keditbookmarks - en to nl translation catalogue (117 entries)

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: Rename
nl: Hernoemen

en: C&hange Location
nl: Locatie &wijzigen

en: C&hange Comment
nl: Toeli&chting wijzigen

en: Chan&ge Icon...
nl: Pictogram wijzi&gen...

en: Update Favicon
nl: Favicon-afbeelding bijwerken

en: Recursive Sort
nl: Recursieve sortering

en: &New Folder...
nl: &Nieuwe map...

en: &New Bookmark
nl: &Nieuwe bladwijzer

en: &Insert Separator
nl: Scheidingslijn &invoegen

en: &Sort Alphabetically
nl: Alfabetisch &sorteren

en: Set as T&oolbar Folder
nl: Ins&tellen als werkbalkmap

en: &Expand All Folders
nl: Alle mappen uitvouw&en

en: Collapse &All Folders
nl: Alle m&appen invouwen

en: &Open in Browser
nl: In browser &openen

en: Check &Status
nl: &Status controleren

en: Check Status: &All
nl: Status controleren: &alles

en: Update All &Favicons
nl: Alle &favicon-afbeelding bijwerken

en: Cancel &Checks
nl: &Controles annuleren

en: Cancel &Favicon Updates
nl: Bijwerken van &favicon-afbeeldingen annuleren

en: Import &Netscape Bookmarks...
nl: &Netscape's bladwijzers importeren...

en: Import &Opera Bookmarks...
nl: &Opera's bladwijzers importeren

en: Import &Galeon Bookmarks...
nl: &Galeon's bladwijzers importeren...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
nl: &KDE 2- of KDE 3-bladwijzers importeren...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
nl: &Internet Explorer's bladwijzers importeren...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
nl: &Mozilla's bladwijzers importeren...

en: Export &Netscape Bookmarks
nl: &Netscape-bladwijzers exporteren

en: Export &Opera Bookmarks...
nl: &Opera-bladwijzers exporteren

en: Export &HTML Bookmarks...
nl: &HTML-bladwijzers exporteren...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
nl: &Internet Explorer-bladwijzers exporteren...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
nl: &Mozilla-bladwijzers exporteren...

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
nl: HTML-bladwijzerlijst (*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
nl: Items knippen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
nl: Plakken

en: New folder:
nl: Nieuwe map:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
nl: Nieuwe bladwijzermap aanmaken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
nl: Recursieve sortering

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
nl: Alfabetisch sorteren

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
nl: Items verwijderen

en: Name:
nl: Naam:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Comment:
nl: Toelichting:

en: First viewed:
nl: Als eerste bekeken:

en: Viewed last:
nl: Als laatste bekeken:

en: Times visited:
nl: Aantal keren bezocht:

en: My Bookmarks
nl: Mijn bladwijzers

en: Updating favicon...
nl: Favicon-afbeelding bijwerken...

en: %1; no HTML component found (%2)
nl: %1; Geen HTML-component gevonden (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
nl: %1-bladwijzers importeren

en: %1 Bookmarks
nl: %1-Bladwijzers

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
nl: Wilt u dit importeren als nieuwe submap, of wilt u alle huidige bladwijzers vervangen?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
nl: %1 importeren

en: As New Folder
nl: Als nieuwe map

en: Replace
nl: Vervangen

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
nl: Galeon-bladwijzerbestanden (*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
nl: KDE-bladwijzerbestanden (*.xml)

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
nl: Voegt bladwijzers die door derden zijn geïnstalleerd samen met de bladwijzers van de gebruiker

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Directory to scan for extra bookmarks
nl: Map om te doorzoeken voor extra bladwijzers

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
nl: Scheidingslijn invoegen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
nl: Bladwijzer aanmaken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
nl: Map aanmaken

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
nl: %1 kopiëren

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
nl: Pictogramwijziging

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
nl: Titelwijziging

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
nl: URL-wijziging

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
nl: Wijziging in toelichting

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
nl: %1 verplaatsen

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
nl: Instellen als werkbalk met bladwijzers

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
nl: Items kopiëren

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
nl: Items verplaatsen

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
nl: Toelichting

en: Search Columns
nl: Kolommen zoeken

en: All Visible Columns
nl: Alle zichtbare kolommen

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
nl: Kolomnr. %1

en: S&earch:
nl: Zo&eken:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: B&eeld

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
nl: &Map

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
nl: Bladwij&zer

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
nl: &Importeren

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
nl: &Exporteren

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
nl: Een ander exemplaar van %1 is al geopend. Wilt u een nieuw exemplaar starten of verder werken in het reeds geopende exemplaar?
    Opmerking: dubbele weergaven zijn alleen-lezen.

[ctx: @title:window]
en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Run Another
nl: Nog een openen

en: Continue in Same
nl: Verder gaan in dezelfde

en: Bookmark Editor
nl: Bladwijzerbewerker

en: Bookmark Organizer and Editor
nl: Bladwijzers organiseren en bewerken

en: Copyright 2000-2017, KDE developers
nl: (c) 2000-2017, KDE-ontwikkelaars

en: Initial author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Author
nl: Auteur

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
nl: Bladwijzers importeren uit een bestand in Mozilla-formaat

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
nl: Bladwijzers importeren uit een bestand in Netscape (4.x of eerder)-formaat

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
nl: Bladwijzers importeren uit een bestand in Internet Explorer Favorieten-formaat

en: Import bookmarks from a file in Opera format
nl: Bladwijzers importeren uit een bestand in Opera-formaat

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
nl: Bladwijzers importeren uit een bestand in KDE2-formaat

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
nl: Bladwijzers importeren uit een bestand in Galeon-formaat

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
nl: Bladwijzers exporteren naar een bestand in Mozilla-formaat

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
nl: Bladwijzers exporteren naar een bestand in Netscape (4.x of eerder)-formaat

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
nl: Bladwijzers exporteren naar een bestand in HTML-formaat

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
nl: Bladwijzers exporteren naar bestand in Internet Explorer Favorieten-formaat

en: Export bookmarks to a file in Opera format
nl: Bladwijzers exporteren naar bestand in Opera-formaat

en: Open at the given position in the bookmarks file
nl: Openen op de opgegeven positie in het bladwijzerbestand

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
nl: Stel de titel in, bijvoorbeeld "Konsole"

en: Hide all browser related functions
nl: Alle browser-gerelateerde functies verbergen

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
nl: Een unieke naam die deze bladwijzerverzameling beschrijft, meestal de naam van de kinstance.
    Dit zou "konqueror" moeten zijn voor konqueror-bladwijzers, "kfile" voor KFileDialog-bladwijzers, etc.
    Het uiteindelijke DBUS-objectpad is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>

en: File to edit
nl: Te bewerken bestand

en: You may only specify a single --export option.
nl: U kunt slechts één --export optie tegelijk opgeven.

en: You may only specify a single --import option.
nl: U kunt slechts één --import optie tegelijk opgeven.

en: Checking...
nl: Controleren...
