keditbookmarks - en to sl translation catalogue (120 entries)

en: &Delete
sl: I&zbriši

en: Rename
sl: Preimenuj

en: C&hange Location
sl: Sp&remeni mesto

en: C&hange Comment
sl: Spremeni opo&mbo

en: Chan&ge Icon...
sl: Spremeni &ikono ...

en: Update Favicon
sl: Posodobi ikono zaznamka

en: Recursive Sort
sl: Razvrsti rekurzivno

en: &New Folder...
sl: &Nova mapa ...

en: &New Bookmark
sl: &Nov zaznamek

en: &Insert Separator
sl: Vst&avi ločilnik

en: &Sort Alphabetically
sl: Razvrsti po &abecedi

en: Set as T&oolbar Folder
sl: Nastavi kot mapo &orodne vrstice

en: &Expand All Folders
sl: Razširi &vse mape

en: Collapse &All Folders
sl: Zloži &vse mape

en: &Open in Browser
sl: &Odpri v brskalniku

en: Check &Status
sl: Preveri &stanje

en: Check Status: &All
sl: Preveri stanje: &vsi

en: Update All &Favicons
sl: Posodobi vse &ikone zaznamkov

en: Cancel &Checks
sl: Prekliči &preverjanje

en: Cancel &Favicon Updates
sl: Prekliči posodo&bitev ikon zaznamkov

en: Import &Netscape Bookmarks...
sl: Uvozi zaznamke iz &Netscapa ...

en: Import &Opera Bookmarks...
sl: Uvozi zaznamke iz &Opere ...

en: Import &Galeon Bookmarks...
sl: Uvozi zaznamke iz &Galeona ...

en: Import &KDE 2 or KDE 3 Bookmarks...
sl: Uvozi zaznamke iz &KDE 2 ali KDE 3 ...

en: Import &Internet Explorer Bookmarks...
sl: Uvozi priljubljene iz &Internet Explorerja ...

en: Import &Mozilla Bookmarks...
sl: Uvozi zaznamke iz &Mozille ...

en: Export &Netscape Bookmarks
sl: Izvozi v zaznamke za &Netscape

en: Export &Opera Bookmarks...
sl: Izvozi v zaznamke za &Opero ...

en: Export &HTML Bookmarks...
sl: Izvozi v datoteko &HTML ...

en: Export &Internet Explorer Bookmarks...
sl: Izvozi v priljubljene za &Internet Explorer ...

en: Export &Mozilla Bookmarks...
sl: Izvozi v zaznamke za &Mozillo ...

en: HTML Bookmark Listing (*.html)
sl: Seznam zaznamkov HTML (*.html)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Cut Items
sl: izrez vnosov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Paste
sl: lepljenje

en: New folder:
sl: Nova mapa:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
sl: Ustvari novo mapo za zaznamke

[ctx: (qtundo-format)]
en: Recursive Sort
sl: rekurzivno razvrščanje

[ctx: (qtundo-format)]
en: Sort Alphabetically
sl: razvrščanje po abecedi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Items
sl: izbris predmetov

en: Name:
sl: Ime:

en: Location:
sl: Mesto:

en: Comment:
sl: Opomba:

en: First viewed:
sl: Prvič videno:

en: Viewed last:
sl: Nazadnje videno:

en: Times visited:
sl: Število obiskov:

en: My Bookmarks
sl: Moji zaznamki

en: OK
sl: V redu

en: Updating favicon...
sl: Posodabljanje ikone zaznamka ...

en: %1; no HTML component found (%2)
sl: %1: najdenega ni bilo nobenega sestavnega dela HTML (%2)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Import %1 Bookmarks
sl: uvoz zaznamkov iz %1

en: %1 Bookmarks
sl: Zaznamki iz %1

en: Import as a new subfolder or replace all the current bookmarks?
sl: Ali naj uvozim v novo podmapo ali zamenjam vse obstoječe zaznamke?

[ctx: @title:window]
en: %1 Import
sl: Uvoz iz %1

en: As New Folder
sl: Kot novo mapo

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Galeon Bookmark Files (*.xbel)
sl: Zaznamki za Galeon (*.xbel)

en: KDE Bookmark Files (*.xml)
sl: Zaznamki za KDE (*.xml)

en: Merges bookmarks installed by 3rd parties into the user's bookmarks
sl: Združi zaznamke, ki so jih namestile tretje osebe, z uporabnikovimi zaznamki

en: Copyright © 2005 Frerich Raabe
sl: Avtorske pravice © 2005 Frerich Raabe

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Directory to scan for extra bookmarks
sl: Mapa, ki bo preiskana za dodatnimi zaznamki

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Separator
sl: vstavitev ločilnika

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Bookmark
sl: ustvaritev zaznamka

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Folder
sl: ustvaritev mape

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy %1
sl: kopiranje %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Icon Change
sl: spremembo ikone

