keditbookmarks - en to pl translation catalogue (118 entries)

en: &Delete
pl: &Usuń

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: C&hange Location
pl: &Zmień położenie

en: C&hange Comment
pl: Zmień &komentarz

en: Chan&ge Icon...
pl: Zmień &ikonę...

en: Update Favicon
pl: Uaktualnij ikonę witryny

en: Recursive Sort
pl: Uszereguj rekurencyjnie

en: &New Folder...
pl: &Nowy katalog...

en: &New Bookmark
pl: &Nowa zakładka

en: &Insert Separator
pl: Wstaw rozdz&ielacz

en: &Sort Alphabetically
pl: U&szereguj alfabetycznie

en: Set as T&oolbar Folder
pl: Ustaw jako katal&og pasków narzędzi

en: &Expand All Folders
pl: Rozwiń wszystki&e katalogi

en: Collapse &All Folders
pl: Zwiń wszystkie k&atalogi

en: &Open in Browser
pl: &Otwórz w przeglądarce

en: Check &Status
pl: Sprawdź &stan

en: Check Status: &All
pl: Sprawdź stan &wszystkich

en: Update All &Favicons
pl: Uaktualnij wszystkie ikony &witryn

en: Cancel &Checks
pl: Zanie&chaj sprawdzania

en: Cancel &Favicon Updates
pl: &Zaniechaj uaktualniania ikon witryn

en: Import &Netscape Bookmarks...
pl: Zaimportuj zakładki &Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
pl: Zaimportuj zakładki &Opery...

en: Import &Galeon Bookmarks...
pl: Zaimportuj zakładki &Galeona...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
pl: Zaimportuj zakładki &KDE2/KDE3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
pl: Zaimportuj zakładki &IE...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
pl: Zaimportuj zakładki &Mozilli...

en: Export &Netscape Bookmarks
pl: Wy&eksportuj zakładki Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
pl: Wyeksportuj zakładki &Opery...

en: Export &HTML Bookmarks...
pl: Wyeksportuj zakładki &HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
pl: Wyeksportuj zakładki &IE...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
pl: Wyeksportuj zakładki &Mozilli...

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
pl: Lista zakładek HTML (*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
pl: Wytnij elementy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
pl: Wklej

en: New folder:
pl: Nowy katalog:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
pl: Utwórz nowy katalog zakładek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
pl: Uszereguj rekurencyjnie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
pl: Uszereguj alfabetycznie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
pl: Usuń elementy

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Location:
pl: Położenie:

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: First viewed:
pl: Pierwsze odwiedziny:

en: Viewed last:
pl: Ostatnie odwiedziny:

en: Times visited:
pl: Liczba odwiedzin:

en: My Bookmarks
pl: Moje zakładki

en: Updating favicon...
pl: Uaktualnianie ikony witryny...

en: %1; no HTML component found (%2)
pl: %1; nie znaleziono komponentu HTML (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
pl: Zaimportuj zakładki %1

en: %1 Bookmarks
pl: Zakładki %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
pl: Zaimportować jako nowy katalog, czy zastąpić wszystkie bieżące zakładki?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
pl: Import %1

en: As New Folder
pl: Jako nowy katalog

en: Replace
pl: Zastąp

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
pl: Pliki zakładek Galeona (*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
pl: Pliki zakładek KDE (*.xml)

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
pl: Scala zakładki z innych programów do zakładek użytkownika

en: Original author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Directory to scan for extra bookmarks
pl: Katalog do przeszukiwania dodatkowych zakładek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
pl: Wstaw separator

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
pl: Utwórz zakładkę

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
pl: Utwórz katalog

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
pl: Skopiuj %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
pl: Zmiana ikony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
pl: Zmiana tytułu

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
pl: Zmiana adresu URL

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
pl: Zmiana komentarza

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
pl: Przenieś %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
pl: Ustaw pasek zakładek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
pl: Skopiuj elementy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
pl: Przenieś elementy

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
pl: Zakładki

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
pl: Położenie

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
pl: Komentarz

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
pl: Stan

en: Search Columns
pl: Przeszukaj kolumny

en: All Visible Columns
pl: Wszystkie widoczne kolumny

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
pl: Kolumna nr %1

en: S&earch:
pl: &Znajdź:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
pl: &Katalog

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
pl: &Zakładka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: &Ustawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
pl: Za&importuj

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
pl: Wy&eksportuj

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
pl: Inna kopia programu %1 jest już uruchomiona. Czy chcesz uruchomić drugą kopię programu, czy kontynuować w już uruchomionej?
    Uwaga: w drugim edytorze nie będzie można modyfikować zakładek.

[ctx: @title:window]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Run Another
pl: Uruchom inny

en: Continue in Same
pl: Kontynuuj w tym samym

en: Bookmark Editor
pl: Edytor zakładek

en: Bookmark Organizer and Editor
pl: Edytor zakładek

en: Copyright 2000-2017, KDE developers
pl: Copyright 2000 - 2017, Autorzy KDE

en: Initial author
pl: Autor pierwszej wersji

en: Author
pl: Autor

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
pl: Zaimportuj zakładki z pliku w formacie Mozilli

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
pl: Zaimportuj zakładki z pliku w formacie Netscape (wersja 4.x i wcześniejsze)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
pl: Zaimportuj zakładki z pliku w formacie Ulubionych z Internet Eksplorera

en: Import bookmarks from a file in Opera format
pl: Zaimportuj zakładki z pliku w formacie Opery

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
pl: Zaimportuj zakładki z pliku w formacie KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
pl: Zaimportuj zakładki z pliku w formacie Galeon

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
pl: Wyeksportuj zakładki do pliku w formacie Mozilli

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
pl: Wyeksportuj zakładki do pliku w formacie Netscape (wersja 4.x i wcześniejsze)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
pl: Wyeksportuj zakładki do pliku w formacie HTML

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
pl: Wyeksportuj zakładki do pliku w formacie Ulubionych Internet Eksplorera

en: Export bookmarks to a file in Opera format
pl: Wyeksportuj zakładki do pliku w formacie Opery

en: Open at the given position in the bookmarks file
pl: Otwórz w podanym miejscu pliku zakładek

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
pl: Ustaw etykietę widoczną dla użytkownika, np. "Konsola"

en: Hide all browser related functions
pl: Ukryj wszystkie funkcje związane z przeglądarką

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
pl: Unikalna nazwa opisująca kolekcję zakładek, zazwyczaj nazwa kinstance.
    Powinno to być "konqueror" dla zakładek Konquerora, "kfile" dla zakładek KFileDialog i tak dalej.
    Ścieżką do obiektu D-Bus jest /KBookmarkManager/<dbusNazwaObiektu>

en: File to edit
pl: Plik do edycji

en: You may only specify a single --export option.
pl: Można podać tylko jedną opcję --export.

en: You may only specify a single --import option.
pl: Można podać tylko jedną opcję --import.

en: Checking...
pl: Sprawdzanie...
