keditbookmarks - en to se translation catalogue (79 entries)

en: &Delete
se: &Sihko

en: Rename
se: Rievdat nama

en: C&hange Comment
se: Rievdat &kommentára

en: Chan&ge Icon...
se: Molsso &govaža …

en: Update Favicon
se: Ođasmahte favicon

en: Recursive Sort
se: Rekursiva sorteren

en: &New Folder...
se: &Ođđa máhppa …

en: &New Bookmark
se: Ođđa &girjemearka

en: &Insert Separator
se: &Bija earromearkka sisa

en: &Sort Alphabetically
se: &Sortere alfabehtalaččat

en: Set as T&oolbar Folder
se: Geavat &reaidoholgamáhppan

en: &Expand All Folders
se: &Viiddit buot máhpaid

en: Collapse &All Folders
se: &Máhcut buot máhpaid

en: Check &Status
se: Dárkkis &stáhtusa

en: Check Status: &All
se: Dárkkis stáhtusa: &Visot

en: Update All &Favicons
se: Ođasmahte buot &faviconaid

en: Cancel &Checks
se: Orustahte &dárkkistemiid

en: Cancel &Favicon Updates
se: Gaskkalduhte &Favicon-ođasmahtimiid

en: Import &Netscape Bookmarks...
se: Sisafievrrit &Netscape-girjemearkkaid …

en: Import &Opera Bookmarks...
se: Sisafievrrit &Opera girjemearkkaid …

en: Import &Galeon Bookmarks...
se: Sisafievrrit &Galeon girjemearkkaid …

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
se: Sisafievrrit &KDE 2 dahje KDE 3-girjemearkkaid …

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
se: Sisafievrrit &Internet Explorer girjemearkkaid …

en: Import &Mozilla Bookmarks...
se: Sisafievrrit &Mozilla girjemearkkaid …

en: Export &Netscape Bookmarks
se: &Olggosfievrrit Netscape girjemearkan

en: Export &Opera Bookmarks...
se: Olggosfievrrit &Opera-girjemearkan …

en: Export &HTML Bookmarks...
se: Olggosfievrrit &HTML-girjemearkan …

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
se: Olggosfievrrit &Internet Explorer girjemearkan …

en: Export &Mozilla Bookmarks...
se: Olggosfievrrit &Mozilla girjemearkan …

en: New folder:
se: Ođđa máhppa:

en: Name:
se: Namma:

en: Location:
se: Báiki:

en: Comment:
se: Kommentára:

en: First viewed:
se: Vuosttáš geardde gálleduvvon:

en: Viewed last:
se: Maŋemus galleduvvon:

en: Times visited:
se: Gallii lea gálleduvvon:

en: My Bookmarks
se: Mu girjemearkkat

en: %1 Bookmarks
se: %1-girjemearkkat

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
se: Sisafievrrit ođđa vuollemáhppan dahje buhtte visot dálá girjemearkkaid?

en: As New Folder
se: Ođđa máhppan

en: Replace
se: Buhtte

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
se: Bárgiida girjemearkkaid maid olgguldas prográmmat leat ráhkadan geavaheaddji girjemearkkaiguin

en: Original author
se: Álgovuolggalaš čálli

en: Directory to scan for extra bookmarks
se: Máhpas gos galgá ohcat lasi girjemearkkaid

en: Search Columns
se: Oza čuolddain

en: All Visible Columns
se: Buot oidnos čuolddat

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
se: Čuolda nr. %1

en: S&earch:
se: O&za:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
se: &Fiila

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
se: &Doaimmat

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
se: Čá&jet

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
se: &Máhppa

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
se: &Girjemearka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
se: &Heivehusat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
se: Váldoreaidoholga

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
se: &Sisafievrrit

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
se: &Olggosfievrrit

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
se: &Reaiddut

en: Run Another
se: Vuoje nuppi

en: Continue in Same
se: Joatkke seammás

en: Bookmark Editor
se: Girjemearkadoaimmaheaddji

en: Bookmark Organizer and Editor
se: Girjemearkadoaimmaheaddji ja -gieđahalli

en: Initial author
se: Álgovuolggálaš čálli

en: Author
se: Čálli

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
se: Sisafievrrit fiila mas lea Mozilla-formáhtta

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
se: Sisafievrrit fiila mas lea Netscape-formáhtta (4.x ja boarráset)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
se: Sisafievrrit fiila mas lea Internet Explorer Favorites-formáhtta

en: Import bookmarks from a file in Opera format
se: Sisafievrrit fiila mas lea Opera-formáhtta

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
se: Olggosfievrrit girjemearkkaid fiilii mas lea Mozilla-formáhttá

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
se: Olggosfievrrit girjemearkkaid fiilii mas lea Netscape-formáhtta (4.x ja boarráset)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
se: Olggosfievrrit girjemearkkaid fiilii mas lea čálihahtti HTML-formáhtta

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
se: Olggosfievrrit girjemearkkaid fiilii mas lea Internet Explorer Favorites-formáhtta

en: Export bookmarks to a file in Opera format
se: Olggosfievrrit girjemearkkaid fiilii mas lea Opera-formáhtta

en: Open at the given position in the bookmarks file
se: Raba addojuvvon sajádagas girjemearkafiillas

en: Hide all browser related functions
se: Čiega buot fierpmádatloganheivvolaš doaimmaid

en: File to edit
se: Fiila maid doaimmahit

en: You may only specify a single --export option.
se: Sáhtát meroštit --export molssaeavttu dušše oktii.

en: You may only specify a single --import option.
se: Sáhtát meroštit --import molssaeavttu dušše oktii.

en: Checking...
se: Dárkkisteamen …
