keditbookmarks - en to sk translation catalogue (118 entries)

en: &Delete
sk: Odstrá&niť

en: Rename
sk: Premenovať

en: C&hange Location
sk: Zmeniť &umiestnenie

en: C&hange Comment
sk: Zmeniť &komentár

en: Chan&ge Icon...
sk: Zmeniť &ikonu...

en: Update Favicon
sk: Aktualizovať Favicon

en: Recursive Sort
sk: Rekurzívne triedenie

en: &New Folder...
sk: &Nový priečinok...

en: &New Bookmark
sk: &Nová záložka

en: &Insert Separator
sk: Vložiť &oddeľovač

en: &Sort Alphabetically
sk: &Zoradiť podľa abecedy

en: Set as T&oolbar Folder
sk: Nastaviť ako priečinok pre panel &nástrojov

en: &Expand All Folders
sk: &Rozbaliť všetky priečinky

en: Collapse &All Folders
sk: Zabaliť &všetky priečinky

en: &Open in Browser
sk: Otvoriť v prehliadači

en: Check &Status
sk: Skontrolovať &stav

en: Check Status: &All
sk: Skontrolovať stav: &Všetky

en: Update All &Favicons
sk: Aktualizovať všetky &Favicony

en: Cancel &Checks
sk: Zrušiť &kontrolu

en: Cancel &Favicon Updates
sk: Zrušiť aktualizáciu &Favicon

en: Import &Netscape Bookmarks...
sk: Importovať záložky &Netscape...

en: Import &Opera Bookmarks...
sk: Importovať záložky &Opera...

en: Import &Galeon Bookmarks...
sk: Importovať záložky &Galeon...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
sk: Importovať záložky &KDE2 alebo KDE3...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
sk: Importovať záložky &Internet Explorer...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
sk: Importovať záložky &Mozilla...

en: Export &Netscape Bookmarks
sk: Exportovať záložky &Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
sk: Exportovať záložky &Opera...

en: Export &HTML Bookmarks...
sk: Exportovať záložky &HTML...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
sk: Exportovať záložky &Internet Explorer...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
sk: Exportovať záložky &Mozilla...

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
sk: Zoznam záložiek HTML (*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
sk: Vystrihnúť položky

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
sk: Vložiť

en: New folder:
sk: Nový priečinok:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
sk: Vytvoriť nový priečinok pre záložky

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
sk: Rekurzívne triedenie

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
sk: Zoradiť podľa abecedy

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
sk: Odstrániť položky

en: Name:
sk: Názov:

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: First viewed:
sk: Prvýkrát zobrazené:

en: Viewed last:
sk: Naposledy zobrazené:

en: Times visited:
sk: Počet návštev:

en: My Bookmarks
sk: Moje záložky

en: Updating favicon...
sk: Aktualizuje sa favicon...

en: %1; no HTML component found (%2)
sk: %1; nenájdený žiadny komponent HTML (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
sk: Import %1 záložiek

en: %1 Bookmarks
sk: %1 záložiek

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
sk: Importovať ako nový podpriečinok alebo nahradiť aktuálne záložky?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
sk: %1 import

en: As New Folder
sk: Ako nový priečinok

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
sk: Galeon súbory záložiek (*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
sk: KDE súbory záložiek (*.xml)

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
sk: Zlúčiť záložky inštalované tretími stranami do užívateľských záložiek

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Directory to scan for extra bookmarks
sk: Priečinok na hľadanie extra záložiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
sk: Vložiť oddeľovač

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
sk: Vytvoriť záložku

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
sk: Vytvoriť priečinok

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
sk: Kopírovať %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
sk: Zmena ikony

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
sk: Zmena titulku

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
sk: Zmena URL

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
sk: Zmena komentára

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
sk: Presunúť %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
sk: Nastaviť ako panel záložiek

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
sk: Kopírovať položky

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
sk: Presunúť položky

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
sk: Záložky

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
sk: Názov

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
sk: Umiestnenie

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
sk: Stav

en: Search Columns
sk: Prehľadávať stĺpce

en: All Visible Columns
sk: Všetky viditeľné stĺpce

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
sk: Stĺpec č. %1

en: S&earch:
sk: &Hľadať:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: P&ohľad

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
sk: &Priečinok

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
sk: &Záložka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: Nas&tavenie

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
sk: &Importovať

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
sk: &Exportovať

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
sk: Už beží iná inštancia %1. Chcete naozaj spustiť ďalšiu inštanciu alebo pokračovať v používaní už bežiacej?
    Uvedomte si, že zdvojené pohľady sú v režime iba na čítanie.

[ctx: @title:window]
en: Warning
sk: Upozornenie

en: Run Another
sk: Spustiť ďalšiu

en: Continue in Same
sk: Pokračovať v rovnakej

en: Bookmark Editor
sk: Editor záložiek

en: Bookmark Organizer and Editor
sk: Editor a organizátor záložiek

en: Copyright 2000-2017, KDE developers
sk: Copyright 2000-2017, vývojári KDE

en: Initial author
sk: Pôvodný autor

en: Author
sk: Autor

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
sk: Import záložiek zo súboru vo formáte Mozilla

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
sk: Import záložiek zo súboru vo formáte Netscape (4.x a starší)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
sk: Import záložiek zo súboru vo formáte Internet Explorer Obľúbené

en: Import bookmarks from a file in Opera format
sk: Import záložiek zo súboru vo formáte Opera

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
sk: Import záložiek zo súboru vo formáte KDE2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
sk: Import záložiek zo súboru vo formáte Galeon

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
sk: Export záložiek do súboru vo formáte Mozilla

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
sk: Export záložiek do súboru vo formáte Netscape (4.x a starší)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
sk: Export záložiek do súboru v tlačiteľnom formáte HTML

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
sk: Export záložiek do súboru vo formáte Internet Explorer Obľúbené

en: Export bookmarks to a file in Opera format
sk: Export záložiek do súboru vo formáte Opera

en: Open at the given position in the bookmarks file
sk: Otvoriť na zadanej pozícii v súbore záložiek

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
sk: Nastaviť titulok čitateľný pre užívateľa, napríklad "Konsole"

en: Hide all browser related functions
sk: Skryť všetky funkcie pre prehliadač

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
sk: Unikátny názov, ktorý reprezentuje túto kolekciu záložiek, zvyčajne názov kinstance.
    To môže byť "konqueror" pre záložky Konquerora, "kfile" pre záložky KFileDialog, atď.
    Cesta objektu D-Bus je potom /KBookmarkManager/<dbusObjectName>

en: File to edit
sk: Súbor k úprave

en: You may only specify a single --export option.
sk: Môžete zadať iba jednu možnosť --export.

en: You may only specify a single --import option.
sk: Môžete zadať iba jednu možnosť --import.

en: Checking...
sk: Kontroluje sa...