[ctx: (qtundo-format)]
en: Title Change
sl: spremembo naslova

[ctx: (qtundo-format)]
en: URL Change
sl: spremembo URL-ja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Comment Change
sl: spremembo opombe

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move %1
sl: premik %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set as Bookmark Toolbar
sl: nastavitev kot orodne vrstice z zaznamki

[ctx: (qtundo-format)]
en: Copy Items
sl: kopiranje predmetov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Move Items
sl: premik predmetov

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
sl: Zaznamki

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Name
sl: Ime

[ctx: @title:column name of a bookmark]
en: Location
sl: Mesto

[ctx: @title:column comment for a bookmark]
en: Comment
sl: Opomba

[ctx: @title:column status of a bookmark]
en: Status
sl: Stanje

en: Search Columns
sl: Išči v stolpcih

en: All Visible Columns
sl: Vseh vidnih stolpcih

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
sl: %1. stolpec

en: S&earch:
sl: Po&išči:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: &Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: &Uredi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: &Pogled

note: i18n: ectx: Menu (folder)
en: &Folder
sl: &Mapa

note: i18n: ectx: Menu (bookmark)
en: &Bookmark
sl: &Zaznamek

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: &Nastavitve

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
sl: &Uvozi

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
sl: &Izvozi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: O&rodja

en: Another instance of %1 is already running. Do you really want to open another instance or continue work in the same instance?
    Please note that, unfortunately, duplicate views are read-only.
sl: Drug primerek %1 že teče. Ali resnično želite odpreti nov primerek ali nadaljevati z delom v obstoječem primerku?
    Vedite, da so podvojeni prikazi le za branje.

[ctx: @title:window]
en: Warning
sl: Opozorilo

en: Run Another
sl: Zaženi drugega

en: Continue in Same
sl: Nadaljuj v obstoječem

en: Bookmark Editor
sl: Urejevalnik zaznamkov

en: Bookmark Organizer and Editor
sl: Organizator in urejevalnik zaznamkov

en: Copyright 2000-2017, KDE developers
sl: Avtorske pravice 2000-2017, razvijalci KDE

en: Initial author
sl: Prvotni avtor

en: Author
sl: Avtor

en: Import bookmarks from a file in Mozilla format
sl: Uvozi zaznamke iz datoteke v obliki Mozille

en: Import bookmarks from a file in Netscape (4.x and earlier) format
sl: Uvozi zaznamke iz datoteke v obliki Netscapa (4.x ali starejši)

en: Import bookmarks from a file in Internet Explorer's Favorites format
sl: Uvozi zaznamke iz datoteke v obliki priljubljenih za Internet Explorer

en: Import bookmarks from a file in Opera format
sl: Uvozi zaznamke iz datoteke v obliki Opere

en: Import bookmarks from a file in KDE2 format
sl: Uvozi zaznamke iz datoteke v obliki KDE 2

en: Import bookmarks from a file in Galeon format
sl: Uvozi zaznamke iz datoteke v obliki Galeona

en: Export bookmarks to a file in Mozilla format
sl: Izvozi zaznamke v datoteko v obliki Mozille

en: Export bookmarks to a file in Netscape (4.x and earlier) format
sl: Izvozi zaznamke v datoteko v obliki Netscapa (4.x ali starejši)

en: Export bookmarks to a file in a printable HTML format
sl: Izvozi zaznamke v datoteko v obliki HTML, primernem za tiskanje

en: Export bookmarks to a file in Internet Explorer's Favorites format
sl: Izvozi zaznamke v datoteko v obliki priljubljenih za Internet Explorer

en: Export bookmarks to a file in Opera format
sl: Izvozi zaznamke v datoteko v obliki Opere

en: Open at the given position in the bookmarks file
sl: Odpri na podanem položaju v datoteki z zaznamki

en: Set the user-readable caption, for example "Konsole"
sl: Nastavite naslov, ki ga bo lahko prebral uporabnik, npr. »Konsole«

en: Hide all browser related functions
sl: Skrij vse, z brskalnikom povezane zmožnosti

en: A unique name that represents this bookmark collection, usually the kinstance name.
    This should be "konqueror" for the Konqueror bookmarks, "kfile" for KFileDialog bookmarks, etc.
    The final D-Bus object path is /KBookmarkManager/<dbusObjectName>
sl: Edinstveno ime za to zbirko zaznamkov. Običajno je to ime primerka kinstance.
    Za zaznamke za Konqueror je to »konqueror«, za pogovorno okno za datoteke pa je to »kfile«, itd.
    Končna pot predmeta D-Bus je /KBookmarkManager/<imePredmetaDBus>

en: File to edit
sl: Datoteka za urejanje

en: You may only specify a single --export option.
sl: Podate lahko samo eno možnost za --export.

en: You may only specify a single --import option.
sl: Podate lahko samo eno možnost za --import.

en: Checking...
sl: Preverjanje ...
