णानुक्रम अनुसार क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Set as T&oolbar Folder
ne: उपकरणपट्टी फोल्डरको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: &Expand All Folders
ne: सबै फोल्डर विस्तार गर्नुहोस्

en: Collapse &All Folders
ne: सबै फोल्डर संक्षिप्त गर्नुहोस्

en: Check &Status
ne: वस्तुस्थिति जाँच्नुहोस्

en: Check Status: &All
ne: सबै: वस्तुस्थिति जाँच्नुहोस्

en: Update All &Favicons
ne: सबै फेभिकन अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Cancel &Checks
ne: जाँच रद्द गर्नुहोस्

en: Cancel &Favicon Updates
ne: फेभिकन अद्यावधिक रद्द गर्नुहोस्

en: Import &Netscape Bookmarks...
ne: नेटस्केप पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्...

en: Import &Opera Bookmarks...
ne: ओपेरा पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्...

en: Import &Galeon Bookmarks...
ne: गेलियन पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
ne: केडीई २ वा केडीई ३ पुस्तकचिनोहरू आयात गर्नुहोस्...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
ne: इन्टरनेट एक्प्लोरर पुस्तकचिनोहरू आयात गर्नुहोस्...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
ne: मोजिला पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्...

en: Export &Netscape Bookmarks
ne: नेटस्केप पुस्तकचिनोमा निर्यात गर्नुहोस्

en: Export &Opera Bookmarks...
ne: ओपेरा पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्...

en: Export &HTML Bookmarks...
ne: एचटीएमएल पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
ne: इन्टरनेट एक्सप्लोरर पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
ne: मोजिला पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्...

en: New folder:
ne: नयाँ फोल्डर:

en: Name:
ne: नाम:

en: Location:
ne: स्थान:

en: Comment:
ne: टिप्पणी:

en: First viewed:
ne: पहिले हेरिएको:

en: Viewed last:
ne: अन्तिममा हेरिएको:

en: Times visited:
ne: भ्रमण गरेको समय:

en: My Bookmarks
ne: मेरो पुस्तकचिनो

en: %1 Bookmarks
ne: %1 पुस्तकचिनो

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
ne: हालका सबै पुस्तकचिनो नयाँ सहायक फोल्डरको रूपमा आयात गर्नुहुन्छ वा प्रतिस्थापन गर्नुहुन्छ ?

en: As New Folder
ne: नयाँ फोल्डरको रूपमा

en: Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: Galeon
ne: गेलियन

en: KDE
ne: केडीई

en: Netscape
ne: नेटस्केप

en: Mozilla
ne: मोजिला

en: Opera
ne: ओपेरा

en: KBookmarkMerger
ne: केडीई पुस्तकचिनो समिश्रण

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
ne: प्रयोकर्ताको पुस्तकचिनोमा तेस्रो पक्षले स्थापना गरेका पुस्तकचिनो गाँभ्दछ

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
ne: प्रतिलिपिअधिकार © २००५ फ्रेरिच राबे

en: Frerich Raabe
ne: फ्रेरिच राबे

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Directory to scan for extra bookmarks
ne: अतिरिक्त पुस्तकचिनो स्क्यान गर्नका लागि डाइरेक्टरी

en: Search Columns
ne: खोजी स्तम्भ

en: All Visible Columns
ne: सबै दृश्यात्मक स्तम्भ

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
ne: स्तम्भ नम्बर. %1

en: S&earch:
ne: खोजी:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
ne: फोल्डर

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
ne: पुस्तकचिनो

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
ne: आयात गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

en: Run Another
ne: अर्को चलाउनुहोस्

en: Continue in Same
ne: उसैमा जारी राख्नुहोस्

en: Bookmark Editor
ne: पुस्तकचिनो सम्पादक

en: Bookmark Organizer and Editor
ne: पुस्तकचिनो आयोजक र सम्पादक

en: David Faure
ne: डेभिड फाउर

en: Initial author
ne: सुरूको लेखक

en: Alexander Kellett
ne: अलेक्जेन्डर केलेट

en: Author
ne: लेखक

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
ne: मोजिला ढाँचामा फाइलबाट पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
ne: नेटस्केप (4.x र पहिलाका) ढाँचामा फाइलबाट पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
ne: इन्टरनेट एक्सप्लोररको मनपर्ने ढाँचामा फाइलबाट पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्

en: Import bookmarks from a file in Opera format
ne: ओपेरा ढाँचामा फाइलबाट पुस्तकचिनो आयात गर्नुहोस्

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
ne: मोजिला ढाँचामा फाइलमा पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
ne: नेटस्केप (4.x र द्रुत) ढाँचामा फाइलमा पुस्तकचिनोलाई निर्यात गर्नुहोस्

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
ne: मुद्रणयोग्य एचटीएमएल ढाँचामा फाइलमा पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
ne: इन्टरनेट एक्सप्लोररको मनपर्ने ढाँचामा फाइलमा पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्

en: Export bookmarks to a file in Opera format
ne: ओपेरा ढाँचामा फाइलमा पुस्तकचिनो निर्यात गर्नुहोस्

en: Open at the given position in the bookmarks file
ne: पुस्तकचिनो भित्र दिएको स्थितिमा फाइल खोल्नुहोस्

en: Hide all browser related functions
ne: ब्राउजरसँग सम्बन्धित सबै प्रकार्य लुकाउनुहोस्

en: File to edit
ne: सम्पादन गर्नुपर्ने फाइल

en: You may only specify a single --export option.
ne: तपाईँले एकल --निर्यात विकल्प मात्र निर्दिष्ट गर्नुपर्नेछ ।

en: You may only specify a single --import option.
ne: तपाईँले एकल --आयात विकल्प मात्र निर्दिष्ट गर्नुपर्नेछ ।

en: Checking...
ne: जाँच गर्दैछ...
