keditbookmarks - en to si translation catalogue (83 entries)

en: &Delete
si: මකන්න (&D)

en: Rename
si: ප්‍රතිනම් කරන්න

en: C&hange Comment
si: ප්‍රතිචාරය වෙනස් කරන්න (&h)

en: Chan&ge Icon...
si: අයිකනය වෙනස් කරන්න... (&g)

en: Update Favicon
si: Favicon යාවත්කාලීන කරන්න

en: Recursive Sort
si: සමාවර්තීය පෙළගැස්ම

en: &New Folder...
si: නව බහාළුමක් ... (&N)

en: &New Bookmark
si: නව පිටු සලකුණක් (&N)

en: &Insert Separator
si: වෙන් කිරීමක් ඇතුළත් කරන්න (&I)

en: &Sort Alphabetically
si: අකාරාදී පිළිවෙලට පෙළගස්වන්න (&S)

en: Set as T&oolbar Folder
si: මෙවලම් තීරු බහාළුම ලෙස සකසන්න (&o)

en: &Expand All Folders
si: සියලු බහාළුම් විහිදන්න (&E)

en: Collapse &All Folders
si: සියලු බහාළුම් හකුලන්න (&A)

en: Check &Status
si: තත්වය පිරික්සන්න (&S)

en: Check Status: &All
si: තත්වය පිරික්සන්න: සියල්ල (&A)

en: Update All &Favicons
si: සියලු &Faviconන යාවත්කාලීන කරන්න

en: Cancel &Checks
si: පරීක්‍ෂා නවතන්න (&C)

en: Cancel &Favicon Updates
si: &Favicon යාවත් කාලීන නවතන්න

en: Import &Netscape Bookmarks...
si: &Netscape පොත්සලකුණු ආයාත කරන්න...

en: Import &Opera Bookmarks...
si: &Opera පිටු සලකුණු ආයාත කරන්න...

en: Import &Galeon Bookmarks...
si: &Galeon පිටු සලකුණු ආයාත කරන්න...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
si: &KDE 2 හෝ KDE 3 පොත්සලකුණු ආයාත කරන්න...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
si: &Internet Explorer පිටු සලකුණු ආයාත කරන්න...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
si: &Mozilla පිටු සලකුණු ආයාත කරන්න...

en: Export &Netscape Bookmarks
si: &Netscape පොත්සලකුණු නිර්යාත කරන්න...

en: Export &Opera Bookmarks...
si: &Opera පිටු සලකුණු නිර්යාත කරන්න...

en: Export &HTML Bookmarks...
si: &HTML පොත්සලකුණු නිර්යාත කරන්න...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
si: &Internet Explorer පිටු සලකුණු නිර්යාත කරන්න...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
si: &Mozilla පිටු සලකුණු නිර්යාත කරන්න...

en: New folder:
si: නව බහාළුමක්:

en: Name:
si: නම:

en: Location:
si: ස්ථානය:

en: Comment:
si: සටහන:

en: First viewed:
si: මුල් වරට පිවිසි:

en: Viewed last:
si: අවසන් වරට පිවිසි:

en: Times visited:
si: පිවිසි වාර:

en: My Bookmarks
si: මාගේ පිටු සලකුණු

en: OK
si: හරි

en: Updating favicon...
si: favicon යාවත්කාලීන කරමින්...

en: %1 Bookmarks
si: %1 පිටු සලකුණු

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
si: නව අනු බහලුමක් ලෙස ආයාත කරන්නද නැත්නම් වත්මන් පිටු සලකුණු සියල්ල යළි පිහිටුවන්නද?

en: As New Folder
si: නව බහාළුමක් ලෙස

en: Replace
si: යළි පිහිටුවන්න

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
si: පරිශීලකගේ පොත්සලකුණු වලට තෙවන පාර්ශවයක් මගින් එක් කල පොත්සලකුණු සම්මුහුර්ත කරයි

en: Original author
si: මුල් කතෲ

en: Directory to scan for extra bookmarks
si: අමතර පිටු සලකුණු සඳහා සෙවිය යුතු බහාළුම

en: Search Columns
si: සෙවුම් තීරු

en: All Visible Columns
si: සියලු දෘශ්‍ය තීරු

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
si: තීරු අංකය. %1

en: S&earch:
si: සොයන්න (&e):

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
si: ගොනුව (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
si: සකසන්න (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
si: දසුන (&V)

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
si: බහාළුම (&F)

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
si: පිටු සලකුණ (&B)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
si: සැකසුම් (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
si: ප්‍රධාන මෙවලම් තීරුව

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
si: ආයාත කරන්න (&I)

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
si: නිර්යාත කරන්න (&E)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
si: මෙවලම් (&T)

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
si: %1 හි වෙනත් අවස්ථාවක් දැනටමත් ක්‍රියාත්මක වේ. ඔබට ඇවැසි වෙනකක් විවෘත කිරීමටද දැනට පවතින අවස්ථාවේ වැඩ කිරීමටද?
    අවාසනාවට පිටපත් දසුන් කියවීමට පමණක් හැකි බව සලකන්න.

en: Run Another
si: වෙනකක් ක්‍රියාත්මක කරන්න

en: Continue in Same
si: සමාන ලෙස ඉදිරියට යන්න

en: Bookmark Editor
si: පිටු සලකුණු සකසනය

en: Bookmark Organizer and Editor
si: පිටු සලකුණු සංවිධායකය හා සකසනය

en: Initial author
si: තනි කතෲ

en: Author
si: කතෲ

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
si: Mozilla හැඩසවිය ඇති ගොනුවකින් පිටු සලකුණු ආයාත කරයි

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
si: Netscape (4.x හෝ පෙර) හැඩසවිය ඇති ගොනුවකින් පිටු සලකුණු ආයාත කරන්න

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
si: Internet Explorer හී Favorites හැඩසවිය ඇති ගොනුවකින් පිටු සලකුණු ආයාත කරන්න

en: Import bookmarks from a file in Opera format
si: Opera හැඩසවිය ඇති ගොනුවකින් පිටු සලකුණු ආයාත කරයි

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
si: Mozilla හැඩසවියට පිටු සලකුණු ගොනුවකට නිර්යාත කරයි

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
si: Netscape (4.x හෝ පෙර) හැඩසවියට පිටු සලකුණු ගොනුවකට නිර්යාත කරයි

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
si: පිටු සලකුණු මුද්‍රණය කල හැකි HTML හැඩසවියට ගොනුවකට නිර්යාත කරන්න

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
si: පිටු සලකුණු Internet Explorer හී Favorites හැඩසවියට ගොනුවකට නිර්යාත කරන්න

en: Export bookmarks to a file in Opera format
si: Opera හැඩසවියට පිටු සලකුණු ගොනුවකට නිර්යාත කරයි

en: Open at the given position in the bookmarks file
si: පිටු සලකුණු ගොනුවේ දෙනලද ස්ථාන විවෘත කරයි

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
si: පරිශීලකයාට-කියවිය හැකි මාතෘකාවක් සකසන්න. උදාහරණයක් ලෙස "කන්සෝලය"

en: Hide all browser related functions
si: සියළු ගවේශක සම්බන්ධ ක්‍රියාවලි නවතන්න

en: File to edit
si: සැකසීමට ගොනුව

en: You may only specify a single --export option.
si: ඔබට තනි නිර්යාත අභිප්‍රේතයක් පමණක් එක් කල හැක

en: You may only specify a single --import option.
si: ඔබට තනි ආයාත අභිප්‍රේතයක් පමණක් එක් කල හැක

en: Checking...
si: පිරික්සමින්...
